Savaitgalis Belgijos sostinėje Briuselyje: skrydis iš Vilniaus ir 3 n. 3* viešbutyje su pusryčiais – TIK 199 €!

Briuselyje tiek nuostabių, įdomių, stulbinančių ir gražių vietų bei paminklų, skulptūrų ir parkų, pastatų ir muziejų, kad net sukasi galva! Visko pamatyti tikriausiai nespėsite, bet tikrai turėsite iš ko pasirinkti. Ilgo Savaitgalio kelionė į Briuselį yra puikus pasirinkimas nebijantiems paskęsti įspūdžių jūroje, o dabar ir kaina išties vilioja!

Briuselio miesto panorama
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Briuselio miesto panorama

 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbutį:

Van Belle 3* – tai viešbutis, įsikūręs Anderlecht rajone, netoli Briuselio miesto centro – jį galėsite pasiekti ir pėsčiomis. Greta yra Parc de la Rosée parkas bei Gueuze alaus darykla-muziejus. Viešbutyje yra restoranas, baras, konferencijų salė, požeminis parkingas, veikia nemokamas bevielis interneto ryšys. Restoranas specializuojasi prancūziškoje virtuvėje, bare rasite ne tik tarptautinių gėrimų, bet ir vietinio belgiško alaus, o rytais čia siūlomi sotūs amerikietiški pusryčiai. Kambaryje veikia kabelinė televizija bei bevielis internetas, yra telefonas, stalas, privatus vonios kambarys.

Ką pamatyti?

Briuselyje yra daugybė dėmesio vertų lankytinų vietų ir objektų. Kad atvykus netektų sukti galvos, kur eiti ir ką veikti, SOFA TRAVEL rekomenduoja Jums aplankyti:

 • Grand Place – Didžiąją Aikštę. Tai lankomiausia miesto vieta. Joje jau nuo XI a. vyko turgūs. Didžiojoje Aikštėje verta aplankyti Miesto rotušę, Karaliaus namą bei Gildijų pastatus.
 • Besišlapinančio berniuko skulptūrą – tai turistų ypač mėgstamas objektas. Beje, šiaip nedidelei skulptūrai jau beveik 400 metų!
 • Karaliaus rūmus – oficialią monarchų rezidenciją bei vieną gražiausių pastatų Aukštutiniame mieste.
 • Penkiasdešimtmečio parką, įkurtą siekiant pažymėti Belgijos nepriklausomybės 50 metų jubiliejų. Dabar parke veikia muziejai.
 • Kakavos ir šokolado muziejų. Nors smaližiai ir sukluso, bet šiai vietai pristatymo tikrai nereikia!

O taip pat siūlome paragauti vietinio alaus bei šokolado, paklaidžioti po senamiestį, aplankyti Parlamento kvartalą, NATO būstinę, Europos Komisiją ir Europos Parlamentą, „Atomiumą“, Bruparck parką, Belgijos karališkąjį dailės bei daugybę kitų muziejų, kurių nemaža dalis – nemokami!

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Briuselis-Vilnius,
 • rankinis bagažas,
 • 3 nakvynės 3* viešbutyje „Van Belle“ netoli Briuselio centro,
 • maitinimo tipas – pusryčiai.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – pervežimą iš oro uosto į viešbutį, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų