Savaitgalis Italijos sostinėje Romoje. Tiesioginis skrydis iš Vilniaus ir 3 n. 4* viešbutyje su pusryčiais – 199 €! (nebegalioja)

Pažink visada kuo nustebinti turinčią Romą! Savaitgalio kelionė yra puikus būdas praplėsti akiratį, pakeisti aplinką, pasisemti naujų įspūdžių ir ištrūkti iš kasdienybės. 3 naktų viešnagė 4* viešbutyje Romoje su pusryčiais ir tiesioginis skrydis iš Vilniaus – tik 199 €!

Šv. Petro aikštės panorma
123rf.com nuotrauka.  Šv. Petro aikštės panorma
Savaitgalis Romoje
 
2018 12 15 - 12 18Trukmė: 3 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai

199 €

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbutį:

Grand Hotel Hermitage 4* – Romos Parioli kvartale įsikūręs elegantiškas viešbutis, iš kurio viešuoju transportu patogu nuvykti apžiūrėti pagrindines turistų lankomas vietas. Viešbutyje yra restoranas, pusryčių kambarys, baras, automobilių stovėjimo aikštelė (patogu, jei ketinate po miestą ar jo apylinkes keliauti išsinuomotu automobiliu), veikia bevielis interneto ryšys. Numeriai šildomi, kondicionuojami, su patogumais.

Susipažinkite su Roma dar prieš kelionę! 5 puikūs Romoje nufilmuoti filmai, kuriuos rekomenduojame pažiūrėti!

Pasirodo „visi keliai“ į Romą atveda ne tik žingeidžius keliautojus, bet ir talentingus kino kūrėjus. Skirtingais laikais čia buvo nufilmuota daug skirtingų žanrų filmų – nuo romantinių komedijų iki trilerių. Siūlome ir Jums surengti sau Romos savaitgalį ir peržiūrėti mūsų rekomenduojamus filmus, nufilmuotus šiame amžinajame mieste. 

„Atostogos Romoje“ (Roman holiday) 1953 m., rež. William Wyler
Romos vietos, kurias pamatysite filme: Trevi fontanas, Venecijos aikštė, Panteonas, Ispanijos aikštė, Koliziejus, Šventojo Angelo pilis.

„Saldus gyvenimas“ (La Dolce Vita), 1960 m., rež. Federico Fellini
Romos vietos, kurias pamatysite filme: Trevi fontanas, Karakalos termos, Šventojo Petro bazilika, Borgezių Vila.

„Talentingasis Misteris Riplis“ (The Talented Mr. Ripley), 1999 m., rež. Anthony Minghella
Romos vietos, kurias pamatysite filme: Ispanijos aikštė, Navonos aikštė, The St. Regis Rome: "Le Grand Hotel".

„Į Romą su meile“ (To Rome with love), 2012 m., rež. Woody Allen
Romos vietos, kurias pamatysite filme: ispaniškieji laiptai, Trevi fontanas, Venecijos aikštė, Popolo aikštė, Borgezių Vila, Termini stotis.

„Da Vinči kodas“ (The Da Vinci Code), 2006 m., rež. Ron Howard
Romos vietos, kurias pamatysite filme: Panteonas, Popolo aikštė, Navonos aikštė.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Roma-Vilnius,
 • rankinis bagažas,
 • 3 nakvynės 4* viešbutyje „Grand Hotel Hermitage“,
 • maitinimo tipas – pusryčiai.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – maitinimą lėktuve, registruojamą orlaivio bagažą, pervežimą į viešbutį ir atgal, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.
Savaitgalis Romoje
 
2018 12 15 - 12 18Trukmė: 3 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai

199 €

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų