Tepk slides! Išankstiniai NOVATURO 2019-2020 m. žiemos sezono slidinėjimo kelionių pardavimai prasidėjo! (nebegalioja)

ŽIEMOS SLIDINĖJIMO KELIONIŲ PARDAVIMŲ STARTAS! SOFA TRAVEL ir didžiausias Baltijos šalyse kelionių organizatorius NOVATURAS skelbia išankstinių 2019-2020 m. žiemos sezono slidinėjimo kelionių pardavimų pradžią ir kviečia įsigyti kelionę į šio žiemos sporto entuziastų pamėgtus kurortus Italijoje ir Prancūzijoje.

Visoms slidinėjimo kelionėms lėktuvu:

  • pradinė ĮMOKA tik 20 % asmeniui (likusi dalis mokama likus ne daugiau nei 28 d. iki išvykimo);
  • 50 % nuolaida slidinėjimo įrangos gabenimui (teiraukitės agentūroje);
  • plačiausia kurortų, kelionės datų, trukmių, viešbučių ir kambarių pasiūla.

 

SLIDINĖJIMAS

Aktyvioms ir nepamirštamoms žiemos atostogoms rekomenduojame slidinėjimo keliones į populiariausius slidinėjimo kurortus Europoje: slidinėjimo keliones lėktuvu į Prancūziją, Austriją, Šveicariją, Italiją, Vokietiją, Andorą bei slidinėjimo keliones autobusu į Lenkiją, Ukrainą, Slovakiją, Čekiją. Vis daugiau populiarumo sulaukia slidinėjimo kryptys Skandinavijos šalyse, Gruzijos ir Bulgarijos slidinėjimo kurortai.

Norintiems suderinti kalnų sportą ir poilsį siūlome pilnai suorganizuotas slidinėjimo keliones iš Lietuvos, padedame išsirinkti tinkamiausią slidinėjimo regioną, suplanuoti laisvalaikį ir pramogas sniego parkuose, terminių vandenų kompleksuose, nurodome geras vietas apsipirkti, vaikų zonas trasose ir vaikams skirtus klubus, mielai konsultuojame trasų, keltuvų ir slidinėjimo inventoriaus klausimais.

Patyrusiems ir savarankiškai keliones planuojantiems slidininkams ir snieglentininkams galime pasiūlyti atskiras paslaugas – skrydį, apgyvendinimą moderniame viešbutyje, jaukiuose apartamentuose, medinėje kalnų trobelėje ar rezidencijoje; pervežimą ar automobilio nuomą, draudimą, slidinėjimo pasą, instruktoriaus paslaugas.

Nedelskite ir jau dabar planuokite savo žiemos kelionę į Prancūzijos Alpes, Pirėnų kalnus Andoroje, pamėgtus Italijos kurortus Livinją, Bormijų, Madona di Kampilją ir Kronplacą, Austrijos Alpes ir slėnius, Bavarijos regioną Vokietijoje bei daugelį kitų – suorganizuosime įspūdžių kupiną slidinėjimo kelionę!

Į viršų