SLIDINĖJIMO KELIONIŲ SEZONAS ATIDARYTAS – užsitikrink palankiausias kainas, sąlygas ir privilegijas!

Taip aidi snieguotais slėniais ir šlaitais, kad net išsilaksto žvėreliai nuo paruoštų trasų – SLIDINĖJIMO KELIONIŲ SEZONAS ATIDARYTAS!

Lyg netikėta lavina užgriūva artėjančio 2017-2018 žiemos sezono „Novaturo“ slidinėjimo kelionių pasiūlymai ir nuolaidos! Būk gudriausias ir išsirink iš plačiausios kelionės datų ir trukmės, kurortų ir viešbučių pasiūlos bei naudokis tau priklausančiomis išankstinio pirkimo privilegijomis!

Šią žiemą keliauk į ITALIJĄ, PRANCŪZIJĄ IR ANDORĄ, o kelionę rinkis dabar NES TIK IKI RUGPJŪČIO 31 DIENOS...

slidinėjimo kelionėms lėktuvu:

  • tik už 15 €/asm.  suteikiama „auksinė galimybė keisti kelionę“ – vieną kartą iki kelionės pradžios likus bent 30 dienų galima keisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą ir/ar maršrutą;
  • pradinė įmoka tik 20% kelionės kainos asmeniui;
  • pirmiems užsisakiusiems – nemokamas slidinėjimo įrangos gabenimas – dovanojamas 1 slidžių ar/ir snieglenčių komplekto gabenimas, jei ši paslauga užsakoma kelionės rezervavimo metu!

slidinėjimo kelionėms autobusu:

  • galioja 10% išankstinio pirkimo nuolaida;
  • suteikiama kelionės keitimo privilegija – vieną kartą iki kelionės pradžios likus bent 21 dienai galima keisti kelionės datą ir/ar maršrutą nemokamai;
  • pradinė įmoka tik 30 asmeniui;
  • nemokamas slidinėjimo įrangos gabenimas – neribojamas slidžių ar/ir snieglenčių komplektų gabenimas, jei tik telpa į autobusą;
  • visos kelionės garantuotos – bus vykdomos visos suplanuotos slidinėjimo kelionės!

Didžiausi išankstinių žiemos pardavimų privalumai galioja tik iki rugpjūčio 31 dienos – nepraleisk šios progos ir pasinaudok palankiausiomis sąlygomis!

* Išankstinio pirkimo akcijos sąlygos galioja „Novaturo“ slidinėjimo kelionėms lėktuvu ir autobusu iki 2017 m. rugpjūčio 31 d.
* Pagal oro vežėjo taisykles skrydžiuose gali būti tik ribotas slidinėjimo įrangos ir snieglenčių komplektų kiekis.
* Išankstinio pirkimo nuolaida slidinėjimo kelionėms autobusu netaikoma papildomoms paslaugoms.

Į viršų