Žavioji Slovakija! Pažintinė kelionė autobusu, kurios metus aplankysite opalo kasyklas bei Aukštuosius Tatrus – 179 €!

Kelionė, kurios metu pažinsite net kelias stichijas ir susidursite su daugybe kontrastų. Jūsų laukia kalnai – Aukštieji Tatrai, geizeris, urvai ir požemiai – kas gali būti nuostabiau? Būdami kalnuose priartėsite prie dangaus ir pajusite beribės erdvės pojūtį, o požemiuose jausitės tarsi įsprausti į kampą. Ir nors lauke plieks vasariškai kaitri Saulė, ledo urvuose šilumos tikėtis bus tikrai neverta! Skamba įdomiai? Patirkite tai savo kailiu, juk kelionė tekainuoja 179 €!

Slovakija. Aukštieji Tatrai
Novaturas nuotrauka.  Slovakija. Aukštieji Tatrai
Slovakija – pažintinė kelionė autobusu
 
2018 08 15 – 08 18Trukmė: 3 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai

179 €

Kelionės organizatorius: „Novaturas“ 

Kelionės programa

1 diena. Kelionė
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Vakare atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje Košicės apylinkėse.

2 diena. Opalo kasyklos. Herlano geizeris. Košicė
Pusryčiai. Vykstate į seniausias pasaulyje *opalo kasyklas. Slovakijos opalai pasaulyje buvo vertinami dėl savo išskirtinių spalvų. Tai vienintelė vieta Eurazijos žemyne, kur buvo kasamas šis brangusis mineralas. Čia 1775 m. buvo rastas iki šiol didžiausias pasaulyje 13 cm skersmens, 594 g (2970 karatų) svorio opalas. Dėl spalvų žaismingumo milžiniškas opalas buvo pavadintas Arlekino vardu ir dabar saugomas Vienos gamtos istorijos muziejuje. Užsidėję šalmą ir pasiėmę žibintuvėlį, kaip tikri kalnakasiai keliaujate į spalvingą požemių pasaulį. Ekskursijos metu praeinate 1280 m požeminį turistinį maršrutą, sužinote daug įdomios informacijos apie opalo mineralų susidarymą, jų gavybą bei pačių kasyklų istoriją. Vykstate Košicės link. Pakeliui trumpam sustojate prie Herlano geizerio, atsiradusio daugiau kaip prieš 140 m. Geizeris unikalus tuo, kad jis yra seismiškai neaktyvioje zonoje ir jo išmetamo vandens temperatūra yra tik 14-18 °C. Panašius geizerius galima rasti tik Islandijoje. Geizerio išsiveržimai vyksta kas 32-34 valandas ir vanduo pasiekia 20 m aukštį, gal ir Jums atvykus pavyks pamatyti šį unikalų reginį. Atvykstate į antrą pagal dydį Slovakijos miestą – Košicę. Ekskursijos metu pasivaikštote po žavų senamiestį, aplankote didžiausią gotikinę bažnyčią Slovakijoje – *Šv. Elžbietos katedrą, pamatote gražiausią barokinį paminklą mieste – Immaculata, skirtą maro aukoms atminti. Ekskursiją tęsiate apžiūrėdami neogotikinio stiliaus Jokūbo rūmus, Šv. Mykolo koplyčią bei šalia esančią bronzinę statulą su Košicės herbu. Šis herbas yra seniausias Europoje dokumentuotas miesto herbas. Sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Košicės apylinkėse.

3 diena. Ledo urvai. Aukštieji Tatrai
Pusryčiai. Keliaujate Aukštųjų Tatrų link. Aplankote garsiuosius *Dobšinos ledo urvus su nuostabiais ledo upeliais ir įvairiausiomis ledo figūromis, tai vienas didžiausių ledo urvų pasaulyje. Nulinė temperatūra čia laikosi net ir karščiausią vasaros dieną. Vykstate į Tatranska Lomnica. Pasikėlę *keltuvu į Skalnate Pleso (1771 m), grožitės antra pagal aukštį Aukštųjų Tatrų Lomnicky viršukalne (2634 m). Esant galimybei, siūlome pasikelti *keltuvu į Lomnicky Sedlo ir apžvelgti Tatrus iš 2190 m aukščio. Vakarą siūlome praleisti nacionaliniame slovakų restorane kolyboje (už papildomą mokestį, apie 20 € asmeniui). Nakvynė viešbutyje Poprado apylinkėse.

4 diena. Kelionė
Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu,
 • 3 nakvynės viešbučiuose,
 • maitinimas – 3 pusryčiai (švediškas stalas),
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs ir vakarienės, gėrimai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus ir Kauno. Teirautis dėl išvykimo iš Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Marijampolės ir Alytaus.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 40 € už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Aktyvaus poilsio programa gali kisti priklausomai nuo oro sąlygų.
 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiami pagal užklausimą.
Slovakija – pažintinė kelionė autobusu
 
2018 08 15 – 08 18Trukmė: 3 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai

179 €
Į viršų