Utopija! Vasaros sezono savaitė Turkijoje 5* viešbutyje prie jūros, ir „Ultra viskas įskaičiuota“ – 646 €!

Atostogos Turkijoje su „Ultra viskas įskaičiuota“ už 646 €? Tai ne utopija, tai – „Utopia World Hotel“ 5* viešbutis, kurį pasieksite tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus, o į kainą jau įskaičiuotas ir bagažas, ir pervežimas, ir kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos! Viešbutis išties labai geras – google.com jį vertina 4,7/5, booking.com – 8,6/10, o tripadvisor.com – 4,5/5 balų!

Viešbutis Utopia World Hotel
Nuotraukos autorius – „Tez Tour”.  Viešbutis Utopia World Hotel

Utopia World 5*
 
2020 10 22 – 10 29 Trukmė: 7 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame Villa Standart tipo numeryje

- Maitinimo tipas – „Ultra viskas įskaičiuota”

646 €

Kelionės organizatorius: „Tez Tour“

Apie viešbutį:

Utopia World Hotel 5* – poilsiautojų labai gerai vertinamas, tvarkingas ir jaukus viešbutis, įsikūręs ant kalno, nuo kurio atsiveria nuostabi panorama.

Nusileidę nuo kalno (tai galite padaryti specialiai įrengtu liftu arba kas 15 minučių važiuojančiu nemokamu autobusu) atsidursite viešbučio stambaus žvyro/akmenuotame paplūdimyje, kuriame nemokamai naudositės gultais, čiužiniais, skėčiais bei rankšluosčiais, ir gaivinsitės paplūdimio bare.

Tvarkingoje ir prižiūrėtoje viešbučio teritorijoje yra pagrindinis ir trys a la carte restoranai, 6 atviri ir vienas uždaras baseinas, 8 vandens kalneliai. Visoje viešbučio teritorijoje veikia nemokamas bevielis interneto ryšys.

Vaikams čia yra įrengti 3 baseinai ir 4 vandens kalneliai, žaidimų aikštelė, mini klubas (4-12 m.), pasivaišinti vaikai gali prie speciailiai jiems skirto švediško stalo. Yra galimybė pasinaudoti auklės paslaugomis.

Pramogos ir sportas. Tai taip pat viena iš stipriųjų Utopia World Hotel viešbučio pusių. Savo atostogoms pasirinkę šį viešbutį, galėsite mėgautis įvairiomis sveikatos bei grožio procedūromis (sauna, pirtis, turkiška pirtis...), palaikyti gerą fizinę formą sportuodami treniruoklių salėję, žaisdami tenisą, krepšinį, tinklinį ar kitus žaidimus, o taip pat pramogauti šėldami diskotekoje, klausydami gyvai atliekamos muzikos ar dalyvaudami pramoginiuose renginiuose. Žinoma, visko čia neišvardinome, pramogų yra kur kas daugiau ir beveik visos jos papildomai Jums nieko nekainuos – mokamas tik masažas, žaidimų automatai, nardymo pamokos ir motorinės vandens sporto priemonės.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Antalija-Vilnius,
 • rankinis ir registruotas bagažas,
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • 7 nakvynės 5* viešbutyje „Utopia World Hotel“,
 • maitinimo tipas – „Ultra viskas įskaičiuota“,
 • kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas: maitinimą lėktuve, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Utopia World 5*
 
2020 10 22 – 10 29 Trukmė: 7 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame Villa Standart tipo numeryje

- Maitinimo tipas – „Ultra viskas įskaičiuota”

646 €

Į viršų