Savaitgalis Italijoje – kelionė, 3 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais ir ekskursija po Neapolį – 229 €! (nebegalioja)

Neabejotinai visi yra girdėję apie Neapolį – Kampanijos regiono sostinę ir vieną didžiausių Italijos miestų, uostamiestį pietinėje Italijoje, prie Neapolio įlankos Tirėnų jūroje. Miestą šalia Vezuvijaus ugnikalnio ir Pompėjos. O ar daug kam žinomi Capodimonte ir Palazzo Reale karališkieji rūmai, San Martino vienuolynas-meziejus, San Gennaro katakombos, penkių bokštų pilis Castel Nuovo, San Domenico Maggiore bažnyčia, Santa Lucia rajonas? Gal jau laikas pažinti Neapolį!

Neapolio miesto panorama su Vezuvijumi tolumoje
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Neapolio miesto panorama su Vezuvijumi tolumoje

 
 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbučius:

La Pace 3* – Neapolio centre įsikūręs viešbutis Jums pasiūlys jaukią viešnagę bei gardžius pusryčius. Kiekviename viešbučio kambaryje yra oro kondicionierius, vonios kambarys, interneto prieiga, televizorius bei telefonas. Daugumoje kambarių yra balkonai.

Hotel Diamond – visai netoli Neapolio uosto įsikūręs gerai vertinamas (7.0/10 booking.com) viešbutis, neturintis oficialios kategorijos, tačiau teikiamų paslaugų kokybe lyginams su trijų žvaigždučių viešbučiais. „Diamond“ viešbutyje rasite erdvius kondicionuojamus numerius su šaldytuvu bei nemokamu bevieliu interneto ryšiu. Taip pat čia yra ir numerių, pritaikytų šeimoms bei judėjimo negalią turintiems svečiams.

Apie ekskursiją:
Ekskursija po Neapolį prasidės 8:15 ryte numatytoje vietoje ir truks apie 2 valandas. Pažintinė ekskursija vyks keliaujant po miestą mikroautobusu, ji organizuojama nedidelei grupei, kurią lydės profesionalus anglakalbis gidas. Pirmiausia sustosite pasigrožėti Katedra (Duomo di NapoliCattedrale di Santa Maria Assunta arba Cattedrale di San Gennaro). Su karalių parama dabartinė katedra iškilo XIV a. pradžioje, o jos pagrindu tapo dviejų ten anksčiau stovėjusių bazilikų pamatai. Viena iš šių bazilikų – Santa Restituta – nuo VI a. iki šių dienų išsaugojo navą su dviem praėjimais, atskirtais 27 kolonomis, kurie sudaro didelę atskirą dabartinės katedros dalį. Tuomet važiuosite į Rotušės aikštę (Piazza Municipio) ir šalia jos pamatysite įspūdingą viduramžių pilį Castel Nuovo (Naujoji pilis, 1279 m.). Vaizdingoje vietoje centrinėje miesto dalyje stūksanti įspūdingo dydžio pilis buvo Neapolio, Ispanijos ir Aragono karalių rezidencija, o dabar tai vienas pagrindinių architektūros paminklų mieste. Ekskursiją tęsite per Neapolio įlankos pakrantėje išsidėsčiusį Posillipo kvartalą – dėl išskirtinių panoraminių vaizdų čia kūrėsi prabangiausios vilos. Sustosite ant kalno, Šv. Antonio bažnyčios (Chiesa di Sant'Antonio a Posillipo) terasoje, iš kurios atsiveria gražiausia miesto ir įlankos panorama. Vėliau persikelsite į Plebiscito aikštę (Piazza del Plebiscito) – imperatoriaus Napoleono garbei XIX a. statytą aikštę, vėliau pervadintą dėl vykusio plebiscito, po kurio Neapolis buvo prijungtas prie vieningos Italijos Karalystės. Pagrindinė miesto aikštė ribojasi su Karališkaisiais rūmais rytuose ir su San Francesco di Paola bažnyčia vakaruose – gražioji neoklasicistinio stiliaus bažnyčia primena Romos Panteoną. Šalia aikštės pamatysite daugiau įdomių pastatų: Palazzo Salerno, Prefektūros rūmus, Umberto I-ojo galeriją ir San Carlo teatrą. Ekskursija baigsis jos pradžios vietoje. Ši pažintinė ekskursija yra geriausias būdas pamatyti Neapolio centrą, svarbiausius lankytinus objektus ir miesto panoramą per trumpą laiką.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Kaunas-Neapolis-Kaunas,
 • nedidelis rankinis bagažas (40x20x25 cm),
 • 3 nakvynės pasirinktame viešbutyje,
 • maitinimo tipas – pusryčiai,
 • 2 val. ekskursija po Neapolį su gidu (anglų kalba).

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • miestų, turistiniai ir kiti mokesčiai,
 • arbatpinigiai gidui,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • ekskursijos pradžios vieta nurodoma prieš kelionę;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – pervežimą nuo oro uosto iki viešbučio ir atgal, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Video
Jake Goforth video.  Neapolis, Italija

 
 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų