Prabangus savaitgalio poilsis Odesoje: kelionė iš Vilniaus ir 3 nakvynės 5* viešbutyje su pusryčiais – 519 €! (nebegalioja)

Šįkart kviečiame Odesoje praleisti ne šiaip savaitgalį, o prabangų vasaros savaitgalį puikiame 5* viešbutyje „Nemo Resort & Spa Hotel“, kuriame apsistoti renkasi ne tik pramogų pasaulio garsenybės, tačiau ir pats Ukrainos prezidentas! Šis viešbutis – vienas prabangiausių Odesoje, o tai tik patvirtina galimybę užsisakyti pasiplaukiojimą su delfinais!

Viešbutis Nemo Resort & Spa Hotel
Nuotraukos autorius – „Nemo Resort & Spa Hotel”.  Viešbutis Nemo Resort & Spa Hotel

 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbutį:

Nemo Resort & Spa Hotel 5* – puikiai poilsiautojų vertinamas (8,9/10 booking.com) penkių žvaigždučių viešbutis, iš kurio terasų atsiveria puikus vaizdas į Juodąją jūrą bei delfinariumą. Viešnagės metu galėsite mėgautis maudynėmis lauko ir vidaus baseinuose, Jūsų poilsiu rūpinsis profesionalus viešbučio personalas. Kiekviename numeryje rasite mini barą, plazminį televizorių, kitus patogumus. Viešbutyje veikia bevielies interneto ryšys.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Odesa-Vilnius,
 • rankinis bagažas,
 • 3 nakvynės 5* viešbutyje „Nemo Resort & Spa Hotel“,
 • maitinimo tipas – pusryčiai.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • registruojamas bagažas,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal, registruojamą bagažą, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Video
Kirill Volovich video.  Odessa (Drone Footage+time lapse)

 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų