Savaitgalis Lvove: kelionė iš Vilniaus, 3 nakvynės nuostabiame viešbutyje miesto širdyje ir pusryčiai – 239 €! (nebegalioja)

Savaitgalio išvyka į Lvovo miestą Ukrainoje! Kelionė lėktuvu iš Vilniaus, 3 naktys viešbutyje „Jam Lviv Hotel“ ir pusryčiai – 239 €! Beje, Ukrainoje kainos tikrai nesikandžioja, tad pasinaudokite proga pavakarieniauti romantiškame restorane ar apsilankyti vietinėje diskotekoje.

Lvovo panorama
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Lvovo panorama

 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbutį:

Jam Lviv Hotel 3* – Lvovo M. Koperniko gatvėje įsikūręs nedidelis miesto tipo viešbutis, poilsiautojų vertinamas itin palankiai (4,4/5 google.com, 4,5/5 tripadvisor.com, 8,8/10 booking.com) ir mėgiamas dėl patogios lokacijos (netoli centro), paslaugaus personalo, švaros ir gardžių pusryčių. Viešbutyje yra baras, restoranas, dviračių nuomos punktas, veikia bevielis interneto ryšys.

Ką „nekultūringo“ ir įdomaus nuveikti Lvove savaitgalį?

Lvovas yra didžiausias Vakarų Ukrainos miestas, turtingas savo istorija (vis dar jaučiami rusų, vokiečių ir palikti lenkų pėdsakai) bei kultūra – tai vienas pagrindinių Ukrainos kultūros centrų. Be muzikalių ir išradingų artistų miesto centrinėse gatvėse, Lvove kasmet vyksta daugiau nei 100 festivalių, o smalsuolius kviečia apie 60 muziejų.

Kopimas į Lvovo rotušės bokštą. Neilgai trunkanti, bet smagi ir aktyvi pramoga. Papildoma atrakcija – laiptelių skaičiavimas, tad tikslaus skaičiaus neatskleisime, tik užsiminsime, kad čia laukia 300-500 pakopų. O bokšto viršuje laiptams pradėjus suktis skaičiavimas pasidaro dar įdomesnis!

Rankų darbo šokolado gamykla. Smaližiams tikrai patiks ši „saldi“ pramoga. Pirmame jos aukšte yra įrengta kavinė, kur galėsite prisėsti ir paragauti šokolado skanumynų, o antrame aukšte jūsų laukia įvairiausio šokolado parduotuvė. Iš čia tikrai verta parvežti lauktuvių!

Požeminiai Lvovo labirintai. Išgirskite Juodojo Vienuolio legendą Jėzuitų ordino Šv. Petro ir Povilo katedros katakombose, prisijunkite prie ekskursijų apie senovės mediciną ir gydymo galią, aplankydami Lvovo Farmacijos muziejų, askleiskite dar daugiau paslapčių Transfigūracijos bažnyčioje, patekite į Dominikonų bažnyčios rūsius... – viskas po žeme ir viskas labai paslaptinga.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Lvovas-Vilnius,
 • rankinis bagažas (40 x 30 x 20),
 • 3 nakvynės 3* viešbutyje „Jam Lviv Hotel“,
 • maitinimas viešbutyje – pusryčiai.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • registruojamasis bagažas,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal, registruojamą bagažą, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų