Savaitgalis Italijos sostinėje Romoje. Tiesioginis skrydis iš Vilniaus, 2 naktys 4* viešbutyje ir pusryčiai – 159 €!

Amžinoji Roma nesiliauja vilioti turistų iš viso pasaulio: smalsuoliai, romantikai, nuotykių ieškotojai – neikas negali atsispirti šio magiško miesto traukai! Tiek pati Italija, tiek jos sostinė Roma gali pasigirti itin turtinga istorija, antikine architektūra, visame pasaulyje pamėgta tradicine itališka virtuve bei kava ir daugybe kitų dalykų. Per porą dienų Italijos gal ir nepažinsi, bet laiką praleisi tikrai smagiai!

Romos panorama
123rf.com nuotrauka.  Romos panorama
 
 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbučius:

Grand Hotel Hermitage 4* – Romos Parioli kvartale įsikūręs elegantiškas viešbutis, iš kurio viešuoju transportu patogu nuvykti apžiūrėti pagrindines turistų lankomas vietas. Viešbutyje yra restoranas, pusryčių kambarys, baras, automobilių stovėjimo aikštelė (patogu, jei ketinate po miestą ar jo apylinkes keliauti išsinuomotu automobiliu), veikia bevielis interneto ryšys. Numeriai šildomi, kondicionuojami, su patogumais. Tiesa, viešbutis nėra naujas, todėl rekomenduojamas ekonomiško poilsio ieškantiems keliautojams.

Cola di Rienzo Luxury Penthouse – poilsiautojų itin liaupsinamas viešbutis, įvairiose platformose internete vertinamas ypatingai gerai: 5/5 tripadvisor.com, 9,3/10 booking.com, 4,7/5 google.com. Viešbutis įsikūręs netoli Vatikano, todėl turėsite progą apžiūrėti ne tik Romą, bet ir šį miestą-valstybę. Tarp  viešbučio siūlomų paslaugų yra pervežimas iš oro uosto, nemokamas bevielis interneto ryšys, bagažo saugojimas, sauna ir kt.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Roma-Vilnius,
 • rankinis bagažas,
 • 2 nakvynės pasirinktame viešbutyje,
 • maitinimo tipas – pusryčiai.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – maitinimą lėktuve, registruojamą orlaivio bagažą, pervežimą į viešbutį ir atgal, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.
 
 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų