Poilsis Maltoje – skrydis, pervežimas ir viešbutis saulės lepinamoje Viduržemio jūros saloje – tik 169 €! (nebegalioja)

Keliaukite į šiltuosius kraštus — mažutė Maltos ir greta esanti Gozo sala kiekvieną svečią stebinanti savo kultūra, istorija ir grožiu. Skanus vietinės virtuvės maistas ir vynas, triukšmingos miesto turgavietės, naktinis gyvenimas… Nepalikite atostogų planavimo paskutinei akimirkai! Visa tai ir dar daugiau laukia nusprendusių apsilankyti Maltoje!

Atostogos Maltoje
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Atostogos Maltoje

 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbutį:

Mavina Hotel & Apartments – šeimai priklausantis viešbučio ir apartamentų kompleksas, įsikūręs patogioje Budžibos miestelio dalyje, iš kurios vos per kelias minutes galima nueiti iki vaizdingos Kavros pajūrio alėjos ir paplūdimio, o vos per 15 minučių pasiekiamas ir Budžibos centras. Netoli nuo viešbučio rasite įvairių barų, kino teatrų ir kazino. Šiuolaikiškuose ir šviesiuose paprasto interjero apartamentuose įrengti oro kondicionieriai, vonios kambariai bei virtuvės.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Malta-Vilnius,
 • rankinis bagažas (40 x 20 x 25 cm),
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • 3 nakvynės viešbutyje „Mavina Hotel & Apartments“,

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • registruotas bagažas,
 • maitinimas viešbutyje,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – automobilio nuomą, kelionės ir sveikatos draudimą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali pasikeisti. Teiraukitės agentūroje.

 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų