Slidinėjimo atostogos Italijoje, Pincolo: kelionė, 7 nakvynės 3* viešbutyje ir pusryčiai – 545 €!

Kviečiame slidinėjimo atostogas praleisti Italijoje, Pincolo – čia apsistosite jaukiame 3* viešbutyje ramioje vietoje, pasimėgausite sveikatingumo centro paslaugomis, o ir ski-bus stotelė visai prie pat viešbučio!

Italijos alpų panorama
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Italijos alpų panorama

Kelionės organizatorius: „Tez Tour“

Apie viešbutį:

Orso Grigio Hotel 3* – Karizolojo, vos už 900 m nuo Pincolo centro (čia gausu barų, restoranų, parduotuvių) įsikūręs trijų žvaigždučių viešbutis. Tai puiki vieta ramiam poilsiui. Iki artimiausios ski-bus stotelės vos 10 m atstumas. Viešbutyje veikia jaukus sveikatingumo centras (pirtis, sauna, druskų kambarys, soliariumas...), restoranas, baras, bevielis interneto ryšys, yra žaidimų aikštelė.

 

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Verona-Vilnius,
 • rankinis ir registruotas bagažas,
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • 7 nakvynės 3* viešbutyje „Orso Grigio Hotel“,
 • maitinimo tipas – pusryčiai,
 • kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos kryptyje. 

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • slidinėjimo inventoriaus gabenimas (teiraukitės agentūroje),
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • turistiniai ir kiti mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas: maitinimą lėktuve, slidinėjimo inventoriaus gabenimą, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Video
The Rusted Channel video.  Slidinėjimas Pincolo mieste

 

Novaturo slidinėjimo kelionės

Slidinėjimas Europoje – daugybė įspūdžių gražiausiuose Europos kalnuose

Pasirinkę kelionių organizatoriaus „Novaturas“ slidinėjimo keliones atrasite puikų kainos ir kokybės santykį, o sniego pasirinktuose slidinėjimo kurortuose užteks visą sezoną. Prancūzijos ir Italijos Alpės bei mažytė, tačiau kalnuota Andora pasiruošusios Jums suteikti pačius smagiausius žiemos kalnų sporto įspūdžius.

Slidinėjimo kelionės į Prancūziją visada išsiskiria kokybe, puikiais vaizdais, paslaugomis bei trasomis. Tai šalis, kuri turi daugiausiai geriausiai įvertintų slidinėjimo kurortų pasaulyje. Kainos čia šiek tiek aukštesnės, tačiau trasų kokybė, modernūs keltuvai, įvairūs kalnų miesteliai tiesiog traukia žiemos sporto entuziastus į Prancūziją sugrįžti dar ir dar – su šeimomis, su draugais ar romantiškai – dviese. Tereikia sėsti į lėktuvą ir iš Prancūzijos didmiesčio Liono pasiekti Alpių kurortus.

Italija – patrauklių kainų slidinėjimo šalis, tačiau Alpių kalnų šlaitai pilni modernių keltuvų ir jaukių miestelių. Čia slidinėjimo ir snieglenčių trasos keltuvais sujungtos į 600 ar net 1000 km trasų tinklus ir žiemos sporto slėnius. Atskridę su kelionių organizatoriumi „Novaturu“ į Bergamą galėsite nerti tiesiai į kalnus, kur visas atostogas čiuošite vis naujais kalnų šlaitais ir pramogausite puikiuose kurortuose.

Andora slidžių ir snieglenčių mėgėjus žavi savo jaukia aplinka. Čia maišosi ispaniška ir prancūziška kultūros, virtuvės, architektūra. Įdomus ir Andoros kalniečių gyvenimas. Šalis didžiuojasi dviemis dideliais slidinėjimo kurortais – Grandvalira ir Vallnordu.

Kelionių istorijos:
Kur slidinėti 2018 metais: slidinėjimo kurortai Europoje

Į viršų