Pažintinė programa Šiaurės Korėjoje – atskleisk uždariausios pasaulyje valstybės paslaptis už 1799 €! (nebegalioja)

Šiaurės Korėja (oficialus pavadinimas – Korėjos Liaudies Demokratinė Respublika) yra laikoma viena uždariausių valstybių pasaulyje: nors gauti leidimą patekti į šalį nėra labai sudėtinga, tačiau čia galioja itin griežtos taisyklės, visada esate stebimi, ribojamas Jūsų bendravimas su vietiniais gyventojais, galimybės fotografuoti, nuolatos esate lydimi gidų, kurie stebi net ir vienas kitą! Slaptumo ir kontrolės lygis čia išties milžiniškas, bet juk kuo slapčiau, tuo įdomiau! Viešojoje erdvėje daugiausia matome tik tas nuotraukas ir vaizdo įrašus, kuriuos mums leidžia matyti režimas, todėl tik dar smalsiau išvysti, kas ten vyksta iš tiesų!

Pchenjano kino studija, monumetas Kim Ir Senui
123rf.com nuotrauka.  Pchenjano kino studija, monumetas Kim Ir Senui
Šiaurės Korėja
 
2018 09 06 – 09 15Trukmė: 9 naktys

- Kelionė ir maitinimas pagal programą

- 8 nakvynės viešbučiuose dviviečiuose kambariuose

- 1 nakvynė vietinių korėjiečių šeimoje

- Kaina nurodyta vienam asmeniui

1799 €

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Kelionės programa 

1 diena (rugsėjo 5 d.)
13:30 susitiksite su kelionės vadovu paskirtoje vietoje netoli Pekino traukinių stoties. Susitikimo metu susipažinsite su bendrakeleiviais, kelionės programa, gausite jums pagamintą Šiaurės Korėjos vizą ir bilietus. 17:25 išvyksite iš Centrinės Pekino stoties ir 24 valandas keliausite Šiaurės Korėjos sostinės Pchenjano link, nakvynė traukinyje.

2 diena (rugsėjo 6 d.)
Ryte pasieksite Kinijos-Šiaurės Korėjos pasienio kontrolės postus, po patikros keliausite toliau. 18:45 kelionė traukiniu baigsis, vyksite į viešbutį. Kelionės vadovas parodys įdomias vietas netoli viešbučio ir supažindins su vietiniais gidais. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena (rugsėjo 7 d.)
Vyksite į Kesongo miestą, apsilankysite istorijos ir kultūros Koryo muziejuje – buvusiame pirmajame Korėjos universitete. Tuomet keliausite į Korėjos demilitarizuotą zoną, kur draugiški pareigūnai praves jums ekskursiją ir net sutiks su jumis nusifotografuoti. Papietausite Kesongo restorane. Popiet aplankysite vienintelį tikrą išlikusį karaliaus Kongmino kapą. Vyksite į Šiaurės Hvanhės provincijos sostinę Sarivoną. Pasivaikščiosite po vietinį parką, grožėsitės miesto panorama nuo kalno. Ragausite tradicinio korėjiečių alkoholinio gėrimo Makkoli vietinėje arbatinėje. Vyksite įsiamžinti reikšmingo istorinio paminklo – Trijų chartijų susivienijimo arkos. Grįšite į Pchenjaną vakarieniauti tradiciniame restorane ir stebėti pasirodymo. Nakvynė viešbutyje.

Karaliaus Kongmino kapas, mauzoliejus šalia Kesongo miesto, Šiaurės Korėja
123rf.com nuotrauka.  Karaliaus Kongmino kapas, mauzoliejus šalia Kesongo miesto, Šiaurės Korėja

4 diena (rugsėjo 8 d.)
Pirmoje dienos pusėje pasivaikščiosite po Mansudae fontano parką ir apžiūrite mozaikinius Šiaurės Korėjos sukūrėjo ir pirmojo vadovo Kim Ir Seno (Kim Il Sung) bei vėlesnio vadovo Kim Čen Iro (Kim Jong Il)  paveikslus. Apsilankysite prie dviejų bronzinių Kim Ir Seno ir Kim Čen Iro skulptūrų, žvelgiančių į miestą. Prie šio paminklo nuolat galima išvysti daug vietinių su gėlėmis, atėjusių išreikšti pagarbą. Vėliau užsuksite į korėjietiškos architektūros pastatą – biblioteką ir akademinį centrą. Papietausite korėjietiškame restorane. Popiet apsilankysite pagrindinėje Pchenjano miesto aikštėje (Kim Ir Seno aikštėje) ir prie Čučhės bokšto – aukščiausio akmens bokšto pasaulyje, sukurto Kim ir Seno sukurtos ideologijos garbei. Apsilankysite prie paminklo Partijos įkūrimo paminėjimui. Vyksite į alaus daryklą degustuoti keleto rūšių vietinio alaus (degustacija už papildomą mokestį). Vakarienė Pchenjano restorane ir nakvynė viešbutyje.

