Pažintinis turas po Kazachstaną su vietiniu gidu: Skrydis, viešbutis bei pilna ekskursinė programa – TIK nuo 1199 €!

Išskirtinis pažintinis turas po lietuviams dar menkai pažįstamą Kazachstaną – pilnai organizuota kelionė su skrydžiais ir pervežimais, apgyvendinimas 3* viešbutyje, vietinio gido palyda ir ekskursinė programa anglų kalba. Kelionės metu apsistosite buvusioje Kazachstano sostinėje Almatoje, o egzotiškąją šalies pusę, gamtos didybę, istoriją bei vietos kultūra Jums padės pažinti mūsų parinkta pažintinė programa!

Užilės Alatau kalnų panorama
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Užilės Alatau kalnų panorama

Pažintinis turas po Kazachstaną
 
2019 09 21 - 09 28 Trukmė: 6 naktys

- Apgyvendinimas viešbutyje „Kazakhstan“

- Maitinimo tipas – 6 pusryčiai, 4 pietūs, 5 vakarienės

- Kelionė, ekskursijos, lankomi objektai pagal programą

- Įėjimo bilietai pagal programą

- Gido paslaugos visos kelionės metu

1199 €

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Kelionės programa:

1 diena – Atvykimas į Almatą
Susitikimas su gidu ir pervežimas į viešbutį. Įsiregistravimas. Laisvas laikas.

2 diena – Didysis turas (ekskursija) po Almatą
Susitikimas su gidu viešbutyje. ~10:00 pradedama ekskurija. Turas prasideda nuo įžymybių apžiūrėjimo centrinėje Almatos dalyje; jo metu sužinosite daugiau apie Pietinės Kazachstano sostinės vystymąsi, istoriją ir pagrindinius traukos objektus. Aplankysite vietinių gyventojų tarpe populiarią vietą – Žaliąjį Turgų, kuriame susilaikyti ko nors nenusipirkus yra beveik neįmanoma. Tai puiki proga pajusti tikro rytietiško turgaus atmosferą, spalvas, kvapus ir žmonių srautus. Čia galėsite įsigyti žymiųjų rytietiškų saldumynų, tik nepamirškite derėtis! Toliau eksursija tęsite apsilankydami viename seniausių parkų Almatoje – Panfilovo parke, kuriame yra vienas gražiausių pasaulyje medinių pastatų – Zenkovo katedra. Taip pat aplankysite Šlovės memorialą ir Amžinają Ugnį, skirtą atminti už šalies laisvę ir nepriklausomybę žuvusius kovotojus. Po amžinosios ugnies lankymo bus pietų meas. Po pietų aplankote Kok-Tobe kalvą, ant kurios stovi aukščiausias televizijos bokštas pasaulyje (skaičiuojant nuo jūros lygio) ir nuo kurios atsiveria itin vaizdinga panorama į vingiuotą kalnų kelią. Kok-Tobe parke galėsite pasivaikščioti, pasigėrėti nuostabia panorama iš specialios apžvalgos aikštelės bei aplankyti suvenyrų parduotuvę. Turas baigsis neilgai truksiančiu nusileidimu nuo kalvos žymiuoju Almatos lyniniu keltuvu tiesiai į miesto centrą. Po ekskursijos bus vakarienė ir pervežimas į viešbutį.

