Savaitgalis Norvegijos sostinėje Osle – tiesioginis skrydis iš Vilniaus, 3 n. viešbutyje ir pusryčiai – 189 €! (nebegalioja)

Sakoma, kad Norvegijoje gyvena patys laimingiausi žmonės pasaulyje! Skrendam įsitikinti! Siūlome Jums galimybę už gerą kainą patyrinėti Norvegijos sostinę Oslą. Tai turtingas, aukšto pragyvenimo lygio miestas, kuriame žmonės apsupti gražios gamtos, švaraus vandens ir puikiai sutvarkytos infrastruktūros. Tiesioginis skrydis iš Vilniaus ir 3 naktys viešbutyje su pusryčiais – 189 €. Laisvalaikiu nenuobodžiauk namuose, pažink pasaulį!

Oslo uostas
123rf.com nuotrauka.  Oslo uostas
Savaitgalis Osle
 
2019 01 19 - 01 22Trukmė: 3 naktys
- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai

189 €

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbutį:

Anker Hotel – viešbutis įsikūręs už 15 minučių kelio pėsčiomis nuo Oslo judriosios pagrindinės gatvės Karl Johans Gate. Visus geriausius ir žinomiausius lankytinus Oslo objektus pasieksite greitai, kadangi viešbutis yra miesto centre! Viešbučio teritorijoje yra restoranas, baras, bankomatas, veikia nemokamas belaidis internetas. Kambariuose rasite televizorių su kabeline televizija, darbo stalą bei privatų vonios kambarį, kuriame yra dušas ir tualetas.

Kelionės metu SOFA TRAVEL Jums siūlo aplankyti:

 • Akershuso pilį – ji jau 700 metų gina Oslą nuo mėginimų įsiveržti iš jūros pusės. Čia rengiami įvairūs spektakliai, koncertai.
 • Oslo Rotušę. Tai miesto simboliu tapęs raudonų plytų pastatas, kurio stilius net nebūdingas Norvegijai!
 • Vigelando parkas. Atokiau nuo Oslo centro įkurtame Vigelando parke galima apžiūrėti apie 200 Gustavo Vigelando ir kitų menininkų sukurtų skulptūrų iš granito ir bronzos. Skulptūros tikrai įspūdingos!
 • Karaliaus rūmai. Tai neoklasikinio stiliaus XIX a. statyti valdovų rūmai, kuriuose dar iš mūsų dienomis vyksta kasdienės sargybos apsikeitimo ceremonijos.
 • Vikingų laivų muziejus. Bygdoy pusiasalyje įkurtame muziejuje eksponuojami trys geriausiai pasaulyje išlikę 800-900 m. statyti buriniai vikingų laivai – langskipai. Taip pat muziejuje rasite eksponuojamas buities įrankių kolekcijas, ritualinius laidojimo daiktus.
 • Nacionalinė galerija. Nacionalinėje galerijoje sukaupta didžiausia Norvegijos dailės kolekcija. Čia eksponuojami ne tik žymiausių norvegų, bet ir kitų garsių menininkų darbai: Dega, Manė, Monė, Pikaso, Gogeno.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Oslas-Vilnius,
 • rankinis bagažas,
 • 2 nakvynės viešbutyje „Anker Hotel“,
 • maitinimo tipas – pusryčiai.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – maitinimą lėktuve, registruojamąjį bagažą, pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal, automobilio nuomą, kelionės ir sveikatos draudimą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.
Savaitgalis Osle
2019 01 19 - 01 22 Trukmė: 3 naktys
- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai

189 €

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų