Skrisk atostogauti į Turkiją už gerą kainą! Savaitė 5* viešbutyje su „Viskas įskaičiuota“ – dabar už 580 €! (nebegalioja)

SOFA TRAVEL dalinasi patraukliu pasiūlymu – poilsio kelionė, kurią verčiau įsigyti dabar, nes ją netrukus pagriebs kas nors kitas! Šįkart kviečiame į Turkiją – tiesioginis skrydis iš Vilniaus, rankinis ir registruojamas bagažas, pervežimai ir savaitės poilsis 5* viešbutyje „Kemal Bay Resort“ su „Viskas įskaičiuota“ maitinimu – 580 €!

Kemal Bay Resort viešbutis
Nuotraukos autorius – „Novaturas”.  Kemal Bay Resort viešbutis

Kemal Bay Resort 5*
 
2019 06 30 – 07 07 Trukmė: 7 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje
- Maitinimo tipas – „Viskas įskaičiuota“

580 €

Kelionės organizatorius: „Tez Tour“

Apie viešbutį:

Kemal Bay Resort 5* – puikus ir beveik naujas, 2015 m. pilnai renovuotas 5* viešbutis Konaklio kurorte ant jūros kranto. Visi 320 viešbučio kambarių yra išdėstyti dviejuose pastatuose ir priestate, poilsis čia bus itin malonus.

Maudynės. Viešbutis yra Turkijos pakrantėje, prie smėlio-žvyro paplūdimio, tad poilsis prie jūros bus tikrai patogus – gultai, čiužiniai ir skėčiai nuo saulės jau įskaičiuoti į kelionės kainą, o rankšluosčius galėsite gauti palikdami užstatą. Visos šios paslaugos teikiamos ir prie didelio viešbučio baseino. Įdomu, kad saule mėgautis galima deginantis ant tam sukurtos platformos-tilto į jūrą.

Vaišės. Europietiškos ir Turkiškos virtuvės gardėsiais galima pasisotinti pagrindiniame restorane ir užkandžių bare, o atsigaivinti viename iš kelių barų – bare prie baseino, hole ar paplūdimyje. Pagrindinis restoranas yra atviras, tad ne tik matysite jūros platumas, bet ir jausite gaivų jos dvelksmą. Su išankstine rezervacija svečiai yra kviečiami nemokamai apsilankyti a la carte restorane.

Pramogos. Tarp užsiėmimų viešbutyje siūlomi dartai, stalo tenisas, biliardas; aktyvesni poilsiautojai gali prasitempti užsiimdami gimnastika sausumoje ar vandenyje bei paplušėti treniruoklių saloje; labiau pailsę turistai jėgas gali atgaiti saunoje, garinėje pirtyje ar užsisakę masažą (kai kurios paslaugos už papildomą mokestį). Taip pat viešbutyje reguliariai rengiami pasirodymai, užsibaigiantys diskoteka.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Antalija-Vilnius,
 • rankinis ir registruotas bagažas,
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • 7 nakvynės 5* viešbutyje „Kemal Bay“,
 • maitinimo tipas – „Viskas įskaičiuota“,
 • kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – maitinimą lėktuve, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Kemal Bay Resort 5*
 
2019 06 30 – 07 07 Trukmė: 7 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje
- Maitinimo tipas – „Viskas įskaičiuota“

580 €

Į viršų