Sausį slidinėk Austrijoje – savaitės poilsis apartamentuose greta keltuvų – 353 €!

Atostogų pasiūlymas slidinėjimo entuziastams ir pradedantiesiems (čia pat yra slidinėjimo mokykla) – sausio savaitė apartamentuose Austrijoje, viešbutyje prie keltuvų. Taip pat nemokamu autobusu galėsite nuvažiuoti iki terminių SPA vandens pramogų ir procedūrų centrų Roemerbad Therme ir Therme St. Kathrein. Jie ypač rekomenduojami šeimoms.

Austrijos slidinėjimo kurortas
123rf.com nuotrauka.  Austrijos slidinėjimo kurortas
Kirchleitn Feriendorf Grosswild
 
2019 01 19 – 01 26Trukmė: 7 naktys

- Kaina asmeniui NockBerge Tal tipo apartamentuose

- Maitinimo tipas – be maitinimo

353 €

Kelionės organizatorius: „Tez Tour“

Apie viešbutį:

Kirchleitn Feriendorf Grosswild – viešbutis, paskutinį kartą atnaujintas 2011-aisiais, įsikūręs visai greta keltuvų ir autobuso stotelės, todėl čia apsistoję negaišite laiko klampodami per pusnis. Viešbutį sudaro net 26 dviaukščiai pastatai (iš viso yra 89 numeriai), tad tai yra tarsi atskiras nedidelis miestelis. Viešbučio teritorijoje yra baras, parduotuvė, du restoranai ir sauna, kuria galėsite naudotis nemokamai! Taip bet papildomai mokėti nereikės ir už bevielį internetą – jis jau įskaičiuotas į kainą!

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Klagenfurtas-Vilnius,
 • rankinis ir registruotas bagažas,
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • 7 nakvynės viešbutyje „Kirchleitn Feriendorf Grosswild“,
 • kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos kryptyje.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • slidinėjimo inventoriaus gabenimas (teiraukitės agentūroje),
 • maitinimas viešbutyje,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • kurorto ir kiti mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • atvykus paliekamas užstatas – 100 €,
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – maitinimą lėktuve, slidinėjimo inventoriaus gabenimą, maitinimą viešbutyje, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.
Video
light2tube video.  Bad Kleinkirchheim Ski Resort, Carinthia, Austria
Kirchleitn Feriendorf Grosswild
 
2019 01 19 – 01 26Trukmė: 7 naktys

- Kaina asmeniui NockBerge Tal tipo apartamentuose

- Maitinimo tipas – be maitinimo

353 €

SLIDINĖJIMAS

Aktyvioms ir nepamirštamoms žiemos atostogoms rekomenduojame slidinėjimo keliones į populiariausius slidinėjimo kurortus Europoje: slidinėjimo keliones lėktuvu į Prancūziją, Austriją, Šveicariją, Italiją, Vokietiją, Andorą bei slidinėjimo keliones autobusu į Lenkiją, Ukrainą, Slovakiją, Čekiją. Vis daugiau populiarumo sulaukia slidinėjimo kryptys Skandinavijos šalyse, Gruzijos ir Bulgarijos slidinėjimo kurortai.

Norintiems suderinti kalnų sportą ir poilsį siūlome pilnai suorganizuotas slidinėjimo keliones iš Lietuvos, padedame išsirinkti tinkamiausią slidinėjimo regioną, suplanuoti laisvalaikį ir pramogas sniego parkuose, terminių vandenų kompleksuose, nurodome geras vietas apsipirkti, vaikų zonas trasose ir vaikams skirtus klubus, mielai konsultuojame trasų, keltuvų ir slidinėjimo inventoriaus klausimais.

Patyrusiems ir savarankiškai keliones planuojantiems slidininkams ir snieglentininkams galime pasiūlyti atskiras paslaugas – skrydį, apgyvendinimą moderniame viešbutyje, jaukiuose apartamentuose, medinėje kalnų trobelėje ar rezidencijoje; pervežimą ar automobilio nuomą, draudimą, slidinėjimo pasą, instruktoriaus paslaugas.

Nedelskite ir jau dabar planuokite savo žiemos kelionę į Prancūzijos Alpes, Pirėnų kalnus Andoroje, pamėgtus Italijos kurortus Livinją, Bormijų, Madona di Kampilją ir Kronplacą, Austrijos Alpes ir slėnius, Bavarijos regioną Vokietijoje bei daugelį kitų – suorganizuosime įspūdžių kupiną slidinėjimo kelionę!

Į viršų