Savaitgalio kelionė į Romą už 518 €! Amžinasis miestas Roma, miestas–valstybė Vatikanas, Romėnų forumas ir Kapitolijaus

Siūlome jums 4 dienų kelionę lėktuvu į žymiuosias Italijos vietas. Programoje Romos Koliziejus ir šventyklos, Vatikano muziejus ir koplyčios, aikštės ir fontanai, Kapitolijaus kalva, žymiausios miesto aikštės. Siūlome paragauti itališkos picos ir pasimėgauti itališko vyno taure. Visos nakvynės viešbučiuose, su pusryčiais.

Romos panorama
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Romos panorama

Savaitgalis Romoje
 
2020 08 08 – 08 11 Trukmė: 3 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai (kontinentiniai)

518 €

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

Kelionės programa

1 diena. Kelionė
Skrydis: Vilnius – Roma. Atskridę į oro uostą, *užsakytu transportu vykstate į Romos centrą. Apsistojate viešbutyje. Nakvynė viešbutyje Romoje.

2 diena. Roma
Pusryčiai. ~8 val. pradedate pažintį su antikine Roma aplankant ***Koliziejų, dar vadinamą Flavijų amfiteatru, renginių metu talpinusį iki 70000 žiūrovų; Romėnų forumą, kur kadaise virė kultūrinis, politinis ir dvasinis gyvenimas, stovėjo didingi pastatai, šventyklos, triumfo arkos; Kapitolijaus kalvą, ant kurios stovėjo šventykla Jupiteriui, Junonai ir Minervai; grožitės Trajano kolona, vaizduojančia imperatoriaus Trajano kovos su Dakija istoriją; apžiūrite Panteoną arba „visų dievų šventyklą“, stebinančią sumanaus architekto Apolodoro Damaskiečio architektūriniais sugebėjimais. Aplankote žymiausias miesto aikštes: Venecijos aikštę, Trevi aikštę su didžiausiu fontanu Romoje, Ispanijos aikštę, o ekskursiją baigiate gražiausioje miesto barokinėje Navonos aikštėje su Berninio sukurtu „Keturių upių“ fontanu. Čia gausu picerijų, barų, šurmuliuojačio jaunimo, menininkų, muzikantų. Siūlome paragauti itališkos picos ir pasimėgauti itališko vyno taure (už papildomą mokestį). ~21 val. grįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Vatikanas. Trastevere rajonas
Pusryčiai. ~7:30 val. vykstate į didžiausią ir puošniausią katalikų bažnyčią pasaulyje – Šv. Petro baziliką, kurią puošia gausybė neįkainojamų meno kūrinių. Ekskursiją tęsiate po mažiausią pasaulio valstybę ir katalikybės centrą ***Vatikaną. Aplankote vieną žymiausių Europoje Vatikano muziejų: XV a. Rafaelio freskomis tapytos popiežiaus Julijaus II apartamentų salės, Pinakoteka (dailės galerija), Mikelandželo ištapyta Siksto koplyčia, kurioje renkamas popiežius. Papietavę aplankote cilindro formos antikos laikų statinį - *Šventojo Angelo pilį. Vykstate į bohemišką Trastevere rajoną, šalia Vatikano, palei Tibro upę. Čia gatvelės nusėtos mažomis ir jaukiomis kavinukėmis. Rajono širdis – Piazza Santa Maria aikštė, pavadinta gražiai viduje dekoruotos viduramžių bažnyčios vardu. Siūlome pasimėgauti skaniais itališkais patiekalais ir vyno degustaciją (už papildomą mokestį). ~ 22 val. grįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Kelionė
Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko *užsakytu transportu vykstate į Romos oro uostą. Skrydis: Roma – Vilnius.

 • skrydis Vilnius–Roma–Vilnius;
 • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas) – rankinio bagažo išmatavimų ir svorio reikalavimų teiraukitės likus 4 sav. iki kelionės,
 • 3 nakvynės 3* viešbučiuose,
 • maitinimas – 3 pusryčiai (kontinentiniai),
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • draudimas,
 • registruotasis orlaivio bagažas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, vakarienės, gėrimai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos

 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 65 € už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (***) –  mokami objektai, kuriuos būtina užsisakyti prieš išvykstant. Koliziejus – apie 20 € ir Vatikanas apie 35 € asmeniui, užsakoma rezervuojant kelionę.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Savaitgalis Romoje
 
2020 08 08 – 08 11 Trukmė: 3 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimo tipas – pusryčiai (kontinentiniai)

609 €

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų