Unikali patirtis – Černobylis! Karšti įspūdžiai Ukrainoje: visa diena Černobylio zonoje su gidu + laisvas laikas Kijeve

Neįtikėtina galimybė nuvykti ir savo akimis pamatyti didžiausios ir pragaištingiausios branduolinės jėgainės katastrofos pasaulyje vietą – su profesionalaus ir organizuoto gido palyda patekti į Černobylio zoną ir Pripetės miestą! Po 1986 m. įvykusios avarijos iš 30 km spindulio zonos buvo evakuota 150 000 gyventojų, o po daugelio metų sugrįžo vos 400 – kaip ten gyvenama šiandien? Nuo 2002 m. įleidžiami ir turistai – apsilankyk ir išgyvenk šį istorinį įvykį tuo, ką matai ir girdi. 3 dienų kelionė į Ukrainą, praleidžiant 2 dienas sostinėje Kijeve ir 1 dieną įspūdingoje ekskursijoje į Černobylį – tik už 299 €!

Černobylis
Nuotraukos autorius – „chernobylwel.com”.  Černobylis

 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

1 diena. Kijevas
Skrendate iš Vilniaus į Ukrainos sostinę Kijevą. Iš Boryspilio tarptautinio oro uosto savarankiškai vykstate į viešbutį ir užsiregistruojate. Laisvas laikas Kijeve. Viešbutis įsikūręs Kijevo centre, šalia prekybos centro „Ukraina“ ir apie 3 km nuo Nepriklausomybės aikštės, tad nesunkiai pasieksite žymiausias miesto vietas, pažinsite miesto architektūrą ir istoriją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Černobylis
Anksti ryte išsiruošiate į paskirtą susitikimo vietą (prie greito maisto restorano KFC, esančio greta Kijevo Geležinkelio stoties, iki 10 min. pėsčiomis nuo viešbučio) ir 7:30 sulipate į laukiantį Mercedes-Benz mikroautobusą. 8:00 pajudate į įspūdžių kupiną ekskursiją. Pakeliui, apie 8:45 trumpas sustojimas degalinėje. 11:00 atvykstate į uždarą Černobylio zoną ir praeinate pasų patikrą. 11:30 prasideda išskirtinė ekskursija – Jums atsivers Černobylio atominės elektrinės, esančios šalia Pripetės miesto, panorama. Tai buvo pirmoji Ukrainos atominė elektrinė, žinomiausia pasaulyje dėl 1986 m. įvykusios katastrofos – avarijos ketvirtajame elektrinės bloke bei vėliau ją sekusio, 7 valandas trukusio gaisro. Net imantis visų įmanomų priemonių avarijai likviduoti ir evakuavus daugiau nei 115 000 gyventojų 30 km spinduliu nuo įvykio vietos, skaudžių pasekmių nebuvo išvengta. Profesionalus gidas parodys nuo radiacijos švytėjusį ir galutinai sunykusį „Raudonąjį mišką“, pamatysite „Mirties tiltą“, Lenino bulvarą. Kadaise judrią Pripetės miesto gyvenimo kasdienybę mena buvę populiarūs miesto prekybos centrai, sporto ir švietimo įstaigos, viešbučiai ir kavinės – dabar jau tik sunykę ir apleisti pastatai. Nuo 2012 m. yra draudžiama patekti į Pripetės pastatų vidų. 13:30 elektrinės valgykloje vaišinsitės tradiciniais ukrainietiškais pietumis. Nuo 14:15 tęsiate ekskursiją po Pripetės miestą: apsilankote lauko technikos muziejuje, nuvykstate prie memorialinių paminklų, upės uosto. 18:00 paliekate Černobylio zoną ir praeinate dozimetrinę patikrą (įvertinamas radiacijos kiekis). Apie 20:00 grįžtate į Kijevą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Kijevas
Laisvas laikas Kijeve. Turite galimybę pasižvalgyti po miestą ir pamatyti tai, ko nespėjote pirmąją dieną. Išsiregistruojate iš viešbučio ir savarankiškai vykstate į Boryspilio tarptautinį oro uostą. Skrendate į Vilnių.

 

Apie viešbutį:

ibis Kiev City Center 3* – tarptautiniam viešbučių tinklui ibis priklausantis labai gerai vertinamas (4,4/5 google.com, 4/5 tripadvisor.com, 8,5/10 booking.com) trijų žvaigždučių viešbutis. Viešbutis įsikūręs pačioje Kijevo širdyje, vos už 10 min. kelio pėsčiomis nuo Ukrainos nacionalinio cirko ir Taraso Ševčenkos universiteto astronominės observatorijos. Viešbutyje veikia bevielis interneto ryšys, yra restoranas ir baras. Numeryje yra plokščiaekranis televizorius, dušas, higienos priemonės, plaukų džiovintuvas, kiti patogumai.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Kijevas-Vilnius,
 • rankinis bagažas 40 x 20 x 25,
 • 2 nakvynės viešbutyje – „ibis Kiev City Center“,
 • ekskursinė programa su gidu po Černobylio zoną (anglų kalba),
 • pietūs ekskursijos metu.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • maitinimas viešbutyje,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • jaunesni nei 18 metų asmenys vykti į ekskursiją negali. Zonoje privaloma dėvėti rūbus dengiančius odą;
 • pasiūlymų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – pervežimą iš oro uosto į viešbutį, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Video
ChernobylTV video.  Retro Chernobyl Tour in Ukraine | CHERNOBYLwel.come

 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų