Vasaros savaitgalis Odesoje: tiesioginis skrydis iš Vilniaus ir 3 nakvynės gerame viešbutyje – nuo 279 €! (nebegalioja)

Odesa – geriausias ir populiariausias Ukrainos kurortas. Keliauk ir praleisk vasaros savaitgalį Juodosios jūros pakrantėje, šėlk puikiuosiuose Odesos naktiniuose klubuose, paragauk tikrų ukrainietiškų barščių, ir pasimėgauk žemomis kainomis! Tai išties puiki savaitgalio atrakcija!

Odesos Nacionalinis akademinis operos ir baleto teatras
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Odesos Nacionalinis akademinis operos ir baleto teatras

 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbučius:

Hotel Palais Royal Odessa – labai gerai poilsiautojų vertinamas (9,0/10 booking.com) viešbutis, kurio lokaciją čia apsilankę keliautojai vertina dar geriau – net 9,8 balo iš 10! Tai nedidelis, vos 19 kambarių, viešbutis, kuriame personalo dėmesio sulauks kiekvienas svečias. Restorane turėsite galimybę paragauti tradicinių ukrainietiškų patiekalų, registratūra dirba visą parą, viešbutyje veikia nemokamas bevielis interneto ryšys. Kambaryje rasite televizorių, mini barą, oro kondicionierių.

Susisiekimas Odesoje:

Odesoje veikia ir Lietuvoje populiarios „Uber“ bei „Bolt“ pavėžėjimo paslaugų platformos, tad daugumai keliautojų Odesoje nereikės ieškoti taksi tiesiog gatvėje ar sukti galvą, kuriuo autobusu nuvažiuoti iki norimo aplankyti prekybos centro. Taip pat siūlome jomis pasinaudoti vykstant iš oro į viešbutį ir atvirkščiai (orientacinė kelionės kaina 4-6 €, tuo tarpu įprasto taksi kaina didesnė net 2 ar 3 kartus).

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Odesa-Vilnius,
 • rankinis bagažas (iki 7 kg),
 • 3 nakvynės „Hotel Palais Royal Odessa" viešbutyje.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • maitinimas viešbutyje,
 • registruojamasis bagažas,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas: pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal, registruojamą bagažą, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Video
Kirill Volovich video.  Odessa (Drone Footage+time lapse)

 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų