Slidinėjimas Andoroje – žiemos kelionė iš Vilniaus ir savaitės poilsis 4* viešbutyje su pusryčiais – 549 €!

Žiemos savaitę praleisk slidinėdamas Andoroje – mažutėlaitėje valstybėlėje, įsispraudusioje tarp Prancūzijos ir Ispanijos, Pirėnų kalnuose! Daugybė teigiamų įspūdžių, pirmų kartų, laimingų akimirkų ir kilometrų, nučiuožtų žemyn – štai toks mūsų tobulų slidinėjimo atostogų receptas. Pamėgink, Tau patiks!

Slidinėjimas Andoroje
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Slidinėjimas Andoroje

 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbutį:

Acta Arthotel 4* – vos už 100 m nuo Andoros centro įsikūręs stilingas ir moderniai įrengtas viešbutis, kuriame yra pagrindinis bei a la carte restoranai, baras, treniruoklių salė, garinė pirtis, sauna, sūkurinis baseinas, teikiamos masažo paslaugos, veikia bevielis interneto ryšys. Atstumas iki artimiausio keltuvo – 7 km, tačiau iki autobuso stotelės vos 300 m.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Barselona-Vilnius,
 • rankinis bagažas (10 kg),
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • 7 nakvynės 4* viešbutyje „Acta Arthotel“,
 • maitinimo tipas – pusryčiai.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • registruojamasis bagažas,
 • slidinėjimo inventoriaus gabenimas (teiraukitės agentūroje),
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas: slidinėjimo inventoriaus gabenimą, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą ir kitas paslaugas bei pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

 

SLIDINĖJIMAS

Aktyvioms ir nepamirštamoms žiemos atostogoms rekomenduojame slidinėjimo keliones į populiariausius slidinėjimo kurortus Europoje: slidinėjimo keliones lėktuvu į Prancūziją, Austriją, Šveicariją, Italiją, Vokietiją, Andorą bei slidinėjimo keliones autobusu į Lenkiją, Ukrainą, Slovakiją, Čekiją. Vis daugiau populiarumo sulaukia slidinėjimo kryptys Skandinavijos šalyse, Gruzijos ir Bulgarijos slidinėjimo kurortai.

Norintiems suderinti kalnų sportą ir poilsį siūlome pilnai suorganizuotas slidinėjimo keliones iš Lietuvos, padedame išsirinkti tinkamiausią slidinėjimo regioną, suplanuoti laisvalaikį ir pramogas sniego parkuose, terminių vandenų kompleksuose, nurodome geras vietas apsipirkti, vaikų zonas trasose ir vaikams skirtus klubus, mielai konsultuojame trasų, keltuvų ir slidinėjimo inventoriaus klausimais.

Patyrusiems ir savarankiškai keliones planuojantiems slidininkams ir snieglentininkams galime pasiūlyti atskiras paslaugas – skrydį, apgyvendinimą moderniame viešbutyje, jaukiuose apartamentuose, medinėje kalnų trobelėje ar rezidencijoje; pervežimą ar automobilio nuomą, draudimą, slidinėjimo pasą, instruktoriaus paslaugas.

Nedelskite ir jau dabar planuokite savo žiemos kelionę į Prancūzijos Alpes, Pirėnų kalnus Andoroje, pamėgtus Italijos kurortus Livinją, Bormijų, Madona di Kampilją ir Kronplacą, Austrijos Alpes ir slėnius, Bavarijos regioną Vokietijoje bei daugelį kitų – suorganizuosime įspūdžių kupiną slidinėjimo kelionę!

Į viršų