Vasaros savaitgalis Odesoje: pramogos, maudynės ir vakarėliai iki ryto! Užsisakyk 3 n. kelionę tik už 209 €! (nebegalioja)

Ukraina vilioja keliautojus iš Lietuvos žemomis kainomis, gardžiais tradiciniais patiekalais (ukrainietiški barščiai, Kijevo kotletai...) ir draugiškais žmonėmis, tačiau vasarą kviečiame aplankyti ne dažniau pasirenkamą šalies sostinę Kijevą ar kultūros centrą Lvovą, o Juodosios jūros kurortą Odesą, kur atostogų programą galėsite papildyti maudynėmis, saulės voniomis ir audringais vakarėliais iki ryto!

Skulptūros netoli Odesos bažnyčios
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Skulptūros netoli Odesos bažnyčios

 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbutį:

Tsentralnaya Hotel 2*  – gerai poilsiautojų vertinamas (7,7/10 booking.com) dviejų žvaigždučių viešbutis, kuriame viso yra 58 numeriai. Viešbutyje veikia bevielis interneto ryšys, yra restoranas, baras, gerai dienos pradžiai viešbučio svečiams pateikiami pusryčiai.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Odesa-Vilnius,
 • rankinis bagažas,
 • 3 nakvynės 2* viešbutyje „Tsentralnaya Hotel 2*“,
 • maitinimo tipas – pusryčiai.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • registruojamas bagažas,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal, registruojamą bagažą, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Video
Kirill Volovich video.  Odessa (Drone Footage+time lapse)

 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų