Savaitgalio kelionė autobusu į Estiją: SPA centras Saremos sostinėje, Kuresarės pilis, Kali krateris ir daug daugiau!..

Atšiaurios žiemos metu pakelkite sau ūpą pažintine kelione autobusu į Estiją ir vandens pramogomis! Kelionės metu galėsite mėgautis SPA centro paslaugomis, išbandyti ilgiausią vandens kalnelį didžiausiame Estijos vandens parke, o taip pat pamatysite Saremos salos sostinę Kuresarę, jos pilį, Kali meteoritinį kraterį-ežerą ir Pernu kurortą. Daugybė įspūdžių ir viskas tik per savaitgalį!

Estija. Pernu
Novaturas nuotrauka.  Estija. Pernu
SPA savaitgalis Estijoje
 
2019 01 26 – 01 27Trukmė: 7 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimo tipas – „Viskas įskaičiuota“

129 €

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

1 diena. SPA centras, Kuresarė, Kali krateris-ežeras
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstate į Virtsu uostą. Apie 12 val. keltu išplaukiate į Muhu saloje esantį Kuivastu uostą. Kelte veikia kavinė, kurioje galima lengvai užkąsti ar išgerti puodelį kavos. Kelionė trunka apie 30–40 min. Ilgiausiu Pabaltijyje grįstu keliu-pylimu važiuojate iš Muhu į Saremos salą. Apie 15 val. Atvykstate į viešbutį. Laisvas laikas viešbutyje, kuriame veikia SPA centras. Viešbučio svečiai nemokamai gali naudotis baseinu ir suomiška pirtimi arba užsisakyti SPA procedūras (už papildomą mokestį). Pageidaujantiems siūlome ekskursiją po salos sostinę Kuresarę. Apžiūrite miesto centrinę aikštę, senuosius Teismo rūmus, Rotušę, Svarstyklių namus, *Kuresarės pilį. Vykstate prie įspūdingo gamtos reiškinio suformuoto Kali meteoritinio kraterio-ežero. Patvirtinta, kad šioje vietovėje yra apie 30 apvalios formos meteoritinių kraterių. Manoma, kad meteoritai nukrito 7000 m. pr. Kr. Žmonės seniai Kaali ežerą laiko bedugnės ežeru. Tai netiesa – tyrinėtojai nustatė, kad dugnas yra 16 metrų gylyje. Vienu metu kraterį supo akmeninė siena, tikima, kad tai kadaise buvo šventa ir dievinama vieta. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Kuresarėje.

2 diena. Pernu, vandens parkas
Pusryčiai. 12 val. išvykstate Lietuvos link. Pakeliui aplankote Estijos vasaros sostine vadinamą Pernu kurortą. Miestas didžiuojasi puikiais balto smėlio paplūdimiais ir nediduku uostu. Žiemą miestas ištuštėja, bet vis dar lieka žavingas savo architektūra ir istorija. Viduramžiais įkurtas Pernu, buvo vienu turtingiausių Hanzos sąjungoje. Dabartinis miesto veidas, tai šiuolaikinė lengva ir stilinga architektūra, funkcionalios architektūros pastatai puikiai derantys su romantiško stiliaus spalvingomis medinėmis vilomis. Siūlome ekskursiją po žavingąjį kurortą arba laisvą laiką, kurio metu galite aplankyti didžiausią Estijoje *vandens parką Trevise Paradiis. Jame linksmybių ir pramogų atras tiek jaunas, tiek senas: „nuotykių“ baseinas, uždari vandens kalneliai, „kriokliai“, sukūrinės vonios, baras vandenyje. Gerą adrenalino dozę gaus visi, pasiryžę išbandyti ilgiausią (85 m), specialiaisiais efektais praturtintą vandens kalnelį „Juodoji skylė“. Kelionė per Estiją, Latviją. Labai vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie vidurnaktį.

SPA savaitgalis Estijoje
 
2019 01 26 – 01 27Trukmė: 7 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimo tipas – „Viskas įskaičiuota“

129 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu,
 • 1 nakvynė viešbutyje,
 • maitinimas – 1 pusryčiai (švediškas stalas),
 • kelto į/iš Saremos salą bilietai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • dovanos ir suvenyrai kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs ir vakarienės, gėrimai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno ir Panevėžio. Teirautis dėl išvykimo iš Šiaulių ir Klaipėdos.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 30 € už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiami pagal užklausimą.
SPA savaitgalis Estijoje
 
2019 01 26 – 01 27Trukmė: 7 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimo tipas – „Viskas įskaičiuota“

129 €

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų