Savaitgalio išvyka į Norvegijos sostinę Oslą: tiesioginis skrydis iš Vilniaus ir 2 nakvynės viešbutyje – tik 159 €!

Sakoma, kad Norvegijoje gyvena patys laimingiausi žmonės pasaulyje! Skrendam įsitikinti! Siūlome Jums galimybę už gerą kainą patyrinėti Norvegijos sostinę Oslą. Tai turtingas, aukšto pragyvenimo lygio miestas, kuriame žmonės apsupti gražios gamtos, švaraus vandens ir puikiai sutvarkytos infrastruktūros. Tiesioginis skrydis iš Vilniaus ir 2 nakvynės viešbutyje – tik už 159 €. Laisvalaikiu nenuobodžiauk namuose, keliauk ir pažink pasaulį!

Oslo uostas, Norvegija
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Oslo uostas, Norvegija

 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbutį:

Best Western Kampen Hotell – viešbutis netoli miesto centro. Čia yra baras, restoranas, veikia nemokamas bevielis interneto ryšys. Draugiškas ir paslaugus viešbučio personalas pasistengs, kad geros savaitgalio nuotaikos negadintų nemalonios smulkmenos, maloniai atsakys į visus Jums kilusius klausimus.

Vietos, kurias verta aplankyti Osle:

 • Icebar Oslo – tai ledo baras, kuriame gausite apsiaustą ir pirštines, nes čia – amžina žiema. Šis baras padarytas iš 50 tonų skaidraus ledo!
 • TusenFryd parkas – šis parkas yra skirtas visai šeimai. Čia gali apsilankyti įvairaus amžiaus žmonės – atrakcijų, pramogų ras kiekvienas. Šiame parke veikia daug parduotuvių, restoranų, atrakcionų.
 • Vigeland skulptūrų parkas – šis parkas yra lankomiausias objektas Norvegijoje. Per metus šiame parke apsilanko daugiau nei milijonas lankytojų. Parkas stebina savo lankytojus 200 bronzinių ir granitinių skulptūrų.
 • Gamtos istorijos muziejus – šiame muziejuje yra keletas skirtingų ekspozijų: zoologijos, mineralų, geologijos, paleontologijos ir dinozaurų.
 • Vikingų laivų muziejusvikingų muziejuje eksponuojamos iš įvairių vietovių surinktos laivų liekanos.

Oslo miesto kortelė:

Su Oslo miesto kortele Jūs galėsite patekti į daugiau nei 30 muziejų, nemokamai naudotis viešuoju transportu ir pasinaudoti kitomis privilegijomis. Kartu su šia kortele gausite ir lankstinuką, kuriame pateikiama informacija apie visas nuolaidas ir privalumus, kuriais galite pasinaudoti. Kortelę įsigyti galite turizmo informacijos centre.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Oslas-Vilnius,
 • rankinis bagažas,
 • 2 nakvynės viešbutyje „Best Western Kampen Hotell“.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • maitinimas viešbutyje,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas: registruojamą bagažą, pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal, automobilio nuomą, kelionės ir sveikatos draudimą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Video
Visit OSLO video.  Oslo miestas per 3 minutes

 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų