ŽIEMOS KELIONIŲ SEZONAS ATIDARYTAS – užsitikrink palankiausias kainas ir sąlygas poilsinėms kelionėms! (nebegalioja)

Atsirita su puta smaragdinio vandenyno paviršiumi, plaikstosi vėjyje su baltomis smiltimis ir egzotinių gėlių žiedlapiais – POILSIO KELIONIŲ SEZONAS ATIDARYTAS!

Lyg saldūs lašeliai nuo grietininių ledų privarva artėjančio 2017-2018 žiemos sezono „Novaturo“ poilsio kelionių pasiūlymai ir nuolaidos! Būk gudriausias ir išsirink iš plačiausios kelionės datų ir trukmės, kurortų ir viešbučių pasiūlos bei naudokis tau priklausančiomis išankstinio pirkimo privilegijomis!

Šį sezoną rinkis atostogoms populiarias, jau pamėgtas Kanarų salas Tenerifę ir Lansarotę, Madeirą,  Jungtinius Arabų Emyratus, Egiptą bei išmėgink naujus poilsio kurortus: Šarm aš Šeichą Egipte ir Fuerteventūros salą!

Šią žiemą ilsėtis traukia ir vilioja egzotiškos šalysTailandas, Šri Lanka – bei nauji kraštai Vietnamas, Indija ir Maldyvai!

O kelionę rinkis dabar NES TIK IKI RUGSĖJO 30 DIENOS visoms žiemos sezono poilsio kelionėms lėktuvu:

  • pradinė įmoka tik 20% kelionės kainos asmeniui;
  • tik už 15 €/asm. suteikiama „auksinė galimybė keisti kelionę“ – vieną kartą galima keisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą ir/ar maršrutą.

Didžiausi išankstinių žiemos pardavimų privalumai galioja tik iki rugsėjo 30 dienos – nepraleisk šios progos ir pasinaudok palankiausiomis sąlygomis!

* Išankstinio pirkimo akcijos sąlygos galioja „Novaturo“ žiemos sezono poilsinėms kelionėms lėktuvu iki 2017 m. rugsėjo 30 d.
* „Auksinė galimybė keisti kelionę“ galioja iki kelionės likus ne mažiau kaip 14 d. kelionėms į Egiptą, Kanarų salas, Madeirą, Jungtinius Arabų Emyratus) ir ne mažiau kaip 30 d. kelionėms į Vietnamą, Tailandą, Maldyvus, Šri Lanką, Indiją.

Į viršų