Rugsėjo atostogos Sardinijoje taupiai: skrydis iš Vilniaus, bagažas, pervežimas ir savaitė apartamentuose – 396 €!

Antroji pagal dydį Viduržemio jūros sala Sardinija rugsėjį žada šiltą (apie 25˚C), kontrastingą ir užburiantį – paplūdimiais, kraštovaizdžiu, istorine architektūra... Iš anksto planuojamos atostogos rudeniui vilioja išskirtinai žema kaina! Tiesioginis skrydis su registruotu bagažu, pervežimu ir savaitės apgyvendinimu apartamentuose Sardinijoje – tik 396 €, o norint pamatyti daugiau ir apvažiuoti salą savarankiškai, keliaujant keturiese automobilio nuoma dabar tik 5,2 € asmeniui dienai!

Kaljaris, Sardinija
123rf.com nuotrauka.  Kaljaris, Sardinija

Costa Rei Apts

 
2017 09 12 - 09 19Trukmė: 7 naktys

- Kaina asmeniui B tipo 2-4 asmenims skirtuose apartamentuose

- Maitinimo tipas – be maitinimo

396 €

Kelionės organizatorius: „Tez Tour“

Apie viešbutį:

Costa Rei Apts – apartamentų kompleksas Kosta Rei kurorte, išsidėstęs apie 500-1200 m nuo viešo smėlio paplūdimio (atstumas priklauso nuo kotedžo vietos) ir apie 70 km nuo Kaljario oro uosto. Apgyvendinimas apartamentuose yra labai patogus norintiems ramaus poilsio bei planuojantiems dažnas išvykas į ekskursijas ar savarankiškas keliones po salą, tradicinio maisto ragavimą vietinių gyventojų pamėgtose vietose.

Apartamentų teritorijoje yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, o už papildomą mokestį galėsite pramogauti baseine, tinklinio, teniso ir futbolo aikštelėse. B tipo apartamentai-kambariai yra 1-ame arba 2-ame aukšte, juose rasite miegamąjį su dviviete lova, svetainę su sofa-lova, virtuvėlę ir vonios kambarį, priklausomai nuo aukšto dar gali būti balkonas, veranda ar terasa. Už papildomą mokestį kambaryje galėsite naudotis oro kondicionieriumi ir indaplove.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • skrydis Vilnius-Kaljaris-Vilnius,
 • rankinis ir registruotas bagažas,
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • 7 nakvynės apartamentuose „Costa Rei Apts“,
 • kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos kryptyje.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • maitinimas ir gėrimai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • apgyvendinimo užstatas, grąžinamas išvykstant,
 • kai kurios paslaugos apartamentuose (patalynė, rankšluosčiai ir kt. – teirautis agentūroje),
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – maitinimą lėktuve, automobilio nuomą, kelionės ir sveikatos draudimą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos priklauso nuo kelionių organizatoriaus pasiūlymų, pasikeitus jų kainai, kelionės kaina gali pasikeisti. Teiraukitės agentūroje.

Keliavimas po Sardiniją automobiliu – kaip ir už kiek?

Savarankiškoms, laisvoms, nuotykių kelionėms po salą tinkamiausia transporto priemonė yra automobilis. Galėsite patys susidaryti kelionės maršrutą, lengvai ir greitai pasiekti didžiuosius salos miestus bei atrasti mažiau „turistines“ vietas, žavingas pakrantes ir paplūdimius... 

Nuomos kaina. Išsirinkti ir užsisakyti automobilį patartina iš anksto – rinksitės iš didžiausios automobilių pasiūlos ir būsite garantuoti kelionės sklandumu. Automobilis jūsų lauks Kaljario oro uoste (net nereikės pervežimo iki viešbučio!), o pvz. 4 sėdimų vietų automobilis su oro kondicionieriumi ir mechanine pavarų dėže šiuo metu kelionės datomis kainuoja tik apie 5,2 € asmeniui dienai (apie 146 €/sav. už automobilį).

Nedelskite – yra didelė paklausa ir tikėtinas kainų augimas! Įsigykite ČIA

Costa Rei Apts

 
2017 09 12 - 09 19Trukmė: 7 naktys

- Kaina asmeniui B tipo 2-4 asmenims skirtuose apartamentuose

- Maitinimo tipas – be maitinimo

396 €

Į viršų