Savaitgalio kelionė su Lietuvos vyrų futbolo rinktine į Rumuniją ir Serbiją, viešbučiai ir bilietas į rungtynes – 329 € (nebegalioja)

Išskirtinis pasiūlymas tikram futbolo sirgaliui! Savaitgalio kelionė lėktuvu drauge su nacionaline Lietuvos vyrų futbolo rinktine į Bukareštą ir Belgradą, nakvynės viešbučiuose ir bilietas į UEFA Tautų lygos rungtynės Lietuva-Serbija – tik 329 €!

Lietuvos futbolo rinktinė
123rf.com nuotrauka.  Lietuvos futbolo rinktinė
Kelionė į Rumuniją ir Serbiją su Lietuvos futbolo rinktine
 
2018 11 16 - 11 20Trukmė: 4 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

- Maitinimo tipas – be maitinimo

329 €

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Savaitgalio kelionė lėktuvu su nacionaline Lietuvos vyrų futbolo rinktine iš Vilniaus į Rumuniją ir Serbiją, kurios metu aplankysite net dvi Europos šalių sostines, gerai praleisite laiką ir stebėsite nacionalinės Lietuvos vyrų futbolo rinktinės rungtynes su Serbijos ekipa. Laisvu laiku galėsite savarankiškai tyrinėti Bukareštą, Belgradą ir jų apylinkes, ragauti vietinius patiekalus arba leistis į įspūdžių kupiną ekskursiją – rinktis tikrai yra iš ko: grafo Drakulos kapas, pilis Transilvanijoje, Rumunijos vyninės, turas po Bukareštą ir kt. - teiraukitės agentūroje!

Apie viešbučius:

Hotel Avis 3* (Bukareštas, Rumunija) – tai trijų žvaigždučių kategorijos viešbutis patogioje vietoje, turistinėje zonoje. Tarp viešbučio siūlomų paslaugų – kambarių aptarnavimas, bevielis interneto ryšys, pervežimas iš oro uosto, pusryčiai (paslaugos už papildomą mokestį, teiraukitės agentūroje).

Central Park Residence (Belgradas, Serbija) – stilingai įrengtas nedidelis (tik 15 numerių) viešbutis Serbijos sostinėje. Čia galėsite nemokamai naudotis bevieliu internetu, grožėtis gamta sode, o turėdami laiko pasidairyti po apylinkes – netoliese nemažai muziejų ir kitų lankytinų objektų.

Kelionė į Rumuniją ir Serbiją su Lietuvos futbolo rinktine
 
2018 11 16 - 11 20Trukmė: 4 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

- Maitinimo tipas – be maitinimo

329 €

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginiai skrydžiai privačiu lėktuvu Vilnius-Bukareštas, Bukareštas-Belgradas, Belgradas-Vilnius,
 • rankinis ir registruotas bagažas,
 • bilietai į UEFA Tautų lygos rungtynes Lietuva-Serbija,
 • 3 nakvynės 3* viešbutyje „Hotel Avis“ Bukarešte,
 • nakvynė viešbutyje „Central Park Residence“ Belgrade.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • maitinimas viešbutyje,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – pervežimą iš oro uosto į viešbutį, maitinimą viešbutyje, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.
Kelionė į Rumuniją ir Serbiją su Lietuvos futbolo rinktine
 
2018 11 16 - 11 20Trukmė: 4 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

- Maitinimo tipas – be maitinimo

329 €

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų