Pažintinė kelionė autobusu po Lenkiją ir Vokietiją, vandens pramogų parkas bei Naujųjų metų sutikimas Berlyne – 202 €!

Puikus pasiūlymas tiek norintiems nenuobodžiai praplėsti žinių bagažą, tiek mėgstantiems smagiai pašėlti – 3 n. pažintinė kelionė autobusu į Gniezną, Berlyną ir Poznanę, pramogos vandens atrakcionų parke bei triukšmingas Naujųjų Metų sutikimas Berlyno centre, greta žymiųjų Brandenburgo vartų esančioje aikštėje.

Brandenburgo vartai Berlyne
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Brandenburgo vartai Berlyne

Naujieji Metai Berlyne

 
2019 12 30 - 2020 01 02Trukmė: 3 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimo tipas – 3 pusryčiai

202 €

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

1 diena. Gnieznas

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Pietums sustojate viename iš pakelėje esančių greito maisto restoranų. Atvykstate į pirmąją Lenkijos sostinę Gniezną. Iki Lenkijos sostinės perkėlimo į Krokuvą, būtent Gniezne rezidavo valstybės vadovai. Gnieznas taip pat siejamas su krikščionybės atsiradimu ir paplitimu Lenkijoje. Ypatingo dėmesio verta garsioji Gniezno katedra, pasižyminti didele architektūrine verte ir turinti ypatingą reikšmę Lenkijos piliečiams. Šioje katedroje buvo karūnuoti 5 Lenkijos karaliai. Katedroje taip pat saugoma keletas ankstyvųjų Lenkijos rankraščių, Šv. Adalberto kapas traukia piligrimus iš visos šalies. Vakare (apie 21 val.) atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas ir visą parą dirbanti parduotuvė. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos-Vokietijos pasienio. Nakvynė viešbutyje.
Šiandien nuvažiuojate apie 1040 km.

2 diena. Berlynas. Naujųjų Metų sutikimas

Pusryčiai. Tęsiate kelionę į Berlyną. Atvykus, ekskursija po Vokietijos sostinę: Aleksandro aikštė, Televizijos bokštas, Raudonoji Rotušė, užsukate į vakarinę miesto dalį. Aplankote futuristine dvasia alsuojantį naująjį Berlyno centrą – Potsdamo aikštę. Laisvas laikas pietums. Po pietų tęsiate ekskursiją: žydų memorialas, Brandenburgo vartai, Reichstagas. Pasivaikštote Unter den Linden alėja. Trumpam poilsiui sugrįžtate į viešbutį. Naujuosius Metus sutinkate Berlyno centre netoli Brandenburgo vartų. Skirtingos muzikos koncertai, diskoteka po atviru dangumi, dangų nušviečiantys spalvingi fejerverkai. Tai puiki vieta siautulingai sutikti Naujuosius Metus. Šventinis sutikimas trunka apie 5 val. Gerokai po vidurnakčio grįžtate į viešbutį Berlyno priemiestyje.
iandien nuvažiuojate apie 190 km.

3 diena. Vandens atrakcionų parkas

Pusryčiai. Išsimiegoję vykstate jėgas atgauti į *vandens atrakcionų parką „Tropical Islands“, kuriame ištisus metus galima mėgautis tropinių augalų pavėsiu kaitinant +25 ˚C karščiui. Gausu pramogų visai šeimai: sūkurinės vonios, pirčių kompleksai, vandens kalneliai, džiunglės, paplūdimiai. Nakvynei apie 21 val. atvykstate į viešbutį Vokietijos-Lenkijos pasienyje. Pageidaujantys galite pavakarieniauti šalia viešbučio veikiančiame lenkiškų patiekalų restorane arba nupirkti paskutinių lauktuvių visą parą dirbančioje parduotuvėje. Nakvynė viešbutyje.
Šiandien nuvažiuojate apie 200 km.

4 diena. Poznanė

Pusryčiai. Išvykstate Lietuvos link. Pakeliui aplankote Poznanę. Pažintis su vienu seniausių Lenkijos miestų. Apžiūrite Šv. Petro ir Povilo arkikatedrą baziliką. Tai pirmoji Katedra Lenkijoje. Ši dviem bokštais pasipuošusi gotikinė bažnyčia stūkso Tumski saloje. Toliau tęsiame pažintį su viduramžius menančiu istoriniu Poznanės senamiesčiu: Rotušė, Senojo turgaus aikštė, kurioje stovi Gėdos stulpas; Prozerpinos, Apolono, Neptūno ir Marso fontanai bei Šv. Nepomuko paminklas. Kelionė per Lenkiją. Pietums sustojate viename iš pakelėje esančių greito maisto restoranų. Apie 21 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.
Šiandien nuvažiuojate apie 1040 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu,
 • 3 nakvynės viešbučiuose,
 • maitinimas – 3 pusryčiai (švediškas stalas),
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • dovanos ir suvenyrai kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • * – mokami objektai. Turistas moka pats apie 50 € už visus * pažymėtus objektus,
 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs ir vakarienės, gėrimai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus ir Kauno. Teirautis dėl išvykimo iš Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Marijampolės ir Alytaus.
 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiami pagal užklausimą.

Naujieji Metai Berlyne

 
2019 12 30 - 2020 01 02Trukmė: 3 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimo tipas – 3 pusryčiai

202 €

Į viršų