Poilsis įspūdingame krašte – atostogos Juodkalnijoje! Skrydis, pervežimas ir 7 n. apartamentuose – 405 €! (nebegalioja)

Savaitė Juodkalnijoje, šiltos Adrijos jūros pakrantėje – geriausias pasirinkimas mėgstantiems vasarą skirti maudynėms, vandens sportui ir apsupti save didinga gamta. Juodkalnijoje priskaičiuojama net 117 paplūdimių! Dabar tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Juodkalniją, pervežimas į apartamentus Budvos kurorte ir savaitės apgyvendinimas – tik 405 €!

Atostogos Juodkalnijoje
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Atostogos Juodkalnijoje

Adrovic apartamentai 3*
 
2019 09 19 – 09 26 Trukmė: 7 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame Double tipo kambaryje

- Maitinimo tipas – be maitinimo

405 €

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

Apie viešbutį:

Adrovic apartamentai 3* – 2015 metais renovuoti, nedideli (tik 13 kambarių) apartamentai ramioje Budvos kurorto dalyje, apie 2 km nuo Budvos centro ir apie 800 m nuo artimiausio paplūdimio. Apartamentuose nemokamai naudositės automobilių stovėjimo aikštele, bevieliu internetu. Skoningai įrengtiems kambariams jaukumo suteikia savitas stilius ir spalvos interjere. Apartamentuose jausitės patogiai, turėsite terasą, mini šaldytuvą, seifą ir internetą, galėsite išsivirti kavos ar arbatos. Tai puiki vieta ramiam poilsiui, patogi dėl galimybės greitai atsidurti kurorto centre ir išties patraukli savo kaina!

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Tivatas-Vilnius,
 • rankinis ir registruotas bagažas,
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • 7 nakvynės 3* apartamentuose „Adrovic“,
 • kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos kryptyje.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • maitinimas apartamentuose,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – maitinimą lėktuve, kelionės ir sveikatos draudimą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali pasikeisti. Teiraukitės agentūroje.

3 svarbiausi Budvos kurorto privalumai – priežastys atvykti būtent čia:

1. 17 paplūdimių – iš tiek galėsite rinktis savo poilsiui prie jūros ir saulės vonioms. Net 4 paplūdimiai įvertinti mėlynąja vėliava. Kai kur pakrantės smėlėtos, o kai kur akmenuotos, tačiau visad patogūs ilsintis ant gultų. Budvos paplūdimiai tokie populiarūs, kad bent kartą metuose juose rengiami muzikos festivaliai. Juos itin vertina labiau pasiturintys vietiniai ir užsienio poilsiautojai – dažnai pasitaiko proga išvysti prabangias jachtas.

2. Autentiškas senamiestis – viena svariausių priežasčių, pritraukianti atvykti net tuos, kurie atostogoms Juodkalnijoje pasirinko kitą kurortą. Istorinis senamiestis yra įsikūręs iškyšulyje, stipriai nukentėjęs nuo 1979 m. žemės drebėjimo ir kruopščiai, tiksliai atkurtas. Mėgausitės vaikščiodami siauromis gatvelėmis, galėsite apsilankyti miesto muziejuje ir net 4 bažnyčiose, įsigyti suvenyrų.

3. Pašėlęs naktinis gyvenimas – Budvos kurorte šokių muzika skamba kasnakt ne tik baruose ir klubuose, bet persikelia ir į gatves, paplūdimius. Pagrindinėje kurorto gatvėje daug restoranų ir barų dirba ilgiau nei iki vidurnakčio, o dalis jų tokiu metu tik atveria duris. Įsitraukti į šį šurmulį jus kvies nemokamais gėrimais, žavių šokėjų žvilgsniais ir „užkrečiamais“ muzikos ritmais.

Video
Hike the World video.  Juodkalnija- grožio kraštas

Adrovic apartamentai 3*
 
2019 09 19 – 09 26 Trukmė: 7 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame Double tipo kambaryje

- Maitinimo tipas – be maitinimo

405 €

Į viršų