Pažintinė savaitgalio kelionė! Apsilankyk Kalėdų Senelio rezidencijoje Baltarusijoje tik už 99 €! (nebegalioja)

Norint turiningai praleisti laisvalaikį ir praplėsti akiratį, visai nebūtina imti ilgų atostogų ar leistis į tolimą kelionę. Įdomybių netrūksta ir mūsų pašonėje. Kviečiame į šaunią savaitgalio išvyką, kurios pažintinės programos metu aplankysite žymiąją Bresto tvirtovę, didžiausią reliktinį lygumų mišką – Belovežo girią bei paties Kalėdų Senelio rezidenciją!

Susitikimas su Kalėdų Seneliu Belovežo girioje
Nuotraukos autorius – „Novaturas”.  Susitikimas su Kalėdų Seneliu Belovežo girioje

Susitikimas su Kalėdų Seneliu Belovežo girioje
 
2020 01 11 – 01 12 Trukmė: 1 naktis

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

- Maitinimo tipas – 1 pusryčiai

99 €

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

1 diena. Brestas
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Kertate Baltarusijos sieną ir sutvarkę pasienio formalumus vykstate į Brestą. Papietaujate ir pradedate pažintį su miestu nuo *Bresto tvirtovės, išgarsėjusios per II Pasaulinį karą, po to, kai nedidelės Raudonosios armijos gynėjų pajėgos sugebėjo pasipriešinti visomis prasmėmis pajėgesniam priešui – nacistinės Vokietijos kariuomenei. Bresto tvirtovė iki šiol yra sovietinio pasipriešinimo simbolis Didžiajame Tėvynės kare. Tęsiate ekskursiją autobusu, po kurios pasivaikščiojate Sovietskaja gatve, kurioje kiekvieną vakarą žibintininkas uždega žymaus rašytojo Gogolio apsakymų motyvais sukurtus gatvių žibintus; apžiūrite Bresto tūkstantmečiui skirtą paminklą. Laisvas laikas. Nakvynei į viešbutį Breste atvykstate apie 21 val.
Šiandien nuvažiuojate apie 520 km.

2 diena. Kamianecas. Belovežo girios nacionalinis parkas. Kalėdų Senelio rezidencija
Pusryčiai. Vykstate į *Belovežo girios nacionalinį parką, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, kaip didžiausias reliktinis lygumų miškas. Pakeliui aplankote Kamianecą, kur pamatote Baltąjį bokštą, nuo kurio ir kilo Belovežo girios pavadinimas. Nuo neatmenamų laikų Belovežo girioje medžiojo Kijevo ir Lietuvos kunigaikščiai, Lenkijos karaliai, Rusijos carai, o dabar tai vienas labiausiai lankomų turistinių objektų Baltarusijoje. Pasiekiate kelionės kulminaciją *Kalėdų Senelio, Baltarusijoje dažniau vadinamo Seniu Šalčiu, rezidenciją. Jos vartus saugo du ištikimi ąžuoliniai riteriai. Jus pasitinka pasakų personažai, kviečiantys pasinerti į pramogas: prie pasakų malūnų palikti visus blogus savo darbus, kurie bus sumalti į miltus, prie ryškiaspalvės karuselės – pašokti ir padainuoti kartu su viena iš Senelio dukrų, o perėjus 97 rastų tiltą – sugalvoti 97 norus. Pietūs (už papildomą mokestį). Lankote *laukinių gyvūnų voljerus, kur pamatote milžiniškus stumbrus, laukinius šernus, elnius ir briedžius, lūšis, vilkus ir net ruduosius lokius. Užsukate į *gamtos muziejų, kurio salėse susipažįstate su jau išnykusiomis, kažkada Belovežo girioje gyvenusiomis gyvūnų rūšimis, stebite kaip atrodo giria įvairiais metų laikais, bei apžiūrite ekspoziciją, atkuriančią miško gyvūnų gyvenimo epizodus. Išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Baltarusiją, Lenkiją. Apie 22 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.
Šiandien nuvažiuojate apie 550 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu,
 • nakvynė viešbutyje,
 • maitinimas – 1 pusryčiai (švediškas stalas),
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • dovanos ir suvenyrai kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • (*) – mokami objektai, turistas moka pats apie 20 € už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Baltarusijos bevizio režimo mokestis – apie 5 € – mokamas užsakant kelionę.
 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs ir vakarienės, gėrimai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus ir Kauno. Teirautis dėl išvykimo iš Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Marijampolės ir Alytaus.
 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiami pagal užklausimą.
Susitikimas su Kalėdų Seneliu Belovežo girioje
 
2020 01 11 – 01 12 Trukmė: 1 naktis

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

- Maitinimo tipas – 1 pusryčiai

99 €

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų