Tiesioginis skrydis iš Lietuvos į Austriją su registruojamuoju bagažu! Skrydžio bilietai į abi puses dabar už 140 €!

Neįtikėtinas pasiūlymas – skriskite iš Vilniaus į Austrijos pietus už itin žemą kainą – tik 140 € ir pamatykite didžiuosius šalies miestus! Čiupkite bilietus, kol dar liko, ir sužinokite, ką galima pamatyti ir nuveikti Austrijoje, kai štrudelis jau suvalgytas, o puodelis aromatingos austriškos kavos – išgertas.

Hallstatt kaimelis, Autrija
123rf.com nuotrauka.  Hallstatt kaimelis, Autrija
Skrydis Vilnius-Klagenfurtas-Vilnius
 
2019 01 19 – 01 26

- Be persėdimų

- 5 kg rankinis ir 23 kg registruojamas bagažas

140 €

Skrydį vykdo: „Getjet Airlines“

Ką pamatyti Austrijoje?

Klagenfurtas – tai Karintijos žemės sostinė, šeštas pagal dydį Austrijos miestas. Atvykus verta pasidairyti po senamiestį: čia renesansinių pastatų apsupta centrinė aikštė, XVI a. pastatytas ir miesto „įkūrėjui“ drakonui skirtas fontanas, įspūdingi miesto rūmai, kuriuose posėdžiauja Karintijos žemės asamblėja; barokinė Katedra.

Gracas – Štirijos sostinė, kurioje verta pamatyti ištaigingą Šv. Egidijaus katedrą, gotikiniu stiliumi pastatytą imperatoriaus Fredericko III. Pastatas buvo pradėtas statyti 1438 m. vėlyvuoju gotikos stiliumi kaip teismo rūmai ir parapijinė bažnyčia, XVII–XVIII a. ji buvo atnaujinta ir tapo jėzuitų bažnyčia, o nuo 1786 m. pastatas veikia kaip Štirijos katalikų katedra. Šalia esantis imperatoriaus mauzoliejus simbolizuoja imperijos didybę – žalias kupolas, paauksuoti stogai, paminklinės skulptūros. Apžiūrėkite HerrengasseLandhaus – istorinę valdžios būstinę, pasikelkite į Pilies kalną.

Viena – Austrijos sostinė ir svarbiausias šalies miestas. Senamiestyje apžiūrėkite misto širdį – Šv. Stepono katedrą, Hoher Markt aikštės Anker laikrodį, supažindinantį su istorinėmis miesto asmenybėmis; Vienos operą, kuriai vadovavo R. Štrausas, G. Maleris, H. fon Karajanas; neohelenistinio stiliaus Parlamento pastatą su priešais įsitaisiusiu teisingumo deivės Atėnės fontanu, Rotušę, Habsburgų rūmų kompleksą, pasakojantį 600 metų Austrijos-Vengrijos imperijos istoriją; Rožių parką. Rekomenduojama aplankyti Lobyną, kuriame sukauptos brangenybės, karališkosios regalijos ir sakraliniai reliktai; Imperatoriškuosius apartamentus bei Vaizduojamojo meno muziejų.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

  • skrydis Vilnius-Los Andželas-Vilnius (persėdimas Stokholme),
  • rankinis bagažas (iki 5 kg, 50x40x20 cm),
  • registruojamas bagažas (iki 23 kg),
  • oro uostų, kuro, aptarnavimo mokesčiai.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

  • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
  • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

  • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
  • galimos ir kitos kelionės datos pagal Jūsų pageidavimą;
  • už papildomą mokestį galima užsakyti ir kitas norimas paslaugas – viešbutį, automobilio nuomą, kelionės ir sveikatos draudimą;
  • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.
Skrydis Vilnius-Klagenfurtas-Vilnius
 
2019 01 19 – 01 26

- Be persėdimų

- 5 kg rankinis ir 23 kg registruojamas bagažas

140 €
Į viršų