3 diena – Medeo, Šimbulakas, Didysis Almatos ežeras
Susitikimas su gidu viešbutyje. ~10:00 pradedama ekskurija. Pirma stotelė šios dienos programoje – Medeo tarpeklyje, kur nuostabiuose Užilės Alatau kalnuose yra didžiausia pasaulyje aukštų kalnų čiuožykla bei didžiulė užtvanka, sauganti miestą nuo pavojingų purvo nuošliaužų, besiformuojančių vakarų Tianšanio viršukalnėse. Toliau – Šimbulako slidinėjimo kurortas, įsikūręs 2230 m aukštyje virš jūros lygio. Jis labai populiarus dėl švelnaus klimato, didelio saulėtų dienų skaičiaus ir sniego kiekio žiemą, bei išskirtinio kalnų kraštovaizdžio. Grįžę į miestą papietausite ir tęsite pažintį su Almatos apylinkėmis aplankydami Didįjį Almatos tarpeklį, kuriame, 2510 m aukštyje, yra Didysis Almatos ežeras – vienas vaizdingiausių ežerų Užilės Alatau. Ežeras yra labai gražus, ypač tada, kai jo mėlynas paviršius yra absoliučiai ramus ir lygus, ir atspindi dangų bei supančius kalnus. Didysis Almatos ežeras susiformavo slenkant ledynui. Dėl buvimo aukštai kalnuose, ežero vanduo yra visada vėsus – net liepos mėnesį vandens temperatūra neviršija 10 °C. Grįždami į miestą aplankote sakalų bei vanagų ūkį, kuriame stebėsite įspūdingą pasirodymą. Medžioklė su jais yra vienas unikaliausių kazachų gyvenimo išskirtinumų. Po pasirodymo bus vakarienė ir pervežimas į viešbutį.

4 diena – Šaryno kanjonas

Susitikimas su gidu viešbutyje. ~9:00 pradedama ekskurija į Šaryno kanjoną. Šaryno kanjonas yra vienas iš unikalių natūralių gamtos paminklų Kazachstane. Apie 12 milijonų metų amžiaus kanjonas stebina vertikaliomis uolomis, primenančias senovines pilis, sukurtomis vėjo, Saulės ir lietaus. Iki kanjono keliausite apie tris valandas, o kad kelionė neprailgtų, jos metu išgirsite daug įdomių dalykų apie regiono istoriją ir gamtą, apie kazachus, jų gyvenimą ir tradicijas. Kelionės metu papietausite vietinėje kavinėje. Vos pasiekę Šaryno kanjoną kaipmat pamiršite įveiktą ilgą kelią – tai nustelbs neišdildomą įspūdį padarysiantis kanjono grožis ir didybė. Pasigėrėję didinga panorama galėsite pasivaikščioti po Pilių slėnio labirintą, saugomą stūksančių neįveikiamų sienų. Bet kas, nors kartą apsilankę Šaryno kanjone, įsimyli jį amžinai! Aplankiu kanjoną grįžitame į miestą, pavakarieniaujame ir gryžtame į viešbutį.

5 diena

Susitikimas su gidu viešbutyje. ~ 10:00 visa grupė susiburia ir išvykta iš miesto. ~11:00-11:10 Grupė atvyksta į etno-aūlą „Huns“. Svečius pasitinka du Saka periodo koviniais šarvais apsirėdę kariai, atliekamas Shashu ritualas, atvykusieji vaišinami baursakais. ~11:10-12:20 Pažintis su kazachiška jurta, kazachų papročiais ir tradicijomis. Svečiai bus supažindinti su jurtos struktūra, filosofija ir šventa jurtos reikšme klajokliams. Svečiai taip pat sužinos apie Kazachstano žmonių gyvenimo būdą: vilnos valymą ir plakimą, verpalų verpimą, tradicinius ritualus: vaiko išleidimo į „besik“, Tusau kesu – virvės nutraukimo ir Atka otyrgyzu pirmojo sėdimo į balną ritualus. ~12:20-12:30 Svečiai kviečiami apsilankyti Levados vietoje. ~12:30-13:10 „Sarbaz“ grupės pasirodymas (įvairios programos, pateikiamos teatrališkų pasirodymų forma: legendos, žirgų žaidimai). ~13:10-14:00 Pietūs (plovas, salotos, baursakai, arbata). ~14:00-15:00 „Master class“ praktiniai užsiėmimai (pasirinktinai):

 • tradicinio nacionalinio deserto „Zhent“ gaminimas;
 • „Belbay“ gaminimas staklėmis;
 • puodelio laikiklio gaminimas „syrmak“ metodu;
 • šaudymas iš lanko;
 • akrobatinis jodinėjimas (trick riding).

~15:00-16:00 laisvas laikas (galėsite pasivaikščioti po aūlo teritoriją, nusifotografuoti dėvėdami tautiniais drabužiais, pasisupti „Altybakan“ sūpynėmis, pažaisti su gyvūnais kontaktiniam zoologijos sode). ~16:00 Grįžtame į miestą, pavakarieniaujame ir grįžtame į viešbutį.

6 diena – Jesiko tarpeklis
Susitikimas su gidu viešbutyje. ~11:00 pradedama ekskursija. Kelionės maršrutas į vieną gražiausių Užilės Alatau tarpeklių – Jesiko (Isyko) tarpeklį driekiasi palei Kuldja traktą, kuriuo prieš šimtus metų keliaudavo prekybiniai karavanai. Kelionės metu daug sužinosite apie regiono gamtą ir istoriją, taip pat pamatysite Saka periodo pilkapius, kur buvo rastas žymusis „Auksinis Žmogus“, tapęs Kazachstano Respublikos simboliu. Taip pat aplankysite Valstybinį Istorijos ir Kultūros muziejų-draustinį „ISSYK“, kuriame išvysite ekspozicijas, skirtas Saka periodo istorijai ir kultūrai, tame tarpe ir Auksinio Žmogaus kopiją bei aukso dirbinius, senovinę keramiką, ginklus, žirgų įrangos elementus, Saka pilkapio modelį. Toliau aplankysite 1756 m aukštyje virš jūros lygio tyvuliuojantį gražųjį Jesiko kalnų ežerą, esantį to paties pavadinimo slėnyje. Ežeras susiformavo maždaug prieš 10 000 metų nuslinkus milžiniškai nuošliaužai, sudariusiai 300 m aukščio natūralią užtvanką. Prie ežero gėrėsitės stulbinančio grožio turkio spalvos vandens paviršiumi ir Jesiko tarpekliu, taip pat išgirsite gido pasakojimą apie 1963-iaisiais įvykusią stichinę nelaimę. Prie ežero turėsite laiko piknikui ir laisvo laiko poilsiui gamtoje. Po ekskursijos grįžtame į miestą, pavakarieniaujame ir grįžtame į viešbutį.

7 diena – Kelionė namo
Išsiregistravimas iš viešbučio. Susitikimas su gidu ir pervežimas į oro uostą.

Pažintinis turas po Kazachstaną
 
2019 09 21 - 09 28 Trukmė: 6 naktys

- Apgyvendinimas viešbutyje „Kazakhstan“

- Maitinimo tipas – 6 pusryčiai, 4 pietūs, 5 vakarienės

- Kelionė, ekskursijos, lankomi objektai pagal programą

- Įėjimo bilietai pagal programą

- Gido paslaugos visos kelionės metu

1199 €

Apie viešbutį

Kazakhstan 3* – trijų žvaigždučių kategorijos viešbutis turintis 447 kambarius, nuo Almata miesto centro nutolęs ~4 km. ir 16 km. nuo oro uosto. Visą parą dirbanti registratūra, baras, Wi-Fi prieiga, kambariai su oro kondicionieriais, TV.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • skrydžiai Vilnius-Almata-Vilnius (su persėdimu Kijeve),
 • rankinis 7 kg ir registruojamas 23 kg bagažas,
 • 6 nakvynės 3* viešbutyje „Kazakhstan“,
 • ankstyvas įsiregistravimas (check-in) viešbutyje,
 • maitinimas – 6 pusryčiai, 4 pietūs, 5 vakarienės,
 • pervežimai pagal programą
 • angliškai kalbančio vietinio gido paslaugos visos kelionės metu,
 • ekskursinė programa,
 • įėjimo bilietai pagal programą,
 • vandens buteliukas kiekvienam keliautojui kasdien.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • programoje nepaminėti pietūs vakarienės, gėrimai,
 • draudimas,
 • arbatpinigiai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Video
Nursultan Baikenov video.  Atrask Kazachstaną

Pažintinis turas po Kazachstaną
 
2019 09 21 - 09 28 Trukmė: 6 naktys

- Apgyvendinimas viešbutyje „Kazakhstan“

- Maitinimo tipas – 6 pusryčiai, 4 pietūs, 5 vakarienės

- Kelionė, ekskursijos, lankomi objektai pagal programą

- Įėjimo bilietai pagal programą

- Gido paslaugos visos kelionės metu

1199 €

Į viršų