Pažintinė naujametinė kelionė autobusu į Elzaso slėnį, aplankant Vyno kelią ir Strasbūrą – 399 €!

SOFA TRAVEL nemažina apsukų ir pateikia dar vieną pasiūlymą Naujiesiems Metams! Net 6 dienų pažintinė kelionė autobusu į Elzaso slėnį, aplankant Veimarą, Kolmarą, Strasbūrą bei Dinkelbiulį, susipažįstant su fachverkine architektūra, degustuojant vyną bei pasitinkant Naujuosius vienoje iš Europos Sąjungos sostinių – Strasbūre.

Kelionė autobusu į Elzaso slėnį, aplankant Vyno kelią ir Strasbūrą
123rf.com nuotrauka.  Kelionė autobusu į Elzaso slėnį, aplankant Vyno kelią ir Strasbūrą

Naujametinis Strasbūras ir Elzasas

 
2017 12 28 – 2018 01 02Trukmė: 5 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimo tipas – 5 pusryčiai

399 €

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

1 diena. Kelionė
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Veimaras
Pusryčiai. Išvykstate į Veimarą – J. V. Gėtės ir F. Šilerio miestą. Atvykus ekskursija po miesto senamiestį apžiūrint Gėtės namą ir sodą, Šilerio namą, kuriame F. Šileris parašė dramą apie Vilhelmą Telį; Teatro aikštę, kurią supa Nacionalinis teatras; Wittums rūmai, Bauhaus muziejus; miesto Rotušė, vėlyvosios gotikos Šv. Petro bažnyčia, kurią puošia barokiniai baldai ir originalus Kranachų altorius. Išvykstate Strasbūro link. Vakare atvykstate į viešbutį Strasbūre. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Elzasas. Šv. Odilės vienuolynas. Vyno kelias. Riquewihr. Kolmaras
Pusryčiai. Keliaujate vaizdingais Elzaso keliais. Derlingą lygumą keičia kalvos, ant kurių raitosi vynuogynai, o virš jų iškyla Vožų kalnai su stačiais skardžiais, miškingais šlaitais ir aukštikalnių pievomis. Aplankote vieną labiausiai lankomų vietų Elzase – Šv. Odilės vienuolyną, pastatytą ant kalno, nuo kurio atsiveria kvapą gniaužianti apylinkių panorama. Toliau vaizdingu „vyno keliu“ vykstate į mažą, žavų Riquewihr miestelį. Vyno kelias Elzase nusitęsia 170 kilometrų. Vykstant juo prieš akis atsiveria neįtikėtinai gražūs peizažai: kalnai, raudonų čerpių stogai, virš kurių kyšo bažnyčių smailės, tvirtovių bokštai ir pilys. Pavaikštote po Riquewihr ir apžiūrite vynininkų namus, miestą juosiančią sieną. Riquewihr su grįstomis gatvelėmis, romantišku dvigubu pylimu ir sargybos bokštais yra tarsi muziejus po atviru dangumi. Aplankote vieno iš gausybės vietinių vyndarių vyno rūsį ir *degustuojate vyną. Vykstate į Kolmarą – Elzaso vyno sostinę, viduramžių miestą, kuriame sustojo laikas, norėdamas išsaugoti romantizmo dvelksmą. Miesto centrą sudaro gatvių, grįstų tašytais akmenimis ir apstatytų elzasietiškais pastelinių spalvų fachverkais, labirintas. Kolmare yra keli kvartalai, priklausę įvairioms gildijoms – odų raugintojų, žuvininkų. Miesto namų ženklai, emblemos, herbai rodo, kas čia gyveno. Ekskursija senamiestyje: XIII a. Dominikonų bažnyčia, „Mažoji Venecija“, Pfisterio namas, akmeninis „Galvų namas“. Sugrįžtate į viešbutį Strasbūre. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Strasbūras. Naujametinė vakarienė
Pusryčiai. Atvykstate į Strasbūrą. Centrinė miesto dalis, vadinama „didžiąja sala“, apglėbta dviejų Ilo upės atšakų yra saugoma UNESCO. Istorinis miesto centras suspaustas ir apstatytas namais, tačiau žmonių pertekliaus nėra. Atvykus pasivaikštote po Elzaso provincijos sostinės senamiestį. Grožitės „didybės ir grakštumo stebuklu“, taip kažkada Dievo Motinos katedrą titulavo Viktoras Hugo. Apžiūrite senosios statybos kvartalą apie katedrą, kurį priimta vadinti Katedros kvartalu. Pasivaikštote pėstiesiems skirta senąja Turgaus gatve su turtingai dekoruotais elzasietiškais namais, sudarančiais unikalų miesto ansamblį. Esant galimybei, *plaukiate laivu gėrėdamiesi gražiausio miesto rajono – „Mažosios Prancūzijos“, dengtų tiltų kvartalo, Vobano užtvankos vaizdais bei Europos institucijų pastatais. ***Naujuosius metus siūlome sutikti viename iš miesto restoranų. Nakvynė viešbutyje Strasbūre.

5 diena. Dinkelsbiulis
Pusryčiai. Vykstate į seną Frankonijos miestą su turtinga istorija – Dinkelsbiulį. Miestą, kurį Trisdešimties metų karo metu išgelbėjo vaikai. Miesto gyvenamajame rajone išsidėstę daugybė senųjų pastatų, kurių žymiausias – „Vokiškas namas“. Svarbios miesto įžymybės: Šv. Jurgio bažnyčia, Teutono ordino rūmai, gynybinė siena su keturiais vartais. Tai nedidelis miestelis su spalvingais ir fachverkiniais namais bei tyliomis gatvelėmis. Kelionę tęsiate per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Vokietijos–Lenkijos pasienyje.

6 diena. Kelionė
Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Labai vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Naujametinis Strasbūras ir Elzasas

 
2017 12 28 – 2018 01 02Trukmė: 5 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimo tipas – 5 pusryčiai

399 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu,
 • 5 nakvynės viešbučiuose,
 • maitinimas – 5 pusryčiai (kontinentiniai),
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs ir vakarienės, gėrimai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus ir Kauno. Teirautis dėl išvykimo iš Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Marijampolės ir Alytaus.
 • (*) – mokami objektai, turistas moka pats apie 25 € už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (***) – šventinė vakarienė, kurią būtina užsisakyti prieš išvykstant. Kaina – apie 75 €.
 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiami pagal užklausimą.

Naujametinis Strasbūras ir Elzasas

 
2017 12 28 – 2018 01 02Trukmė: 5 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimo tipas – 5 pusryčiai

399 €

Į viršų