Vasaros savaitgalis Bulgarijoje: kelionė iš Vilniaus ir 3 n. viešbutyje su „Viskas įskaičiuota“ – 335 €! (nebegalioja)

Pasiūlymas neturintiems daug laisvo laiko – trumpa savaitgalio išvyka vidurvasarį į Bulgarijos Saulėto Kranto kurortą ir 3 n. poilsis viešbutyje su „Viskas įskaičiuota“ maitinimu – tik už 335 €!

Balaton viešbutis
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Balaton viešbutis

Balaton 2*
 
2020 07 03 – 07 06 Trukmė: 3 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame Promo kambaryje

- Maitinimo tipas – „Viskas įskaičiuota“

335 €

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

Apie viešbutį:

Balaton 2* – paprastas ir kuklus, ekonominio tipo viešbutis Saulėtame Krante Bulgarijoje. Iki kurorto centro susidaro apie 1 km atstumas, bet tai tiesiog niekis, ne vienas poilsiautojas pėsčiomis ir iki senojo Nesebaro nukeliauja! Nuo viešbučio iki smėlio paplūdimio yra vos 150 m, čia drąsiai lepinsitės Saule ir Juodosios jūros bangomis. Viešbutyje yra restoranas, 2 barai, bendrose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas. Teritorijoje yra gana didelis baseinas ir atskiras baseinėlis vaikams, gultai ir skėčiai aplink juos, tiesa, paplūdimyje skėčiai ir gultai, kaip įprasta šiame kurorte, bus už papildomą mokestį.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Varna-Vilnius,
 • rankinis ir registruotas bagažas,
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • 3 nakvynės 2* viešbutyje „Balaton“,
 • maitinimo tipas – „Viskas įskaičiuota“,
 • kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos kryptyje.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas: maitinimą lėktuve, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Balaton 2*
 
2020 07 03 – 07 06 Trukmė: 3 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame Promo kambaryje

- Maitinimo tipas – „Viskas įskaičiuota“

335 €

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų