Vasaros savaitgalis Odesoje: kelionė iš Vilniaus, 2 n. 4* viešbutyje ir ekskursija po miestą su gidu – 199 €!

Puikus būdas praleisti laisvalaikį – kelionė! Praleisk vasaros savaitgalį Odesoje, Juodosios jūros pakrantėje. O kad geriau pažintum šį Ukrainos kurortą, į kainą įskaičiavome ir ekskursiją su gidu po miestą! Pailsėk ir aplankyk Odesos įžymybes, kad grįžęs draugams turėtum, ką papasakoti!

Savaitgalis Odesoje
Nuotraukos autorius – „Novaturas”.  Savaitgalis Odesoje

 
 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbutį:

Black Sea Panteleimonovskaya 4* – gerai poilsiautojų vertinamas (7,7/10 booking.com) viešbutis, įsikūręs istoriniame Odesos centre, vos už 12 minučių kelio pėsčiomis nuo Arkadijos paplūdimio prie Juodosios jūros. Greta viešbučio yra autobusų stotelė, tad nesunkiai ir nebrangiai viešuoju transportu pasieksite bet kurią kurorto vietą. Viešbutyje yra restoranas, kuriame galėsite paskanauti europietiškos ir Odesos vietinės virtuvės patiekalų, veikia nemokamas bevielis interneto ryšys; numeriai jaukūs, kondicionuojami, su kabeline  televizija.

Apie ekskursiją:

Ekskursijos po Odesą metu aplankysite svarbiausias lankytinas miesto vietas bei centrines gatves, įskaitant Deribasovska – unikalią pėsčiųjų gatvę, pavadintą José de Ribas garbei – jis įkūrė miestą, buvo pirmuoju Odesos meru ir pats gyveno šioje gatvėje. Taip pat išvysite architektūros šedevrus: Operos ir baleto teatrą bei muziejų pastatus. Pasivaikščiosite Prymorsky bulvaru – Jus sužavės išskirtinė uosto bei jūros panorama. Pamatysite Odesos vizitine kortele laikomą paminklą kunigaikščiui de Rišeljė ir Potiomkino laiptus – vieną iš visame pasaulyje žinomų Odesos įžymybių; galėsite pasivaikščioti po civilinę uosto dalį ir pirsą. Gidas papasakos daugiau apie miesto istoriją, žymių objektų atsiradimo aplinkybes bei jų reikšmę miestui. Taip pat parodys ir kitus ne mažiau įdomius objektus: didžio poeto A. Puškino monumentą, sniego baltumo miesto Rotušę, Voroncovo rūmus.
PASTABA! Ekskursija bus vykdoma anglų arba rusų kalba. Ekskursijos trukmė ~3 val.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • skrydis Vilnius-Odesa-Vilnius (persėdimas Kijeve),
 • rankinis bagažas (7 kg asmeniui),
 • 2 nakvynės 4* viešbutyje „Black Sea Panteleimonovskaya“,
 • pasirinktas maitinimo tipas – be maitinimo arba pusryčiai,
 • pažintinė ekskursija pėsčiomis su gidu (anglų arba rusų kalba).

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal, registruojamą bagažą, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

 
 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų