Pažintinė kelionė autobusu ir lėktuvu po žymiausius Italijos meno miestus su nakvynėmis viešbučiuose ir maitinimu!

Savaitės trukmės pažintinė kelionė po visame pasaulyje garsius Italijos miestus, kurie jau daugybę šimtmečių garsėja savo meno bei kultūros paveldu: žymiausi dailės, skulptūros, architektūros šedevrai, Mikelandželo, Leonardo da Vinčio, Rafaelio kūriniai, Medičių lobiai ir dar daug daug visko. Ši pažintinė kelionė ypatinga ir tuo, jog prisisotinus įspūdžių netruksite sugrįžti namo ir jais pasidalinti su artimaisiais – į Lietuvą grįšite ne autobusu, o lėktuvu!

Romos panorama
123rf.com nuotrauka.  Romos panorama

Klasikiniai Italijos meno miestai

 
2018 09 19 – 09 26Trukmė: 7 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje
- Maitinimo tipas – 7 pusryčiai, 6 vakarienės

719 €

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

Kelionės programa

1 diena. Kelionė
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

2 diena. Viena
Pusryčiai Ryte išvykstate į Vieną. Atvykus ekskursija po miesto senamiestį: didingoji Šv. Stepono katedra ir aikštė, Habsburgų rūmų kompleksas, paminklas Mocartui, Vienos opera, Parlamento rūmai, Rotušė. Po pietų išvykstate Italijos link. Vėlai vakare atvykstate į Veneto regioną. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Veneto regione.

3 diena. Venecija
Pusryčiai. Vykstate į „miestą ant vandens“ – Veneciją. *Plaukiate laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę. Ekskursija po „svajonių miestą“ aplankant Šv. Morkaus aikštę, *Šv. Morkaus baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto ir „Atodūsių“ tiltus. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *varpinę, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias. Išvykstate Romos link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Romos.

4 diena. Roma, Vatikanas
Pusryčiai. Atvykstate į „amžinąjį miestą ant septynių kalvų“ – Romą. Pradedate nuo ekskursijos po mažiausią pasaulio valstybę ir katalikybės centrą Vatikaną. Aplankote vieną žymiausių Europoje ***Vatikano muziejų: XV a. Rafaelio freskomis tapytos popiežiaus Julijaus II apartamentų salės, Pinakoteka (dailės galerija), Mikelandželo ištapyta Siksto koplyčia, kurioje renkamas popiežius. Aplankote didžiausią ir puošniausią katalikų bažnyčią pasaulyje – Šv. Petro baziliką, kurią puošia gausybė neįkainojamų meno kūrinių, ir aikštę. Esant galimybei, gėritės Romos panorama nuo Šv. Petro bazilikos *kupolo, į kurį veda 330 laiptelių. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Romos.

5 diena. Roma
Pusryčiai. Pažintis su antikine Roma: *Koliziejus, dar vadinamas Flavijų amfiteatru, renginių metu galėjęs sutalpinti iki 70 000 žiūrovų; Romėnų forumas, kur kadaise virė kultūrinis, politinis ir dvasinis gyvenimas, stovėjo didingi pastatai, šventyklos, triumfo arkos; Kapitolijaus kalva, ant kurios stovėjo šventykla Jupiteriui, Junonai ir Minervai; Trajano kolona, vaizduojanti imperatoriaus Trajano kovos su Dakija kelią; Panteonas arba „visų dievų šventykla“ stebina sumanaus architekto Apolodoro Damaskiečio architektūriniais sugebėjimais. Žymiausios miesto aikštės: Venecijos aikštė, Trevi aikštė su didžiausiu fontanu Romoje, gražiausia miesto barokinė Navonos aikštė su Berninio sukurtu „Keturių upių“ fontanu. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Romos.

6 diena. Florencija
Pusryčiai. Išvykstate į Toskanos sostinę, Renesanso kultūros lopšį – Florenciją. Ekskursija po miestą aplankant *Santa Croce baziliką, kurioje palaidoti Florenciją išgarsinę žmonės; miesto simbolį – Ponte Vecchio tiltą, iki šių dienų garsėjantį auksakalių dirbtuvėlėmis; Sinjorijos aikštę; Katedros aikštės ansamblį: gotikinę Santa Maria del Fiore katedrą su įspūdingu kupolu ir varpine; *Medičių šeimos koplyčią, su Mikelandželo kurtomis originaliomis skulptūromis „Diena ir Naktis“, „Rytas ir Vakaras“. Užsukate į Santa Maria Novella vaistinę-parfumerijos gamyklą. Čia jau daugiau nei 400 metų iš kartos į kartą perduodant gamybos paslaptis ir derinant jas su šių dienų pažangiausiais metodais gaminami aukščiausios kokybės kosmetikos, parfumerijos, gastronomijos produktai. Aplankote renesansinius *Pitti rūmus, kuriuose saugomas Medičių šeimos lobis, veikia sidabro muziejus, eksponuojama didžiausia Italijoje kostiumų kolekcija, yra paveikslų galerija. Vykstate Milano link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Bolonijos apylinkėse.

7 diena. Milanas
Pusryčiai. Atykstate į Lombardijos sostinę – Milaną. Ekskursija po miestą aplankant daugiau kaip 500 metų statytą gotikos šedevrą – Milano *katedrą, kurią puošia net 3400 skulptūrų, o jos stogą – 135 smailės. Užsukate į visai greta Katedros esantį, prabangių parduotuvių pasažą, puoštą įspūdingu stikliniu kupolu, mozaikomis bei skulptūromis. Pasažas pavadintas – Galleria Vittorio Emanuele II. Kita miesto įžymybė – garsusis La Scala teatras. Aplankote *teatro muziejų, kuriame galima susipažinti su La Scala teatro istorija, pasigrožėti rodytų operų dekoracijų fragmentais. Esant galimybei, iš muziejaus galima pažvelgti į didžiąją teatro salę su prabangiomis ložėmis ir milžinišku sietynu. Toliau keliaudami Italijos mados sostinės gatvėmis, pasiekiate ištaigingus *Castello Sforzesco rūmus. Sforzų dinastijai priklaususiuose raudonų plytų rūmuose eksponuojamos senovinių baldų, paveikslų ir kt. kolekcijos. Šiuos rūmus Sforzos XV a. perėmė iš Viskonti giminės ir pertvarkė renesansiniu stiliumi. Rūmuose saugomas paskutinis nebaigtas Mikelandželo kūrinys. Ekskursiją baigiate *Leonardo da Vinči mokslo ir technikos muziejuje – didžiausiame mokslui ir technologijoms skirtame muziejuje Italijoje. Įkurtas jis XVI a. vienuolyne. Čia ne tik pamatysite eksponuojamas kolekcijas, bet ir pabuvosite interaktyviose laboratorijose ir dar daug daugiau. Laisvu laiku siūlome pasivaikščioti Montenapoleonės gatve – viena madingiausių apsipirkimų vietų pasaulyje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Milano apylinkėse.

8 diena. Kelionė lėktuvu į Vilnių
Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstate į Bergamo oro uostą. Skrydis: Bergamas – Vilnius.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu,
 • skrydis Bergamas-Vilnius,
 • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas),
 • 7 nakvynės viešbučiuose,
 • maitinimas – 7 pusryčiai (kontinentiniai), 6 vakarienės (3 patiekalų),
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • draudimas,
 • registruojamas orlaivio bagažas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs ir 1 vakarienė, gėrimai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus ir Kauno. Teirautis dėl išvykimo iš Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Marijampolės ir Alytaus. Grįžimas į Vilnių.
 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 140 € už visus * pažymėtus objektus.
 • *** – mokami objektai, kuriuos būtina užsisakyti prieš išvykstant. Kaina – apie 52 € asmeniui.
 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiami pagal užklausimą.

Klasikiniai Italijos meno miestai

 
2018 09 19 – 09 26Trukmė: 7 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje
- Maitinimo tipas – 7 pusryčiai, 6 vakarienės

719 €

Į viršų