5 diena (rugsėjo 9 d.)
Šią dieną Šiaurės Korėja mini valstybės įkūrimo metines! Dieną pradėsite apsilankymu Kumsusan saulės rūmuose – mauzoliejuje, kuriame palaidoti Kim Ir Senas ir Kim Čen Iras. Tuomet turėsite progą išmėginti Pchenjano metro ir nusigauti iki didžiausios pasaulyje Triumfo arkos – ja žymima pergalė prieš Japoniją ir Kim Ir Seno grįžimas į gimtąjį miestą. Pietūs restorane. Nuo Moranbong arba Morano kalno stebėsite miesto panoramą, šventės proga piknikui susirinkusias korėjiečių šeimas ir turėsite progą įsitraukti į tradicinius šokius. Apsilankysite neseniai renovuotame Korėjos Karo muziejuje – vietinis gidas aprodys įvairius ginklus ir karines transporto priemones, naudotas korėjiečių bei perimtas karo metu iš amerikiečių; pamatysite net užgrobtą JAV karo laivą! Stebėsite nepakartojamą reginį – masinį Pchenjano universiteto studentų šokį! Pietūs vietiniame restorane, kuriame paragausite žymiųjų šaltų makaronų arba Bibimbap patiekalo – tai korėjietiškas valgis, gaminamas iš ryžių, paruoštų daržovių ir čili pipirų padažo. Po pietų stebėsite didžiausias pasaulyje masines žaidynes (bilietai į renginį už papildomą mokestį). Vakare grožėsitės šventiniais fejerverkais. Nakvynė viešbutyje.

Bibimbap, tradicinis korėjietiškas valgis, ryžiai su jautiena ir daržovėmis
123rf.com nuotrauka.  Bibimbap, tradicinis korėjietiškas valgis, ryžiai su jautiena ir daržovėmis

6 diena (rugsėjo 10 d.)
Ryte išvyksite į Pchensaną – miestą Šiaurės Korėjos vakaruose, apie 32 km į šiaurės rytus nuo Pchenjano. Apsilankysite Kim Jong Suk vardo vidurinėje mokykloje, kurioje išskirtinai ruošiami mokiniai, siekiantys mokslininkų ir inžinierių specialybių. Dėl aukšto mokinių parengimo lygio ir gerų anglų kalbos žinių, galėsite dalyvauti jų pamokose ir susipažinti. Vėliau pasivaikščiosite po pagrindinę Pchensano miesto aikštę. Pietūs Pchensane, po jų grįžimas į Pchenjaną. Po pietų apsilankysite naujame Mokslo ir technologijų parke, Mansudae Meno studijoje. Tuomet galėsite papramogauti boulinge ar atsigaivinti gėrimais centrinėje Pchenjano miesto dalyje. Vakarienė restorane. Nakvynė viešbutyje.

7 diena (rugsėjo 11 d.)
Ryte pasinaudosite unikalia galimybe keliauti vidiniu Šiaurės Korėjos skrydžiu: 9:30 skrisite iš Pchenjano oro uosto į Orango oro uostą, prie Čondžino miesto. Nusileidus per dvi valandas pasieksite Čondžiną – trečią pagal dydį miestą. Apsigyvensite ir papietausite Čondžine. Apsilankysite vietiniame Kim Chaek vardo vaikų darželyje, kuriame stebėsite vaikų pasirodymą. Tuomet atiduosite pagarbą neseniai pastatytoms Kim Ir Seno ir Kim Čen Iro skulptūroms. Apsilankysite elektroninėje bibliotekoje ir pamatysite, kaip vaikai mokosi ir pramogauja žaisdami kompiuterinius žaidimus. Nuvyksite į Sovietų kankinių kapines – čia pagerbiami rusų kariai, nusileidę Čondžine II Pasaulinio karo metu padėti kovojant su japonais. Stabtelėsite Čondžino užsienio kalbų institute, susipažinsite ir pabendrausite su jo studentais, galėsite sudalyvauti užsiėmimuose. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena (rugsėjo 12 d.)
Ryte vyksite į Susongchon maisto gamyklą, kurioje ruošiame duona, soja ir įvairūs saldumynai. Tada apie dvi valandas važiuosite iki Chilbosan – kalno Šiaurės Korėjos rytuose, į pietus nuo Čondžino. Atvykę būsite supažindinti su vietove prie didžiausio pasaulyje mineralų žemėlapio. Vėliau apsilankysite ir nakvynei apsistosite kaimelyje, kuriame geriau pažinsite vietinius: jus pasitiks ir priims čia gyvenantys korėjiečiai, pakvies pažaisti tinklinį ir eiti imtynių, pavaišins užkandžiais ir gėrimais, o vėliau ir vakariene, pakvies vakare pasėdėti kartu prie laužo paplūdimyje. Nakvynė vietinių šeimose (po du asmenis šeimai).

