Savaitgalis Maltoje – tiesioginis skrydis iš Vilniaus, pervežimas ir 3 n. gerame 3* viešbutyje su pusryčiais – 199 €! (nebegalioja)

Pabėk nuo kasdienybės ir neklimpk pusnyse – praleisk vėlyvo lapkričio savaitgalį žaviojoje Maltos saloje! Tiesioginis skrydis iš Vilniaus, pervežimas, 3 nakvynės labai gerame (8/10 booking.com) trijų žvaigždučių viešbutyje su pusryčiais – 199 €!

Poilsis Maltoje
123rf.com nuotrauka.  Poilsis Maltoje
115 The Strand 3*
 
2018 11 24 – 11 27Trukmė: 3 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai

199 €

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbutį:

115 The Strand 3* – tai trijų žvaigždučių kategorijos viešbutis, įsikūręs pakrantėje, Sliema mieste. Atstumas iki miesto centro, kuriame gausu turistinių atrakcijų ir prekybos centrų – vos 500 m. Viešbutyje yra restoranas, pusryčių salė, kavinė, baras, valiutos keitykla, žaidimų kambarys, dviračių saugojimo patalpa, siūlomos ir kitos paslaugos bei pramogos.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Luka-Vilnius,
 • rankinis bagažas,
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • 3 nakvynės 3* viešbutyje „115 The Strand Hotel & Suites“,
 • maitinimo tipas – pusryčiai.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – maitinimą lėktuve, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.
115 The Strand 3*
 
2018 11 24 – 11 27Trukmė: 3 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai

199 €

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų