Savaitgalis antrame pagal dydį Norvegijos mieste Bergene – tiesioginis skrydis iš Kauno ir 3 naktys viešbutyje – 199 €! (nebegalioja)

Sakoma, kad Norvegijoje gyvena patys laimingiausi žmonės pasaulyje! Skrendam įsitikinti! Šįkart kviečiame aplankyti antrą pagal dydį Norvegijos miestą Bergeną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, kadais netgi buvusį šios šalies sostine. Čia gausu įdomių muziejų, žavi architektūra ir įstabus gamtos grožis. Viešnagės metu verta paskanauti šviežių jūros gėrybių patiekalų, leistis valtimi į fjordų turą, žygį į kalnus ar aplankyti „Trolio liežuvį“ (Trolltunga) – uolą, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į kalnus bei fjordus.

Atostogos Bergene!
123rf.com nuotrauka.  Atostogos Bergene!
 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbutį:

Basic Hotel Bergen – netoli Bergeno centro (apie 500 m) įsikūręs gerai vertinamas (7,5/10 booking.com) viešbutis. Čia rasite barą, nemokamai naudositės bevieliu interneto ryšiu, o numeryje rasite šaldytuvą, LED televizorių, plaukų džiovintuvą, vonios kambarį su dušu ir kitus patogumus.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Kaunas-Bergenas-Kaunas,
 • rankinis bagažas,
 • 3 nakvynės viešbutyje „Basic Hotel Bergen“.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • maitinimas viešbutyje,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – pusryčius, registruojamąjį bagažą, pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal, automobilio nuomą, kelionės ir sveikatos draudimą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.
Video
The Planet D video.  What to do in Bergen, Norway - 4K dji Osmo and Drone | The Planet D
 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų