Savaitgalis Paryžiuje – tiesioginis skrydis iš Vilniaus, 3 naktys viešbutyje miesto centre ir pusryčiai – TIK 249 €! (nebegalioja)

Paryžius – vienas gražiausių ir turistų labiausiai pamėgtų pasaulio miestų. Daugybė žymių lankytinų vietų (Eifelio bokštas, Marso bei Eliziejaus laukai, Invalidų namai, Sacre Coeur bazilika, Versalio rūmai, Triumfo Arka, Luvras – tik keli iš begalės įspūdingų ir vertų pamatyti objektų. O norintieji apsipirkti būtinai turėtų apsilankyti garsiojoje Paryžiaus universalinėje parduotuvėje Lafayette Gallery.

Savaitgalis Paryžiuje
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Savaitgalis Paryžiuje

 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbučius:

Bristol Republique – Paryžiaus centre įsikūręs viešbutis, rekomenduojamas ekonomiškam nepretenzingam poilsiui. Netoliese yra metro stotelė, Bastilijos aikštė, parduotuvės, o pasivaikščiojimų mėgėjai žymiausius lankytinus objektus (Invalidų namus, Pompidou muziejų, Luvrą, Eifelio bokštą ir kitus) netruks pasiekti ir pėsčiomis. Viešuoju transportu greitai pasieksite Eliziejaus laukus ir žymiąją Triumfo arką.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Paryžius-Vilnius,
 • rankinis bagažas,
 • 3 nakvynės pasirinktame viešbutyje,
 • maitinimo tipas – pusryčiai.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – pervežimą iš oro uosto į viešbutį, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų