Pažintinė kelionė autobusu į Graikiją: poilsis prie Egėjo jūros ir ekskursijos po žavingas Europos sostines – 348 €!

Šiemet leiskitės geriau pažinti Vidurio bei Pietų Europos ir pailsėti prie Viduržemio jūros: apsilankykite Slovakijos ir Serbijos sostinėse, pasivaikščiokite Segedo mieste Vengrijoje, jei tik spėsite – padegustuokite vyno Makedonijoje. Net 3 dienos kelionėje skiriamos poilsiui prie Egėjo jūros arba leistis į pusdienio ar dienos trukmės ekskursijas ir pamatyti Salonikus, Atėnus bei Kalambakos miestelį, kuriame tarp uolų veikia net 6 vienuolynai!

Atostogos Atėnuose
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Atostogos Atėnuose

 

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

Kelionės programa

1 diena. Kelionė
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje veikiančių užkandinių. Vėlai vakare, apie 22 val., atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje Zvoleno apylinkėse.

2 diena. Segedas
Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Vengriją. Vykstate į „Saulės miestu“ vadinamą Segedą, įsikūrusį Tiszos ir Maros upių santakoje. Atvykus trumpa ekskursija: Kupolo aikštė savo dydžiu prilygstanti Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmai ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia. Papietaujate ir išvykstate Graikijos link. Nakvynė viešbutyje Serbijoje Paračino apylinkėse. Viešbutį pasiekiate apie 20 val.

3 diena. Kelionė
Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Vakare, apie 18 val., atvykstate į vieną iš Egėjo jūros kurortų. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena. Poilsis prie jūros / Salonikai
Pusryčiai. Jūsų pasirinkimas: laisvas laikas poilsiui prie jūros arba papildoma ekskursija į Salonikus.

Ekskursija į Salonikus. Pusės dienos ekskursijos metu aplankote Baltąjį bokštą, imperatoriaus Galerijaus triumfo arką ir rotondą, gynybines miesto sienas, pastatytas Bizantijos valdovų Teodosijaus ir Justiniano laikais, Šv. Dimitrijaus baziliką. Po pietų, apie 15 val., sugrįžtate į kurortą. Poilsis prie Egėjo jūros.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena. Poilsis prie jūros / Atėnai
Pusryčiai (vykstantiems į ekskursiją paruošiami pusryčių paketai). Jūsų pasirinkimas: laisvas laikas poilsiui prie jūros arba papildoma ekskursija į Atėnus.

Ekskursija į Atėnus. Graikijos sostinė Atėnai – vienas iš seniausių pasaulio miestų. Aplankote žymiausią Antikos paminklą – *Akropolį, apžiūrite jo šventyklas: Partenoną, Atėnės Nikės šventyklą, Erechtėjoną su kariatidėmis, esant galimybei – *naująjį Akropolio muziejų. Sintagmos aikštėje prie nežinomo kareivio kapo, esant galimybei, stebite iškilmingą graikų gvardiečių garbės sargybos pasikeitimo ceremoniją. Pravažiuojate Olimpinį stadioną, kuriame 1896 m. vyko pirmosios šiuolaikinės Olimpinės žaidynės. Pasivaikštote po senąją miesto dalį – Plaką. Labai vėlai vakare, apie 23 val., sugrįžtate į kurortą.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena. Poilsis prie jūros / Kalambaka
Pusryčiai. Jūsų pasirinkimas: laisvas laikas poilsiui prie jūros arba papildoma ekskursija į Meteorų vienuolynus.

Ekskursija į Meteorų vienuolynus. Vykstate į Kalambaką – nedidelį vaizdingą miestelį Tesalijos lygumoje, kurioje lyg milžiniški stulpai į dangų kyla uolos. Jų viršuje, kvapą gniaužiančiame aukštyje, įsikūrę vienuolynai. Iki šiol lieka mįslė, kaip tokiose vietose buvo pastatyti šie statiniai (seniausias iš jų – XIV a.). Šiuo metu veikia šeši vienuolynai. Juose galima išvysti bizantinio meno kūrinių (freskų, ikonų) ir rankraščių. Aplankote vieną iš *Meteorų vienuolynų. Iš apžvalgos aikštelės lyg iš paukščio skrydžio gėritės įspūdinga apylinkių panorama. Užsukate į ikonų dirbtuves ir susipažįstate su bizantinės tapybos tradicijomis. Vakarop, apie 17 val., sugrįžtate į kurortą. Poilsis prie Egėjo jūros.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena. Belgradas
Pusryčiai. Išvykstate Serbijos link. Kelionė per Graikiją, Makedoniją. Makedonijoje, esant galimybei, sustojate vyno *degustacijai. Šioje mažoje Balkanų šalyje, puikaus klimato vynuogių auginimui, gimsta nuostabus vynas. Tęsiate kelionę Belgrado link. Apie 19 val. atvykstate į Serbijos sostinę – Belgradą. Ekskursija mieste: Rotušė, Parlamento rūmai, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su iškilusia Belgrado tvirtove. Vakare siūlome pasivaikščioti Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Nakvynė viešbutyje Belgrade.

8 diena. Bratislava
Pusryčiai. Vykstate į Bratislavą. Ekskursija po Slovakijos sostinę apžiūrint Šv. Martyno katedrą, kurioje buvo karūnuoti 11 Vengrijos karalių; pagrindinę miesto aikštę su įspūdinga riterio Rolando skulptūra. Papietavę išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Slovakiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje, Brno apylinkėse. Viešbutį pasiekiate apie 21 val.

9 diena. Kelionė
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje įsikūrusių užkandinių. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate po vidurnakčio.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu,
 • 8 nakvynės viešbučiuose (4 iš jų kurorte),
 • maitinimas – 8 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai, kurorte – švediškas stalas) ir 4 vakarienės (švediškas stalas),
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, nenumatytos vakarienės, gėrimai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Papildomos ekskursijos su gidu:

 • Salonikai – 35 €,
 • Meteorų vienuolynai – 35 €,
 • Atėnai – 65 €.

Nuolaida užsisakant visas ekskursijas iš karto! Užsisakant šias ekskursijas prieš išvykstant į kelionę, taikoma puiki kaina – tik 110 €!

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus ir Kauno. Teirautis dėl išvykimo iš Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Marijampolės ir Alytaus.
 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 55 € už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Papildomų ekskursijų kainos nurodytos asmeniui į ekskursiją vykstant ne mažiau kaip 20 asmenų grupei, jei grupė yra mažesnė, ekskursijų kainos keičiasi arba ekskursijos yra atšaukiamos. Kainos gali kisti priklausomai nuo sezono ar paslaugų teikėjo kainos keitimo.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiami pagal užklausimą.
 

Į viršų