Pažintinė kelionė autobusu į Italiją – SPA malonumai ir ekskursijos Toskanos regione, aplankant Austriją – 303 €!

Pamatykite tikrąją Toskaną – bene geriausias SPA Italijoje ir visoje Europoje, etruskų kultūrą menantys Areco ir Kortonos miestai, Chianti slėnis, Florencija... Pajuskite Toskanos skonį – degustuokite žymiuosius šio regiono vynus ir gardžiuokitės ledais... Rugsėjo kelionė organizuojama nauju autobusu su kelionės vadovu iš Lietuvos, visos nakvynės bus viešbučiuose su pusryčiais ir įskaičiuotomis net 3 vakarienėmis!

Pažintinė kelionė autobusu į Italiją
123rf.com nuotrauka.  Pažintinė kelionė autobusu į Italiją

Kelionė į Italiją

 
2017 09 16 - 09 23 Trukmė: 7 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje
- Maitinimo tipas - 7 pusryčiai ir 3 vakarienės

303 €

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

Kelionės programa

1 diena. Kelionė

Labai anksti ryte išvyksite iš Lietuvos. Keliausite autobusu per Lenkiją ir Čekiją. Vėlai vakare atvyksite į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

2 diena. Klagenfurtas

Pusryčiausite ir po to išvyksite Italijos link. Pakeliui aplankysite Karintijos žemės sostinę, šeštą pagal dydį Austrijos miestą – Klagenfurtą. Atvykus jūsų laukia ekskursija po senamiestį: renesansinių pastatų apsupta centrinė aikštė, XVI a. pastatytas ir miesto „įkūrėjui“ drakonui skirtas fontanas, įspūdingi miesto rūmai, kuriuose posėdžiauja Karintijos žemės asamblėja; barokinė Katedra. Vakarop išvyksite Italijos link. Vėlai vakare atvyksite į Veneto regioną. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Florencija, Toskana, Montekatinio SPA kurortas

Pusryčiai. Išvyksite į Toskanos regiono sostinę, Renesanso kultūros lopšį – Florenciją. Ekskursija po miestą aplankant *Santa Croce baziliką, kurioje palaidoti Florenciją išgarsinę žmonės; miesto simbolį – Ponte Vecchio tiltą, iki šių dienų garsėjantį auksakalių dirbtuvėlėmis; Sinjorijos aikštę, Katedros aikštės ansamblį: gotikinę Santa Maria del Fiore katedrą su įspūdingu kupolu ir varpine; *Medičių šeimos koplyčią. Tuomet atvyksite į Montekatinio kurortą, garsėjantį mineralinėmis versmėmis. Tai vienas populiariausių SPA kurortų Italijoje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Montekatinyje.

4 diena. SPA malonumai / San Džiminjanas

Pusryčiai viešbutyje. Jūsų pasirinkimas – poilsis ir SPA malonumai kurorte arba papildoma ekskursija į San Džiminjaną (San Gimignano) ir Chianti vynų regioną (už papildomą mokestį).

**Ekskursija į San Džiminjaną ir Chianti vynų regioną. San Džiminjanas puikiai išlikęs, „viduramžių Manhatanu“ vadinamas miestelis kalvos viršūnėje. Šiame Toskanos mieste nėra nei vieno naujo pastato. Tai tikra kelionė laiku. Miestelio įžymybės – akmeniniai bokštai. Kadaise San Džiminjane jų buvo per 70, šiuo metu išlikę 13. Viduramžiais bokštuose buvo prieskonių saugyklos. *Pasikelsite į vieną iš bokštų pasigrožėti Toskanos kraštovaizdžiu. San Džiminjanas didžiuojasi čia gaminamais vienais skaniausių ledų Italijoje. Toliau grožėdamiesi Toskanos kraštovaizdžiu keliausite į vieną svarbiausių Italijoje Chianti vynų regioną. Aplankysite etruskų įkurtą nedidelį viduramžių Castellina Chianti miestelį, išlaikiusį senovinį miesto planą. Po trumpo atokvėpio vyksite į vyno ūkį kur *degustuosite žymųjį Chianti vyną. Prieš grįžtant į kurortą, užsuksite į Radda Chianti, kur apžiūrėsite išlikusias miesto sienas, Palazzo  del Podesta centrinę miesto aikštę, Šv. Mykolo bažnyčią ir netoliese esančią ledo saugyklą, naudotą kunigaikščių reikmėms viduramžiais. Vakare sugrįši į Montekatinį.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena. SPA malonumai / Kortona, Arecas

Pusryčiai viešbutyje. Jūsų pasirinkimas – poilsis ir SPA malonumai kurorte arba papildoma ekskursija į Arecą ir Kortoną (už papildomą mokestį).

**Ekskursija po etruskų miestus Arecą ir Kortoną. Kortonos vaizdas daugeliui pažįstamas, nes čia buvo filmuojamas filmas „Po Toskanos saule“. Dabar – tai viena populiariausių tuoktuvių vietų Toskanoje. Aplankysie *Etruskų muziejų, vieną įdomiausių muziejų, pasakojančių šios tautos istoriją Italijoje. Toliau keliausite į Arecą. Žymus romėnų istorikas Titas Livijus teigė, kad Arecas yra viena iš Capitae Etruriae (Etruskijos sostinių), t.y. vienas iš dvylikos galingiausių etruskų miestų. Čia išlikę daug etruskų pėdsakų: sienų fragmentai, etruskų nekropolis ant Poggio del Sole („Saulės kalvos“). Ekskursija po miestą pėsčiomis: Šv. Pranciškaus bažnyčia, Didžioji aikštė, Santa Maria della Piave bažnyčia, Katedra. Vakare sugrįšite į kurortą.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena. Bolonija, Ferara

Pusryčiausite viešbutyje ir vyksite į Boloniją – seniausio Europoje universiteto miestą. Ekskursija mieste: Didžioji aikštė, Neptūno fontanas, Šv. Stepono bazilika, XIV a. Šv. Petronio bazilika, Bolonijos universitetas. Tuomet vyksite į Ferarą, kurios senamiestis saugomas UNESCO. Miestas klestėjo valdant galingai kunigaikščių d‘Este giminei. Apžiūrėsite įspūdingą, kanalu apjuostą kunigaikščių pilį, toliau eisite iki XIII a. statytos miesto Katedros, viduramžius menančiomis miesto gatvėmis pasieksite žydų kvartalą – miesto komercijos širdį. Nakvynė viešbutyje Veneto regione.

7 diena. Udinė

Pusryčiai. Išvyksite į miestą šiaurės rytų Italijoje, Fiurlio regiono sostinę Udinę. Trumpos ekskursijos metu aplankysite seniausią Udinėje Šv. Mergelės Marijos bažnyčią, Laisvės aikštę (Piazza della Liberta) su gotikine miesto Rotuše ir laikrodžio bokštu, apžiūrėsite Udinės pilį. Po pietų išvyksite Čekijos link. Kelionė per Austriją. Vėlai vakare atvyksite į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

8 diena. Kelionė

Pusryčiausite ir pajudėsite link Lietuvos. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįšite į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu,
 • 7 nakvynės viešbučiuose (3 iš jų SPA kurorte),
 • maitinimas – 7 pusryčiai ir 3 vakarienės,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs ir programoje nepaminėtos vakarienės,
 • gėrimai vakarienių metu,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • SPA paslaugos,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Papildomos ekskursijos su gidu:

 • San Džiminjanas ir Chianti vynų regionas – 25 €,
 • etruskų miestai Arecas ir Kortona – 25 €.

Nuolaida užsisakant abi ekskursijas iš karto! Užsisakant šias ekskursijas prieš išvykstant į kelionę, taikoma puiki kaina – tik 30 €!

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus ir Kauno. Teirautis dėl išvykimo iš Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Marijampolės ir Alytaus.
 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir ekskursijų metu lankomus objektus. Turistas moka pats apie 75 € už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Papildomų ekskursijų kainos nurodytos asmeniui į ekskursiją vykstant ne mažiau kaip 20 asmenų grupei, jei grupė yra mažesnė, ekskursijų kainos keičiasi arba ekskursijos yra atšaukiamos. Kainos gali kisti priklausomai nuo sezono ar paslaugų teikėjo kainos keitimo.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiami pagal užklausimą.

Kelionė į Italiją

 
2017 09 16 - 09 23 Trukmė: 7 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje
- Maitinimo tipas - 7 pusryčiai ir 3 vakarienės

303 €

Į viršų