Savaitgalio kelionė lėktuvu į Maltą – pompastiškas Valetos senamiestis, Gozo sala ir dar daugiau su lietuviu gidu! (nebegalioja)

Pažinkite savo istorija, tradicijomis, virtuve bei architektūra žavinčią Viduržemio jūros salą-valstybę Maltą. Visas dienas praleisite lydimi lietuviškai kalbančio kelionės vadovo ir kartu pažinsite Valetos senamiesčio gatveles bei architektūros šedevrus, lankysitės Gozo saloje ar ilsėsitės prie jūros. Visos nakvynės bus 3* viešbučiuose su pusryčiais, tad gerai pailsėsite ir dienas pradėsite pasistiprinę. Įsimintina pavasario savaitgalio kelionė – už 449 €!

Valetos panorama
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Valetos panorama

 

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

1 diena. Kelionė
Skrydis: Vilnius – Malta. Atskridę į Maltos  oro uostą, *vietiniu transportu vykstate į vieną iš kurortų. Apsistojate viešbutyje. Siūlome pavakarieniauti viename iš restoranėlių. Nakvynė viešbutyje viename iš Maltos kurortų.

2 diena. Valeta
Pusryčiai. ~8 val. vykstate į ekskursiją po Valetos senamiestį. Tokią Valetą, kokia ji yra šiandien, XVI a. pastatė Jeruzalės Šv. Jono ordino riteriai, sėkmingai įveikę turkų apgultį. Šis miestas ypač patiks karinės istorijos mėgėjams. Be įspūdingų fortifikacinių įtvirtinimų verta aplankyti ir *Magistro rūmų arsenalo muziejų. Turtingą miesto architektūrą ženklina XVI a. Šv. Jono katedra, didingi Ordino Didžiųjų magistrų rūmai, kuriuose šiandien dirba Maltos prezidentas ir parlamentas. Laisvas laikas ir pietūs. Po pietų vykstate į Mdiną. Senoji sostinė Mdina dar vadinama „tyliuoju miestu” ir laikoma seniausiu salos miestu. Aplankote *Šv. Pauliaus katedrą - baroko šedevrą, Pasivaikštote siauromis „tyliojojo miesto“ gatvelėmis. ~18 val grįžtate į viešbutį. Esant galimybei, siūlome plaukimą laivu ir vakarienę saulėlydžio metu (už papildomą mokestį ~55 €). Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Poilsis prie jūros / Gozo sala
Pusryčiai viešbutyje. Jūsų pasirinkimas – laisvas laikas poilsiui prie Viduržemio jūros arba **išvyka į Gozo salą.

Išvyka į Gozo salą. ~7 val. išvykstate iš viešbučio. Keltu keliatės iš Maltos į Gozo salą. Vykstate į salos centre įsikūrusią sostinę Viktoriją, dar vadinamą Rabatu, arabų kalboje reiškiančiu priemiestį. Pirmieji įtvirtinimai čia atsirado dar bronzos amžiuje. Aukštai virš miesto iškilusi senoji citadelė, pastatyta aukščiausioje salos vietoje. Nuo jos atsiveria visa Gozo salos panorama. Pasivaikštote Viktorijos Citadele – gynybiniame mieste, esančiame Gozo salos sostinės Viktorijos širdyje. Iki XVIII amžiaus salos gyventojai šią vietą naudojo tik kaip tvirtovę nuo užpuolimų. Nuo Citadelės įmanoma akimis aprėpti visos Gozo salos panoramą. Citadelėje įsikūręs *Archeologijos muziejus. Vykstate į *Džgantija šventyklas – tai Gozo saloje esantis megalito ansamblis, milžiniška neolito amžiaus konstrukcija, kurios pavadinimas maltiečių kalba reiškia „priklausanti milžinams“. Pasak legendos, šventyklas statė milžinai. Gozo sala garsi vyno kultūros ir vyndarystės tradicijomis. Vykstate susipažinti su vyndaryste ir padegustuoti gardaus Gozo vyno (už papildomą mokestį – 25 €). ~20 val grįžtate į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Kelionė
Pusryčiai. Laisvas laikas. Priklausomai nuo skrydžio laiko *užsakytu transportu vykstate į Maltos oro uostą. Skrydis: Malta – Vilnius.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • skrydis Vilnius-Malta-Vilnius,
 • rankinis bagažas (1 keleiviui 1 vnt.),
 • 3 nakvynės 3* viešbučiuose,
 • maitinimas – 3 pusryčiai (švediškas stalas),
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • draudimas,
 • registruojamas bagažas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs ir vakarienės, gėrimai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos

 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. turistas moka pats apie 80 € už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – išvyka į Gozo salą – 60 €, užsakoma rezervuojant kelionę (ši kaina galioja, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau 10 turistų).
 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų