Vilos nuoma užsienyje – alternatyva viešbučiams, keliaujant su draugų ar artimųjų kompanija

Ar teko užsienyje atostogauti su gausia draugų ar šeimos kompanija, o galbūt tokią kelionę jau seniai planuojate, tačiau niekaip nepavyksta jos įgyvendinti? Skubame į pagalbą ir dalijamės patarimais, kaip puikiai pailsėti ne standartiškai apsigyvenant viešbutyje, o nuomojantis vilą užsienyje.

Vilų nuoma užsienyje

Nuomotis vilą ar didelius apartamentus vykstant atostogauti gausia kompanija nėra naujiena ir Vakarų šalių turistai šia galimybe naudojasi ganėtinai seniai. Šio apgyvendinimo tipo populiarėjimą taip pat lemia tokių tarptautinių kompanijų kaip AirBnb, Home Away ir kitų, besispecializuojančių šioje srityje, atsiradimas bei plėtra. Tarp Lietuvos keliautojų vilų nuoma atostogoms dar ne iki galo atrasta ir išnaudota galimybė, o daugelis turistų kartą pabandę vis dažniau savo atostogoms renkasi būtent tokį apgyvendinimo būdą.

Vila užsienyje
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Vila užsienyje

Privalumai gyvenant viloje

Įsivaizduokite save tinginiaujantį hamake prie nuosavo baseino su mėgstamiausio gėrimo taure rankoje. Aplink nėra šurmuliuojančio turistų srauto, groja jūsų pasirinkta mėgstama muzika, garsu, kokio norite. Galite pasirinkti bet kurį gultą, galite planuoti savo laiką kaip tik norite, neskubėti pietų ar vakarienės nustatytu laiku – tokie privalumai ar laisvė ko gero galimi tik nuomojantis vilą.

Pakankamai platus vilų pasirinkimas leis turėti savo poreikius atitinkančią poilsio oazę, kurią bent jau atostogų laikotarpiu tikrai galėsite pavadinti sava. Ne veltui dažnai vilų šeimininkai nuomoja jas kasmet vis sugrįžtantiems turistams, kurie apsistoja ir ilgesniems laikotarpiams.

Vilą patogu rinktis kai keliaujate didesne draugų ar artimųjų kompanija. Dažnai viešbutyje neturėsite galimybės gyventi kambariuose šalia, didesnėms šeimoms teks skaidyti keliautojus po kambarius, tuo tarpu viloje tokių problemų neiškils.

Dažnai klaidingai manoma, jog privati vila su baseinu bus „neįkandama piniginei“, taigi skubame paneigti šį mitą. Tikrai daug puikių vilų galima išsinuomoti net gerokai pigiau nei viešbučio kambarį. Dalinant apgyvendinimo išlaidas iš keliautojų skaičiaus gausite tikrai prieinamą kainą. Vilos nuomos kainos priklausys ir nuo atostogų sezono, vilos lokacijos, dydžio bei įrengimo. Vis tik vilą nuomotis galima tiek ieškant ekonominio, tiek prabangaus atostogų pasiūlymo.

Atostogos
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Atostogos

Į ką atkreipti dėmesį renkantis vilą

Planuojant poilsį viloje visų pirma atkreipkite dėmesį į jos lokaciją. Jeigu visų atostogų metu planuojate nuomotis automobilį, tuomet galite rinktis ir toliau nuo kurortų centrų nutolusias vilas – taip turėsite daugiau privatumo.

Planuodami nemažai keliauti po vietovę automobiliu, atkreipkite dėmesį, kiek vila yra nutolusi nuo pagrindinių kelių. Renkantis vilą aukščiau kalnuose dažniausiai mėgausitės puikiais vaizdais ir grynu oru, tačiau ir sugaišite daugiau laiko ją pasiekdami. Jeigu atostogas planuosite leisti nekeliaudami, atkreipkite dėmesį į atstumus iki artimiausių parduotuvių ar miestelių – maisto ruoša yra neišvengiamas malonumas renkantis tokį apgyvendinimo būdą, todėl atsargų pasipildymo ko gero neišvengsite.

Vila su privačiu baseinu taip pat yra vienas iš svarbių pasirinkimo kriterijų. Atkreipkite dėmesį į baseino dydį ir gylį. Vykstant su mažaisiais keliautojais šiltomis vasaros dienomis baseinas dažnai tampa pagrindine atostogų atrakcija.

Šiuolaikinės vilos turi visus būtiniausius įrankius patogiam maisto ruošimui, neretai viloje galite ruošti patiekalus ant grilio, atviros ugnies, tačiau dažniausiai anglimis ar malkomis teks pasirūpinti patiems.

Atidžiai skaitykite vilų aprašymus, palyginkite aprašymus keliose skirtingose interneto svetainėse, skaitykite vilose viešėjusių svečių atsiliepimus – taip sužinosite daugiausiai informacijos ir galėsite priimti užtikrintą sprendimą.

Vilos pasirinkimą taip pat galite patikėti ir profesionalams. Esame pasirūpinę daugelio klientų atostogomis, todėl išklausę poreikius galime pateikti rekomendacijas, pasirūpinti ne tik apgyvendinimu, bet ir skrydžiu, automobilio nuoma ir kitomis reikalingomis paslaugomis.

Jei savo atostogų metu norite daugiau laisvės, vilos nuoma užsienyje tikrai puiki alternatyva viešbučiui.

Į viršų