9 diena (rugsėjo 13 d.)
Pusryčiai su šeima, pas kurią apsistojote (neprivaloma, tačiau įdomi patirtis ir gražus gestas pagelbėti šeimai ruošiant pusryčius). Po jų siūloma išplaukti žvejų laivu ir pasigrožėti kalnu Chilbosan iš toliau (už papildomą mokestį). Vėliau vyksite į Manmulsang vietovę, iš kurios atsiveria gražiausi vaizdai į Chilbosan. Pietų metu mėgausitės pikniku kalno viršūnėje, po to nusileisite ir apie 2 valandas važiuosite į Gyongsong miestą. Čia turėsite progą atsipalaiduoti pirtyje, pasilepinant karštomis mineralinio vandens versmėmis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Pchenjanas
123rf.com nuotrauka.  Pchenjanas

10 diena (rugsėjo 14 d.)
Dieną pradėsite sustojimu pakrantėje Yombun vietovėje, laikoma viena pirmųjų rytinėje pakrantėje, kur buvo atrastas būdas išgauti druską iš Rytų jūros (arba kitaip Japonijos jūros) vandens. Apsilankysite Gyongsong Revoliuciniame muziejuje. Pietų piknikas. Po pietų važiuosite į Orango oro uostą ir 14:50 nusileisite Pchenjane. Apsilankysite Trijų revoliucijų parodų centre – paroda atskleidžia revoliuciją trimis aspektais: ideologiniu, techniniu ir kultūriniu. Tuomet pasivaikščiosite po vieną iš naujausių gyvenamųjų Pchenjano rajonų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

11 diena (rugsėjo 15 d.)
10:25 traukiniu išvyksite į Pekiną ir beveik parą praleisite kelionėje.

12 diena (rugsėjo 16 d.)
Apie 9:00 atvyksite į Pekino traukinių stotį.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • kelionė traukiniu Pekinas-Pchenjanas-Pekinas,
 • skrydis Pchenjanas-Čondžinas-Pchenjanas,
 • 8 nakvynės viešbučiuose ir 1 nakvynė vietinių korėjiečių šeimoje,
 • programoje paminėtas maitinimas,
 • nuo Pekino lydinčio kelionės vadovo ir vietinių gidų paslaugos,
 • kondicionuojamas autobusas ir vairuotojo paslaugos.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • kelionė iki Pekino ir atgal,
 • Šiaurės Korėjos viza,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • papildomi (programoje nepaminėti) maitinimai, gėrimai,
 • programoje nepaminėti, arba paminėti kaip papildomai kainuojantys, renginiai (vietinio alaus degustacija, bilietas į masines žaidynes, plaukimas žvejų laivu),
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojui,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlyme nurodytos pažintinės kelionės į Šiaurės Korėją datos – iš Pekino išvykstama diena anksčiau, grįžtama diena vėliau (2 naktys praleidžiamos keliaujant traukiniu);
 • pasiūlymų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas;
 • už papildomą mokestį galima pakeisti kelionę traukiniu Pekinas-Pchenjanas-Pekinas į skrydį;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – kelionę iki Pekino ir atgal, vienvietį kambarį viešbučiuose, kelionės ir sveikatos draudimą, Šiaurės Korėjos vizą;
 • Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja į šią šalį nevykti;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Life In North Korea from William Long on Vimeo.

Šiaurės Korėja
 
2018 09 06 – 09 15Trukmė: 9 naktys

- Kelionė ir maitinimas pagal programą

- 8 nakvynės viešbučiuose dviviečiuose kambariuose

- 1 nakvynė vietinių korėjiečių šeimoje

- Kaina nurodyta vienam asmeniui

1799 €
Į viršų