Savaitgalis Turkijoje: poilsis 4* „Saphir“ viešbutyje ant jūros kranto su „Viskas įskaičiuota“ maitinimu – 269 €! (nebegalioja)

Ne visi turi daug laiko ilgoms atostogoms, o kai kam paplūdimyje gulėti nusibosta jau po poros dienų, todėl siūlome puikią savaitgalio kelionę į poilsiautojų pamėgtą ir itin gerai vertinamą Turkijos viešbutį „Saphir“! Malonus aptarnavimas, gera animacinė programa, patogi lokacija, gardus maistas ir platus pramogų pasirinkimas – tikrai tai, ko reikia geram savaitgaliui!

Saphir viešbutis
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Saphir viešbutis

Saphir 4*
 
2020 04 03 – 04 06 Trukmė: 3 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame Promo kambaryje

- Maitinimo tipas – „Viskas įskaičiuota“

269 €

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

Apie viešbutį:

Saphir 4* – tai ant jūros kranto, greta smėlio-žvyro paplūdimio įsikūręs viešbutis, kuriame ilsėdamiesi troškulį malšinsite net 6 baruose, o turkišką virtuvę pažinsite valgydami bei užkandžiaudami viename iš keturių restoranų (pagrindinis ir 3 a la carte). Taip pat čia rasite net tris baseinus: du atvirus ir vieną dengtą. Tiek prie jų, tiek paplūdimyje nemokamai naudositės viešbučio gultais bei skėčiais, o paplūdimyje dar ir rankšluosčiais! Tiek suaugę, tiek vaikai čia tikrai turės, ką veikti, nes pramogų pasirinkimas išties platus – nuo krepšinio iki nardymo ir nuo saunos iki diskotekos.
Viešbutis yra itin mėgstamas lietuvių keliautojų, daugelis čia sugrįžta ir antrą, ir trečią kartą. Kodėl? Dėl geros animacinės programos? Dėl erdvios teritorijos ir plataus smėlio paplūdimio bei nedidelio atstumo (12 km) iki Alanijos kurorto centro? Dėl gero maisto ir aukštos aptarnavimo kokybės? O galbūt dėl visų išvardintų priežasčių? Beje, poilsiautojai dažniau linkę apsistoti ne pagrindiniame viešbučio pastate, o kompleksui priklausančiose vilose – sako, poilsis čia kur kas geresnis!

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Antalija-Vilnius,
 • rankinis ir registruotas bagažas,
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • 3 nakvynės 4* viešbutyje „Saphir“,
 • maitinimo tipas – „Viskas įskaičiuota“,
 • kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas: maitinimą lėktuve, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Saphir 4*
 
2020 04 03 – 04 06 Trukmė: 3 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame Promo kambaryje

- Maitinimo tipas – „Viskas įskaičiuota“

269 €

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų