Pažintinė savaitgalio išvyka lėktuvu į Graikijos sostinę Atėnus – 629 €! (nebegalioja)

Atėnai – vienas seniausių miestų pasaulyje. Antiką menanti architektūra, mitai ir legendos, sumišusios su tikra istorija, temperamentingieji pietiečiai, gardūs tradicinės virtuvės patiekalai, žavingas kraštovaizdis ir daugybė pamatyti vertų objektų – tai tik dalis priežasčių rinktis šią kelionę.

Atėnai. Akropolis
Nuotraukos autorius – „Novaturas”.  Atėnai. Akropolis

 

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

1 diena
Skrydis Vilnius-Atėnai. Atskridę į oro uostą *vietiniu transportu vykstate į Atėnus. Apsistojate viešbutyje. Vakare siūlome *graikišką vakarą tavernoje, kur mėgaujsitės gardžia vakariene ir melodinga graikų muzika. Nakvynė viešbutyje Atėnuose.

2 diena
Pusryčiai. ~8 val. ekskursija po Graikijos sostinę Atėnus – vieną seniausių pasaulio miestų. Aplankote žymiausią antikos paminklą – virš miesto didingai kylantį *Akropolį, apžiūrite jo šventyklas: svarbiausią Atėnų Akropolio šventyklą – Partenoną, Atėnės Nikės šventyklą, Erechtėjoną su kariatidėmis, esant galimybei – *naująjį Akropolio muziejų. Pasivaikštote po antikinę Agorą, apžiūrite jos muziejų. Pietūs. Sintagmos aikštėje prie nežinomo kareivio kapo, esant galimybei, stebite iškilmingą graikų gvardiečių garbės sargybos pasikeitimo ceremoniją. Pasivaikščiojate po senąją miesto dalį – Plaką. Čia gausu kavinių, parduotuvių ir kitų turistų pamėgtų vietų. Prisėdate ir atsigaivinate frappe kava. Laisvu laiku pasivaikštote po didžiausią ir Heladės turgų. ~ 21 val. grįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

3 diena
Pusryčiai. Šią dieną siūlome tęsti savarankiškai pažintį su miestu arba**plaukti į dienos kruizą ir aplankyti tris nuostabias Graikijos salas: Hydrą, Eginą ir Poro (už papildomą mokestį ~100 €). Pasak legendos, Poseidonas atidavė Delfus Apolonui mainais į Poro salą. Ši sala stebina gamtos grožiu ir traukia atostogauti ne tik graikus, bet ir atvykstančius užsieniečius. Hydros sala pribloškia unikalia architektūra ir dramatišku kraštovaizdžiu. Jaukios ir menininkų pamėgtos salos siauras ir akmenimis grįstas gatveles tyrinėjate pėsčiomis arba nešami tradicinės transporto priemonės – asiliuko. Pietūs laive (įskaičiuota į ekskursijos kainą). Prieplaukoje gausu kavinukių ir suvenyrų parduotuvėlių. Akmens amžiuje apgyvendinta Eginos sala traukia turistus turtinga istorija ir nuostabiomis pistacijų bei alyvmedžių plantacijomis. Salos įžymybės – Šv. Nektarijaus vienuolynas ir Afaijos bažnytėlė. Vakare parplaukiate į Atėnus. Nakvynė viešbutyje.

4 diena
Pusryčiai. Laisvas laikas. Priklausomai nuo skrydžio laiko,*vietiniu transportu išvykstate į oro uostą. Skrydis Atėnai-Vilnius.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Atėnai-Vilnius,
 • renkinis orlaivio bagažas,
 • 3 nakvynės 3* viešbučiuose,
 • maitinimas – 3 pusryčiai (švediškas stalas),
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • draudimas,
 • registruojamas orlaivio bagažas,
 • arbatpinigiai,
 • kai kurių lankomų vietovių objektų ir gidų paslaugos,
 • pietūs, vakarienės ir gėrimai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai kelionės metu. Turistas moka pats vietos valiuta apie 90 € už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Norint gyventi vienviečiame kambaryje, priemoka – 120 €.
 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Video
Victor Bada video.  Athens April 2017! HD

 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų