Viena kelionė – trys sostinės! Pažintinis turas autobusu į Prahą, Vieną ir Budapeštą – tik 269 €!

Laisvalaikį praleisk turiningai – skirk laiko ne tik poilsiui, bet ir pažinimui. Šios 4 n. trukmės pažintinės kelionės autobusu metu išvysi gražuolės Prahos Rotušės astronominio laikrodžio figūrėlių spektaklį, aplankysi Vienos Habsburgų rūmus ir pasiplaukiok laivu Dunojumi Budapešte. Juk žinios – vienintelis bagažas, kuris gyvenimo kelią palengvina, o ne apsunkina!

Prahos senamiesčio panorama
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Prahos senamiesčio panorama

Budapeštas, Praha ir Viena
 
2020 08 19 – 08 23 Trukmė: 4 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimas – 4 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)

269 €
Budapeštas, Praha ir Viena
 
2020 09 29 – 10 03 Trukmė: 4 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimas – 4 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)

299 €

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

Kelionės programa

1 diena. Kelionė
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate Lenkijos pakelės užeigoje. Apie 22 val. atvykstate į viešbutį Prahoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Praha
Pusryčiai. Vykstate į Prahos centrą. Atvykus ekskursija aplankant buvusią princų, karalių rezidenciją – Prahos *Hradą ir milžinišką Šv. Vito katedrą, kurioje saugomos Bohemijos karaliams priklausiusios brangenybės. Eidami „karališkuoju keliu“ gėritės vaizdingąja Mala Strana su didinga barokine Šv. Mikalojaus bažnyčia, 1357 m. pastatytu Karolio tiltu, kuris iki 1741 m. buvo vienintelis tiltas per Vltavos upę; senamiesčio aikštėmis, pieštais namų fasadais bei namų ženklais, XV a. įrengtu astronominiu Rotušės laikrodžiu, kas valandą pritraukiančiu minias turistų, senaisiais miesto vartais – Parako bokštu, kuriame kadaise saugotas parakas ir buvo įsikūrusi varpų liejykla. Pavakary išvykstate Brno link. Vakare, apie 21 val., atvykstate į viešbutyje Brno apylinkėse.

3 diena. Viena
Pusryčiai. Vykstate į Vieną. Atvykus ekskursija po senamiestį apžiūrint miesto širdį – Šv. Stepono katedrą, Hoher Markt aikštės Anker laikrodį, supažindinantį su istorinėmis miesto asmenybėmis; Vienos operą, kuriai vadovavo R. Štrausas, G. Maleris, H. fon Karajanas; neohelenistinio stiliaus Parlamento pastatą su priešais įsitaisiusiu teisingumo deivės Atėnės fontanu, Rotušę, Habsburgų rūmų kompleksą, pasakojantį 600 metų Austrijos–Vengrijos imperijos istoriją; Rožių parką. Laisvu laiku siūlome aplankyti: *Lobyną, kuriame sukauptos brangenybės, karališkosios regalijos ir sakraliniai reliktai arba *Imperatoriškuosius apartamentus, papietauti. Po pietų išvykstate į Dunojaus perlu vadinamą Budapeštą. Vakare atvykus siūlome plaukti *laivu Dunojaus upe ir grožėtis įspūdingai apšviestu vakariniu miestu. Labai vėlai vakare, apie 24 val. atvykstate į viešbutį Budapešte.

4 diena. Budapeštas
Pusryčiai. Dunojaus upė dalina miestą į dvi dalis. Ekskursija po dešinįjį Dunojaus krantą – Budą, aplankant Šv. Trejybės aikštę, pamatote gotikinę Dievo Motinos bažnyčią, kurioje vykdavo karūnavimo ir karalių vedybų ceremonijos; neoromaninę tvirtovę – Žvejų bastioną. Pasivaikštote po XIV a. pastatytų Karalių rūmų teritoriją. Vykstate į Didvyrių aikštę. Laisvu laiku siūlome aplankyti Didvyrių aikštę, *Vaizduojamojo meno muziejų, Varošligeto parke esančią Vajdahunyad pilį, kurioje dabar įsikūręs žemės ūkio muziejus, *zoologijos sodą, pasimaudyti įvairios temperatūros terminiuose Sečeny maudyklų *baseinuose. Vakare, apie 17 val. išvykstate Slovakijos link. Vakare, apie 21 val. atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje Zvoleno apylinkėse.

5 diena. Kelionė
Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie vidurnaktį.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu,
 • 4 nakvynės viešbučiuose,
 • maitinimas – 4 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai),
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 70 € už visus (*) pažymėtus objektus.
 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs ir vakarienės, gėrimai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus ir Kauno. Teirautis dėl išvykimo iš Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Marijampolės ir Alytaus.
 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiami pagal užklausimą.

Budapeštas, Praha ir Viena
 
2020 08 19 – 08 23 Trukmė: 4 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimas – 4 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)

269 €
Budapeštas, Praha ir Viena
 
2020 09 29 – 10 03 Trukmė: 4 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimas – 4 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)

299 €

Į viršų