Slidinėjimo kelionės

Novaturo slidinėjimo kelionės

Slidinėjimas Europoje – daugybė įspūdžių gražiausiuose Europos kalnuose

Pasirinkę kelionių organizatoriaus „Novaturas“ slidinėjimo keliones atrasite puikų kainos ir kokybės santykį, o sniego pasirinktuose slidinėjimo kurortuose užteks visą sezoną. Prancūzijos ir Italijos Alpės bei mažytė, tačiau kalnuota Andora pasiruošusios Jums suteikti pačius smagiausius žiemos kalnų sporto įspūdžius.

Slidinėjimo kelionės į Prancūziją visada išsiskiria kokybe, puikiais vaizdais, paslaugomis bei trasomis. Tai šalis, kuri turi daugiausiai geriausiai įvertintų slidinėjimo kurortų pasaulyje. Kainos čia šiek tiek aukštesnės, tačiau trasų kokybė, modernūs keltuvai, įvairūs kalnų miesteliai tiesiog traukia žiemos sporto entuziastus į Prancūziją sugrįžti dar ir dar – su šeimomis, su draugais ar romantiškai – dviese. Tereikia sėsti į lėktuvą ir iš Prancūzijos didmiesčio Liono pasiekti Alpių kurortus.

Italija – patrauklių kainų slidinėjimo šalis, tačiau Alpių kalnų šlaitai pilni modernių keltuvų ir jaukių miestelių. Čia slidinėjimo ir snieglenčių trasos keltuvais sujungtos į 600 ar net 1000 km trasų tinklus ir žiemos sporto slėnius. Atskridę su kelionių organizatoriumi „Novaturu“ į Bergamą galėsite nerti tiesiai į kalnus, kur visas atostogas čiuošite vis naujais kalnų šlaitais ir pramogausite puikiuose kurortuose.

Andora slidžių ir snieglenčių mėgėjus žavi savo jaukia aplinka. Čia maišosi ispaniška ir prancūziška kultūros, virtuvės, architektūra. Įdomus ir Andoros kalniečių gyvenimas. Šalis didžiuojasi dviemis dideliais slidinėjimo kurortais – Grandvalira ir Vallnordu.

Kelionių istorijos:
Kur slidinėti 2018 metais: slidinėjimo kurortai Europoje

Į viršų