Slidinėjimas Gudauryje: atostogų savaitė su skrydžiu, pervežimu, 3* viešbučiu ir pusryčiais bei vakarienėmis – 629 €! (nebegalioja)

Artėjantį žiemos sezoną atostogaukite slidinėdami Sakartvele (Gruzijoje), vienoje gražiausių Europos valstybių. Siūlome įsimintiną savaitę slidinėjant Kaukazo kalnų slidinėjimo regione Gudauryje (bendras trasų ilgis siekia ~70 km!). Čia įrengta net 15 keltuvų, o 6 dienų slidinėjimo pasas kainuoja tik apie 89 €, maža to, pervežimas iš Tbilisio į Gudaurio kurortą užtruks tik kiek ilgiau nei 2 valandas! Kelionės paketas su skrydžiu, registruotu bagažu bei apgyvendinimu 3* viešbutyje pačiame Gudaurio centre su pusryčiais ir vakarienėmis – dabar tik 629 €!

Gudauris
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Gudauris

 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbutį:

Alpina Gudauri Hotel 3* – gerai vertinamas (7,9/10 – booking.com) labai jaukus ir dailus viešbutis Gudaurio kurorte. Gudauris nėra didelis kurortas, nuo viešbučio iki jo centro tik apie 500 metrų, o iki artimiausio keltuvo vos apie 200 m. Dar geriau – į viešbutį galėsite tiesiog įčiuožti (ski-to-door)! Viešbutyje nemokamai naudositės bevieliu interneto ryšiu ir slidinėjimo inventoriaus kambariu. Be į pasiūlymą jau įskaičiuotų pusryčių bei vakarienių, už papildomą sumą galėsite ir papietauti.

Daugiau apie slidinėjimą Gudauryje galite sužinoti paspaudę šią nuorodą.

 

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • skrydis Vilnius-Tbilisis-Vilnius (persėdimas Stambule),
 • rankinis (iki 8 kg) ir registruotas bagažas (iki 30 kg),
 • slidinėjimo inventoriaus gabenimas (iki 23 kg),
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • 6 nakvynės 3* viešbutyje „Alpina Gudauri Hotel“,
 • Maitinimo tipas – pusryčiai ir vakarienės.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • slidinėjimo pasai,
 • slidinėjimo inventoriaus gabenimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • bendra kelionės trukmė – 7 n., iš jų 6 viešbutyje ir 1 kelionėje;
 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – kelionės ir sveikatos draudimą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos priklauso nuo kelionių organizatoriaus pasiūlymų ir gali pasikeisti. Teiraukitės agentūroje.

Video
Mountain Resorts of Georgia video.  Ski in Gudauri

 

SLIDINĖJIMAS

Aktyvioms ir nepamirštamoms žiemos atostogoms rekomenduojame slidinėjimo keliones į populiariausius slidinėjimo kurortus Europoje: slidinėjimo keliones lėktuvu į Prancūziją, Austriją, Šveicariją, Italiją, Vokietiją, Andorą bei slidinėjimo keliones autobusu į Lenkiją, Ukrainą, Slovakiją, Čekiją. Vis daugiau populiarumo sulaukia slidinėjimo kryptys Skandinavijos šalyse, Gruzijos ir Bulgarijos slidinėjimo kurortai.

Norintiems suderinti kalnų sportą ir poilsį siūlome pilnai suorganizuotas slidinėjimo keliones iš Lietuvos, padedame išsirinkti tinkamiausią slidinėjimo regioną, suplanuoti laisvalaikį ir pramogas sniego parkuose, terminių vandenų kompleksuose, nurodome geras vietas apsipirkti, vaikų zonas trasose ir vaikams skirtus klubus, mielai konsultuojame trasų, keltuvų ir slidinėjimo inventoriaus klausimais.

Patyrusiems ir savarankiškai keliones planuojantiems slidininkams ir snieglentininkams galime pasiūlyti atskiras paslaugas – skrydį, apgyvendinimą moderniame viešbutyje, jaukiuose apartamentuose, medinėje kalnų trobelėje ar rezidencijoje; pervežimą ar automobilio nuomą, draudimą, slidinėjimo pasą, instruktoriaus paslaugas.

Nedelskite ir jau dabar planuokite savo žiemos kelionę į Prancūzijos Alpes, Pirėnų kalnus Andoroje, pamėgtus Italijos kurortus Livinją, Bormijų, Madona di Kampilją ir Kronplacą, Austrijos Alpes ir slėnius, Bavarijos regioną Vokietijoje bei daugelį kitų – suorganizuosime įspūdžių kupiną slidinėjimo kelionę!

Į viršų