Savaitgalis Italijos mieste Neapolyje ir ekskursija į Vezuvijaus Nacionalinį parką – pamatyk pavojingąjį ugnikalnį! (nebegalioja)

Neabejotinai visi yra girdėję apie Neapolį – Kampanijos regiono sostinę ir vieną didžiausių Italijos miestų, uostamiestį pietinėje Italijoje, prie Neapolio įlankos Tirėnų jūroje. Miestą šalia Vezuvijaus ugnikalnio, senovės graikų ir romėnų pašvesto Herakliui. Savo išsiveržimais Vezuvijus sunaikino ne vieną romėnų miestą, o savo pelenais pasiekė net už 1200 km esantį Konstantinopolį. Keliauk savaitgaliui į Italiją, pasižvalgyk po Neapolį ir apsilankyk Vezuvijaus Nacionaliniame parke!

Neapolio panorama
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Neapolio panorama

 
 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbučius:

La Pace 3* – Neapolio centre įsikūręs viešbutis Jums pasiūlys jaukią viešnagę bei gardžius pusryčius. Kiekviename viešbučio kambaryje yra oro kondicionierius, vonios kambarys, interneto prieiga, televizorius bei telefonas. Daugumoje kambarių yra balkonai.

Hotel Diamond – visai netoli Neapolio uosto įsikūręs gerai vertinamas (7.0/10 booking.com) viešbutis, neturintis oficialios kategorijos, tačiau teikiamų paslaugų kokybe lyginams su trijų žvaigždučių viešbučiais. „Diamond“ viešbutyje rasite erdvius kondicionuojamus numerius su šaldytuvu bei nemokamu bevieliu interneto ryšiu. Taip pat čia yra ir numerių, pritaikytų šeimoms bei judėjimo negalią turintiems svečiams.

Apie ekskursiją:
Ekskursija į Vezuvijaus Nacionalinį parką prasidės 12:30 numatytoje vietoje Neapolyje ir truks apie 4 val. 30 min. Pirmiausia nedidele grupe vyksite į Pompėją, kur susitiksite su profesionaliu anglakalbiu gidu, lydėsiančiu ekskursijos metu. Trumpos pietų pertraukėlės metu pasivaišinsite pietumis – itališka pica ir gėrimu. Tuomet vyksite į Vezuvijaus Nacionalinį parką, pakeliui kirsdami Torre del Greco miestelį. Parkas aplink Vezuvijaus ugnikalnį (1277 m) buvo įkurtas 1995 m. ir nuo tada jis atviras turistams. Praeityje savo išsiveržimais palaidojęs keletą romėnų miestų ir gyvenviečių (tarp kurių ir tragiškojo likimo Pompėja, Herkulaniumas), Vezuvijus kelia grėsmę šalia gyvenantiems net 3 milijonams žmonių ir išlieka vienu pavojingiausių pasaulio ugnikalnių. Važiuosite iki apžvalgos aikštelės, esančios 1000 m virš jūros lygio aukštyje – tiek aukščiausiai galima pakilti kelių transportu. Toliau ekskursiją tęsite pėsčiomis: šiame gamtos rezervate gausu žalumos ir gyvūnijos, yra 11 pažintinių takų, bendrai sudarančių net 54 km ilgio atkarpą! Jums programoje numatytas pasivaikščiojimas pagrindiniu Gran Cono taku – tai unikalus potyris pasivaikščioti taku, supančiu aktyvaus ugnikalnio kraterį (450 m pločio ir 300 m gylio)! Šiame take saugumą užtikriną keliautojus lydintys vietiniai Kampanijos kalnotyros specialistai-gidai. Nuo tako pradžios pėsčiomis palengva pakilsite dar 800 metrų aukščiau ir mėgausitės vis kitu kampu atsiveriančiais panoraminiais vaizdais. Iš šių aukštumų atsivers visa Neapolio įlanka. Po ekskursijos grįšite Neapolį, turas baigsis jo pradžios vietoje apie 17 val. Ši pažintinė ekskursija yra geriausias būdas pamatyti vienintelį vis dar aktyvų ugnikalnį Europos žemyne iš taip arti ir kartu pasigrožėti Neapolio miestu ir įlanka iš taip aukštai.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Kaunas-Neapolis-Kaunas,
 • nedidelis rankinis bagažas (40x20x25 cm),
 • 3 nakvynės pasirinktame viešbutyje,
 • maitinimo tipas – pusryčiai,
 • pusės dienos ekskursija po Vezuvijaus Nacionalinį parką su gidu (anglų kalba),
 • bilietas į Vezuvijaus Nacionalinį parką.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • miestų, turistiniai ir kiti mokesčiai,
 • arbatpinigiai gidui,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • ekskursijos pradžios vieta nurodoma prieš kelionę;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – pervežimą nuo oro uosto iki viešbučio ir atgal, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Video
Jake Goforth video.  Neapolis, Italija

 
 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų