Savaitgalio poilsis Švedijos sostinėje Stokholme – tiesioginis skrydis iš Vilniaus, viešbutis ir pusryčiai – 249 €! (nebegalioja)

Trumpa savaitgalio išvyka yra puikus būdas pasisemti įspūdžių ir pabėgti nuo kasdienybės, o tuo pačiu ir neišleisti krūvos pinigų bei neišnaudoti atostogų, kurias, galbūt, mieliau vasarą praleistum namuose, ilgesnėje kelionėje arba kaime pas močiutę ravėdamas daržą. Vos už 249 € Tavęs laukia tiesioginis skrydis iš Vilniaus, 3 nakvynės 4* viešbutyje ir pusryčiai, o Švedijos sostinę pasieksi dar penktadienį vakare, todėl turėsi puikią progą pasiausti mieste!

Stokholmo panorama
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Stokholmo panorama

 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbutį:

Ibis Styles Stockholm Jarva 4* – modernus, šiuolaikiškas viešbutis įsikūręs netoli Ulriksdal stoties, iš kurios vos per 10 minučių pasieksite centrinę Stokholmo dalį. Viešbutyje yra automobilių stovėjimo aikštelė, kuria galėsite pasinaudoti nusprendę išsinuomoti automobilį ir juo keliaudami pamatyti dar daugiau! Taip pat viešbutyje yra restoranas ir baras, veikia nemokamas bevielis interneto ryšys.

Stokholme siūlome aplankyti:

 • VASA muziejų – į šį muziejų plūsta milijonai turistų, norinčių pamatyti vienintelį pasaulyje išlikusį XVII amžiaus karinį laivą – Vazą, kuris priklausė Švedijos karališkajam karo laivynui.
 • Skansen muziejų – 1891 metais atidarytas muziejus su zoologijos sodu po atviru dangumi, reprezentuojantis visą Švediją.
 • Stadshuset arba miesto Rotušę – tai vienas labiausiai žinomų Stokholmo simbolių. Žymus objektas su 106 metrų plytiniu bokštu, tikriausiai, svarbiausias XX amžiaus Švedijos architektūros pasiekimas.
 • Drottningholmo rūmus – tai oficiali Švedijos karališkosios šeimos rezidencija. Pastatas pastatytas XVII amžiaus pabaigoje baroko stiliumi. Tai buvo vieni didingiausių to laikmečio rūmų.
 • Karaliaus sodus – seniausią parką Stokholme. XV a. tai buvo karališkasis daržovių sodas, šiandien parkas populiari susitikimų vieta, jame vyksta įvairūs koncertai ir festivaliai po atviru dangumi.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Stokholmas-Vilnius,
 • rankinis bagažas,
 • 3 nakvynės 4* viešbutyje „Ibis Styles Stockholm Jarva”,
 • maitinimo tipas – pusryčiai.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – maitinimą lėktuve, registruojamą bagažą, pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal, automobilio nuomą, kelionės ir sveikatos draudimą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų