Slidinėjimas Slovakijoje, Žemuosiuose Tatruose – 5 dienų kelionė autobusu, nakvynės viešbutyje ir pusryčiai – 239 €! (nebegalioja)

Rekomenduojame išbandyti Slovakijos slidinėjimo trasas! Keliausite autobusu su patyrusiu vadovu į geriausią Rytų Europoje slidinėjimo kurortą – Jasną, išmėginsite įvairaus sudėtingumo trasas, visas 4 naktis ilsėsitės viešbutyje, o rytais pasistiprinsite 4 kontinentiniais pusryčiais. Po slidinėjimo turėsite galimybę atgauti jėgas Bešeniovos terminiuose baseinuose bei ragaujant tradiciškus slovakiškus patiekalus restorane. Žiemos slidinėjimo kelionė dabar tik už 239 €! 

Jasna slidinėjimo kurortas, Žemieji Tatrai, Slovakija.
123rf.com nuotrauka.  Jasna slidinėjimo kurortas, Žemieji Tatrai, Slovakija.
Slidinėjimas Slovakijoje
 
2019 02 13 - 02 17Trukmė: 4 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimo tipas – 4 pusryčiai

239 €

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

1 diena. Kelionė
Labai anksti ryte išvyksite iš Lietuvos ir keliausite per Lenkiją, Slovakiją. Pravažiavę Varšuvą, sustosite papietauti vienoje iš Lenkijos pakelės užkandinių. Į viešbutį apvažiuojate apie 21 val. Atvykę nakvosite viešbutyje Liptovski Mikulaš apylinkėse.

2 diena. Jasna
Pusryčiai. **Įsigysite slidinėjimo abonementą ir, jeigu reikalinga, išsinuomosite inventorių (už papildomą mokestį – apie 15 € dienai). Bus pravedamas instruktažas pradedantiesiems. Slidinėsite geriausiame Slovakijoje ir visoje Rytų Europoje – Jasnos kurorte. Čia, Chopoko kalno (2024 m) šiauriniame ir pietiniame šlaite, yra įrengta net 49 km puikiai paruoštų, įvairaus sudėtingumo trasų. Moderni dirbtinio sniego gaminimo sistema aprūpina dirbtiniu sniegu net 30 km trasų, tai garantuoja slidinėjimą 5 žiemos sezono mėnesius. Apie 17 val. sugrįšite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Jasna
Papusryčiausite ir tęsite slidinėjimą Jasnos slidinėjimo kurorte. Apie 16 val. paliksite slidinėjimo trasas. Vakare jėgas atgausite *terminiuose baseinuose. Maudynėms skirsite apie 3 val. Tai ne tik pramoga, bet ir puiki sveikatinimosi priemonė.Sugrįšite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Jasna
Pusryčiai. Slidinėsite Jasnos slidinėjimo kurorte. Grąžinsite inventorių. Apie 16 val. paliksite slidinėjimo trasas. Paskutinį vakarą Slovakijoje siūlome praleisti nacionaliniame slovakų restorane kolyboje su tradiciniais slovakiškais patiekalais ir gyva čigonų muzika. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Kelionė
Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Pakeliui trumpam stabtelėsite pramankštinti kojas ir papietauti vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Iki vidurnakčio kirsite Lietuvos sieną..

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu,
 • 4 nakvynės viešbutyje,
 • maitinimas – 4 kontinentiniai pusryčiai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • draudimas,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, vakarienės, gėrimai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

 Pastabos:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus ir Kauno. Teirautis dėl išvykimo iš Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Marijampolės ir Alytaus.
 • (**) – slidinėjimo abonementas. Kaina apie 114 €.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 20-40 € už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Vakarienės už papildomą mokestį. 3 vakarienės iš trijų patiekalų ir Kolybos pakeltas – 50 €.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiami pagal užklausimą.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
Slidinėjimas Slovakijoje
 
2019 02 13 - 02 17Trukmė: 4 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimo tipas – 4 pusryčiai

239 €

SLIDINĖJIMAS

Aktyvioms ir nepamirštamoms žiemos atostogoms rekomenduojame slidinėjimo keliones į populiariausius slidinėjimo kurortus Europoje: slidinėjimo keliones lėktuvu į Prancūziją, Austriją, Šveicariją, Italiją, Vokietiją, Andorą bei slidinėjimo keliones autobusu į Lenkiją, Ukrainą, Slovakiją, Čekiją. Vis daugiau populiarumo sulaukia slidinėjimo kryptys Skandinavijos šalyse, Gruzijos ir Bulgarijos slidinėjimo kurortai.

Norintiems suderinti kalnų sportą ir poilsį siūlome pilnai suorganizuotas slidinėjimo keliones iš Lietuvos, padedame išsirinkti tinkamiausią slidinėjimo regioną, suplanuoti laisvalaikį ir pramogas sniego parkuose, terminių vandenų kompleksuose, nurodome geras vietas apsipirkti, vaikų zonas trasose ir vaikams skirtus klubus, mielai konsultuojame trasų, keltuvų ir slidinėjimo inventoriaus klausimais.

Patyrusiems ir savarankiškai keliones planuojantiems slidininkams ir snieglentininkams galime pasiūlyti atskiras paslaugas – skrydį, apgyvendinimą moderniame viešbutyje, jaukiuose apartamentuose, medinėje kalnų trobelėje ar rezidencijoje; pervežimą ar automobilio nuomą, draudimą, slidinėjimo pasą, instruktoriaus paslaugas.

Nedelskite ir jau dabar planuokite savo žiemos kelionę į Prancūzijos Alpes, Pirėnų kalnus Andoroje, pamėgtus Italijos kurortus Livinją, Bormijų, Madona di Kampilją ir Kronplacą, Austrijos Alpes ir slėnius, Bavarijos regioną Vokietijoje bei daugelį kitų – suorganizuosime įspūdžių kupiną slidinėjimo kelionę!

Į viršų